• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@sunrose hmm.. no nemam. a teploty ?
7. bře 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka zabudla som zmerat ..mysis ze by sa mi este oplatilo zacat merat zatra budem 12dc ...hmmto uz je asi neskoro...
7. bře 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka123 pochybujem,ze to mal z tej maci :confused: to mal z tej stranky eros.sk? klikla som si na nu, ale to je obchod s erotickymi pomockami a afrodiziakami...to je nejaka haluz :stuck_out_tongue_closed_eyes: na mojom mm nebadam ziadne zvysene lipido .. :unamused: jedine pozitivum vidim len, ze je odolnejsi voci chorobam...
7. bře 2012 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata,viete mi prosim vas niektora poradit kedy som asi mala ovulku podla vas?vcera a dneska mi ukazuje silno pozitivny ovu test a baby ma preto nahovorili na tehu test.vraj sa im nezda,ze by som mala ovulku pri takej vysokej teplote...tehu test som si robila poobede,vysiel na nom slaby duch a teraz vecer tiez,no je o trosicku silnejsi...myslite ,ze ovulka uz davno bola? :confused:
7. bře 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tlucka ahoj ja mam tiez francuzku manikuru a cez nu mam take zdobenie takze nieco podobne ako si mala ty..
no a ktory si si musela dat dole?
7. bře 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka pretoze som mala folikul 29mm- neprasknuty, a podla dr mohla mi teplota aj z toho tak skakat ze je neprasknuty..
7. bře 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkushka a co je to prosim ta ta endometrioza ? a teraz uz si ok?
@cristi ano meriam si bt uz vyse roka aj ty merias? aj ja verim ze sa nam zadari vsetkym co tak tuzime po babanku :slight_smile:
7. bře 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kiss35 ahoj, ja som si strhla na palci ľavej ruky. Ale niekto tu písal, že by s tým nemal byť problém. Ono to záleží asi od nemocnice a aj sestričiek a anestéziológov a ich ochoty(resp. neochoty) prispôsobovať sa pacientom. :unamused:
7. bře 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tlucka asi mas pravdu..v pondelok sa opytam anesteziologa ked tam pojdem na vysetrenie predoperacne ze ci to mam dat dole alebo nie a zariadim sa podla toho..dakujem :slight_smile:
7. bře 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiss35 ano meriam aj ja uz (len) 4 cyklus..aby sme sa vedeli trafit do ovu...ale zatial sa strelivo mina s tercom :unamused: :frowning2:
7. bře 2012 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiss35 ano teraz mi ju nepotvrdili je to choroba pri ktorej je tažko otehotniet a liečba je bud tehotenstvo alebo vyblokovana menzes , pri malom ani neviem ako sme ho splodily 15 r. pred malou mi toto nasli dva roky som sa liečila a teraz už som ževraj ok
7. bře 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunrose ale jasne, meraj a uvidme.
7. bře 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lia2712 nevies hodit ten tehu test. s prizmurenim oka mohla byt aj 11 DC. cize dnes by si bola 11 dpo, co by aj odpovedalo dusiku.. len tie teploty su tam na zaciatku cyklu mätuce-vysoke,, tak preto nei je jasne dvojfazova ovu krivka. ale budiz.. hod foto :wink:
minuly cyklus mas este graf ?? ake si mala poovulacn eteploty ??
7. bře 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ aha.. takze ti to dala na praksnutie.. ao testik budes mat pozitivny. ovulacny reaguje na hcg.
7. bře 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka presne tak na prasknutie, uvidime, hcg som mala teraz uz "len" nejakych 38..
7. bře 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uzby to mohli postupne aj klesnut teploty, sice ak folik praskne tak asi budu hore.

a co hovorila ?? kolko pauza ?
7. bře 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. bře 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lia2712 :grinning: prepaac,nejako mi to tu blbne..idem pohladat ten minuly graf
7. bře 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tu je graf z minuleho mesiaca...no a velmi rada by som pridala foto s testami,no na foto ich nieje vidno...ale volnym okom je dusikov vidiet aj bez toho aby som si ich nasvietila...na teste vyskocili do tych 3 minut a aj po zaschnuti ich je tam vidno..robila som si mamatest,co predtym na nom ziadny duch ani nic podobne.zajtra rano testnem a uvidim,ci bude ciarocka silnejsia.
7. bře 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lia2712 no 36,9 je poovulacna, je to zaujimave ;) minuly cyklus si mala biochemicke tehu, cize sa mohlo zadarit znova :wink:
7. bře 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka jeeej,tak to by som sa najviac tesila :slight_smile:,len dufam,ze to neskonci ako minuly mesiac :frowning2: ...dakujem ti za odpoved :wink:
7. bře 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
8. bře 2012 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lia2712 testikovala sii? :wink:
8. bře 2012 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
good morning ladies :slight_smile:
@ivana2301 asi oznaci az po dalsej vysokej ? ;) ale pekne sa drzis. cize ovulka podla mna urcite bola. :zipper_mouth:
8. bře 2012 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka čavééés mojaaaa...tak ako??uz si ovulovala?? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja idem ochvilku k Dr. tak som zvedava ci tam nieco uvidi a ci bude zajtra dalsie IUI.. :wink:
8. bře 2012 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi tak som zvedeva , co povie. mne este teplota nestupla, takze ovu asi dnes. :slight_smile:
8. bře 2012 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka jeeej tak to budeme možno spolu ovulkovat.. :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: no ti poviem ze som zvedava aj ja...a hlavne ake su vysledky toho prolaktínu...
8. bře 2012 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
dobré ránko,.... takže druhý mesiac merania pokračuje a takto to vyzerá dnes, predpokladám v čase ovulky,.... je to veľmi podobný priebeh ako minulý mesiac,.... http://www.fertilityfriend.com/home/3a43df , ale uvidime, čo sa z toho vykluje,..lebo aj minule potom posunulo ovulku az na 37 den - aj ked si myslim, ze vtedy nebola. :slight_smile:
8. bře 2012 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
8. bře 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek