• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@lauritka toto je 20tka
15. bře 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka tak tam by si vrchol vychytat mala. :slight_smile:
15. bře 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka tak to bol len omyl :grinning: :grinning: aspon sa to vzsvetlilo :wink:
15. bře 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka takže len testovať ďalej? Asi to len tak kolíše ta hladina, že? A testik je v skutočnosti trošku tmavší ako na fotke ale viem, že nie taký ako ta kontrolna čiarrka
15. bře 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejula :grinning: hej, ja som až teraz večer dočítala, že o čom ste tu mali reč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nada.hope ahoj, mna by teda zaujimalo, co ti na to tvrdi - jeden ci obaja?
15. bře 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 tak to musi oslavovat so surodencom,drzim palceky :wink:
15. bře 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kemonka ano len testuj dalej, pozri ku mne do aldbumu, co som testovala tento cyklus one step seria. 20ka citlivost
15. bře 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enah vraj jedine mozne vysvetlenie preco mam pozitivny test a spinim uz 15 den je ze by som teoreticky mohla byt tehotna 2x aj v maternici co je podla UTZ uz vycistene aj mimo co by tam este stale mohlo byt, ale zajtra podla mnozstva hcg v krvi uvidime, ale ak je viac ako 1000 tak by to znamenalo tento pripad :frowning2:
15. bře 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka už som kuk, no krásne :slight_smile: joj už tak by som sa chcela dočkať takých kolajníc :grinning:
15. bře 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kemonka ja by som chcela kolajnice na tehu teste :slight_smile:
15. bře 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi ahoj, prekvapilo ma ze ku grepu este spominas lanove semienka - tie comu prosievaju okrem peristatiky criev?
15. bře 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka joj no o tých kolajniciach už ani nehovorím :stuck_out_tongue_closed_eyes: to by bolo ešte lepšie :slight_smile:

a ešte tuto grafik môj
http://www.fertilityfriend.com/home/38be16
15. bře 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka ahoj, áno idem na IVF. Ďakujem za povzbudenie :wink:
15. bře 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,kdo používáte fertilityfriend, co znamená u ovulačních testů "OPK" a "ferning test"...nejsem v angličtině zběhlá,tak mi to dělá trochu problém :sweat_smile:
15. bře 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 teba som sa chcela spýtať na tu chlorellu, či si mala tabletky a po kolko denne si užívala. A či si mala po uživaní aj nejaké príznaky, že to pomáha, ja by som chcela niečo na detoxikáciu a tiež aj mávam väčšinou sklony k zápche, tak o nej dosť silno uvažujem :wink: diiiik :slight_smile:
15. bře 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka tak si pred ovulkou urcite, len testuj dalej. :slight_smile:
15. bře 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nada.hope hmm, asi dobre vies ake su jeho priznaky. a v ktorom si tt a je fajn ak doktor netlaci. citala som mnoho pozitivnych pribehov ako s najdenim skryteho folukulu v maternici. Ale este zaujimavejsi sa mi zdal clanok o tom, ze aj jeden vajecnik dokaze prebrat plnu zodpovednost a produkovat vajicko co mesiac. a po tretie? nie je to tak ze po kyretazi- tak som pochopila slovo cistenie - niektre zeny spinia aj dva tyzdne?
15. bře 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hance09 OPK su klasicky pruzkove ovu testy a to druhe je napriklad ten ovu mikroskop :wink:
15. bře 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka ahoj, uzivala som tuto http://www.mojalekaren.sk/chlorela-extra-bio-400-tbl/ - no ja som s wc nemala ziadne problemy....ja som prvy den si dala 1tbl na 3 dni, potom 2tbl na 3 dni, 3tbl na 3 dni a skoncila som 4tbl denne... vzdy treba zapit velkym mnozstvom vody...ja neviem tazko hovorit o nejakych extra ucinkoch ale dobre mi travilo a na wc som chodila uplne v pohode. a moj dr. mi povedal, ze obsahuje l-metafolat co je velmi dolezita zlozka pri metabolizovani kyseliny listovej :wink: ja kedze mam trombofilnu mutaciu genu MTHFR heterozygot tak mam prave poruchu metabolizacie a dr. povedal,ze chlorella mi este plus k Femibionu800,ze podpori este lepsie ucinky l-metafolatu :wink: pre mna uzasna vec :wink: ale treba pit apon do 2,5 litra denne. ja pijem vela :wink:
15. bře 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enah ahoj pomahaju k tvorbe plodneho hlienu :wink:
15. bře 2012 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 ja sa snažím tiež vela piť, no a takto na jar potrebujem nejaku očistu - takže odporučaš hej? No skusim niečo kupiť v lekárni, ako dlho to vlastne užívaš? Stačí vybrať len to jedno balenie, či ešte treba potom kupiť ďalšie?
15. bře 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka ja som si to kupila hned od tohto cyklu po tom ako som si prisla pre clostil no bala som ju do vtedy ako som teraz ostala tehu :wink: zatial teda podla tehu testikov :wink: takze neviem ti poradit balenie lebo ja som ho nestihla vybrat :sweat_smile:
15. bře 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. bře 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka děkuju :slight_smile:
15. bře 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cristi a tebe ake vysetrenia??
15. bře 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 ako ti dosli na tu poruchu metabolizmu? Bola si na nejakych speci vysetreniach? dakujem za odpoved :slight_smile:
15. bře 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 idem prvykrat,tak hadam ma lekar tiez prezrie ako pri preventivke a hlavne chcem urobit HP
15. bře 2012 ve 22:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. bře 2012 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fifitko25 gratulkaaaaaaaaaaaaa....
15. bře 2012 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek