• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@lauritka ahoj,ak sa môžem opýtať dávala si si niečo na tú mikozu....alebo Ti to prechádza samé??
10. bře 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana2301 ahoj, davala som si canesten masticku. dnes uz vobec nemam vytok a prechadza to. :wink: som rada, ze tak skoro.
10. bře 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka no canesten zaberá rýchlo ;) aj v kombinácii s tými canesten čipkami
10. bře 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@govinda no citim brusko :( a v noci hrozne krce ... myslim, ze dojde
@lauritka ved jasan, ak nedojde mrcha, tak testnem ;) ved by som aj dnes, keby tu mam testy
10. bře 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janielik87 no ja som pred dvoma dňami mala bolesti úplne na mrchu, tak som myslela, že už dorazí. Včera som mala také iné bolesti, mrchovské, také skôr popichávanie a tlaky a dnes už nhič, tak neviem. Ale aj v tehu sú nejaké bolesti v podbrušku, tak myslím, že u teba nie je nič stratené :wink:
10. bře 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda :slight_smile: ved uvidime, ale uz som to stihla orumadzgat :D :D klasicky...vtedy sa mrchana zlakne a prekvapi zas, ked sa zacnem nadejat ... Ona ma uz pozna. Ale aj krize ma pobolievaju, cele to tam dole... A ty uz si testla? ;)
10. bře 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby chcela som sa vas spytat viete neico o tom, ze sliny znizuju pohyblivost spermii? :fearful: ja som si to precitala az teraz a teda tento mesiac z toho snazenia asi moc nebude :confounded:
10. bře 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zardia o tom som teda ešte nepočula :unamused:
@janielik87 testovala som včera, teda 15DPO a test biely :angry: Tak dlho som pozerala na test, až som si tam akurát vypozerala ducha :grinning: bola to nejaká citl. 25. Ak mrcha nedorazí, zajtra ráno testnem. Uvidím aj, aká bude teplota :grinning:
Ja už jednoducho nenávidím testovanie :grinning:
10. bře 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
na počet a kvalitu spermií mají negativní vliv pesticidy, organická rozpouštědla, stres, kouření, alkohol, káva, drogy, některé léky, práce s těžkými kovy, vliv radioaktivity nebo elektromagnetické pole. Pohyblivost snižují také kořeněná jídla a lidská slina (nepoužívat sliny jako lubrikant)

ach jaj :(
10. bře 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. bře 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aj ja sa velmi z toho tesim, lebo som sa bala tohto prveho mesiaca, ci mi to nenarobi viac skody, ako osohu... ale ked mi ovu pekne hned nabehla :dizzy_face:
10. bře 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ ty si teda bola riadne nízko :grinning:
@zardia tak o tých slinách som fakt netušila ani ja :unamused: dobré vedieť do budúcnosti :grinning:
10. bře 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@govinda bola som nizko teraz som vysoko, asi mi to este blbne po tom neuspesnom tehu :pensive:
10. bře 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ tak to ma mrzí :unamused: :pensive: no tak držím palčeky, aby si sa už len hore držala :wink:
10. bře 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda no tak to verim, ja tiez vykukam ducha - teda vzdy sa snazim oci si vyocit, ale minule tam aj bol a 2x ale nezosilnel a bolo...
10. bře 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda tento mesiac to s velkou pravdepodobnostou nevyjde, ale snad raz sa nam to podari dotiahnut do dobreho konca :slight_smile: ale dakujem :slight_smile:
10. bře 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ raz sa nám to podarí dotiahnuť do úspešného konca všetkým, pevne v to verím :wink:
@janielik87 no uvidíme, ako sa to celé vyvŕbi, niekedy duch zosilnie :wink: Ja sa práve preto snažím testovať vždy čo najneskôr, aby som sa vyhla tomu, že potom špekulujem, že skoro som testovala, že test mal takú citlivosť a hľadám tam ducha pomaly pod lupu s baterkou :grinning:
10. bře 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hance09 tak to mi je luto. :frowning2: ja som tiez uz 4DC
10. bře 2012 v 17:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 super. pekne ta to upravilo.
10. bře 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@esmemia vau to je supeeeeeeeeeeer velmi si ma potesila
10. bře 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@govinda tak tak :slight_smile: :slight_smile: tiez....rozne uhly a proti svetlu..ale minule bol aj na foto vidiet..a nic z neho...takze teraz som netestla a ani nebudem do nedele/pondelku rana...to budem 12DPO...ak vobec...ak nepride mrsina..ale vravim, citim ju...a praveze sa bojim kratkej LF :/ vrrrr
10. bře 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj lauri, prosím ťa keď je husto biely hlien....tak to už je po ovu???dik
10. bře 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ano, vacsinou je husty biely po ovu.,
10. bře 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, aspon jeden poziivny bod tohto dna :D :D uz mi vyznacil ovulu aj ff :D :D umudril sa...a krasne neprerusovanou cervenou :slight_smile: svinuch jeden, ale mu to trvalo http://www.fertilityfriend.com/home/39cd75 :slight_smile: juj, potesilo, kedze som bez liekov :slight_smile:
10. bře 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janielik87 gratulujeeeeeeeeeem moc sa tesim :dizzy_face: :dizzy_face:
10. bře 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janielik87 no vidis.. ale kolko mu to trvalo ze ? :grinning:
10. bře 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janielik87 no ja zatiaľ bez mrchy :slight_smile: ale predvčerom som mala tiež mrchovské bolesti a mrcha neprišla ešte, takže asi bolesti nie vždy musia znamenať hneď aj mrchu. Ja ju ale očakávam zajtra :angry: , ale príjemne ma prekvapí, ak nedorazí :grinning:
10. bře 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte babenky...toto je moj prvy pokus o graf...myslite, ze mohla prebehnut ovulka?
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Mili78/grafy?c=-8588724328854775808
10. bře 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@franzziska vdaka, aj ja :slight_smile: a ako :slight_smile: normalne lepsia nalada
@lauritka no ved uz som si myslela, ze ked zajtra dojde mrcha aklesnem, ze ju ani neoznaci...
@govinda tfuj tfuj nech nedojde :slight_smile: , no ja som mala take krce, na ktore som najprv nevedela na bruchu (kde bezne spim) zaspat a potom zase ma prebudili okolo pol 5 a musela som dat brufen :/ som cakala vstavanie v "mlacke"
10. bře 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky????????? Prosím vás- co myslíte, byla už OVU, nebo ne????
10. bře 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek