• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@kacena85 dnes som mala dostat..a test som si robila preto lebo som musela ist k lekarke lebo som chora a dala mi ATB ale s podmienkou ze nesmiem byt tehotna cize ich nemozem teraz brat..uvidim v piatok ci zosilnie
20. bře 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaruska118 a ak sa mozem spytat co ti je, si prechladnuta, horucka, to su jasne priznaky tehu a daj ked tak len paralen
20. bře 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ďakujem :wink: držime si prsty :grinning:
20. bře 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaruska118 ja vidim tiez :slight_smile: zajtra si urob dalsi,ak si tehu,tak bude silniet..a nemas nahodou mamatest?,
20. bře 2012 v 17:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 krááááásny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. bře 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka myslis, ze je pozit.lebo ja uz dnes neviiidiiim na tie testy heh ale tak konecne potvrdena ovuuuuuuu
20. bře 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 tak vidis, pekny pozit.ovutest mas ,tak mas najvyssi cas na snazenie sa.. :wink:
20. bře 2012 v 17:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 hrdlo..strasna nadcha dala mi ATB tak ho bude papat manzel lebo aj ten je asi tiez ,,tehotny,, :grinning: ja som jedla panadol, paralen ale ked som nadobudla podozrenie tak som prestala...no a okrem toho uz dva tyzdne ma boli zaludok zo vsetkeho co zjem...pridavala som to stresu a teraz neviem...
20. bře 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi nooooo vies ako sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, som ho namocila a nic :frowning2: nestastna som si isla vypit von kavu s drahym ale jemu som nic nevravela a dojdem a totooook jaj uz sme sa posnazili a este to teraz kazdy den radsej poistime :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@cristi nie to je asi nedostatkovy tovar :wink: tak mam rapid clear...
@jaruska118 paralen si daj isto, len tak ti to neprejde, a segra si kupila homeo corizalia,tie tehu mozu.
ja som moju nadchu podcenila na zaciatku tehu a zle to dopadlo, paralen neuskodi, vela cajiku pi a ovocie zeleninka, neboj toto je fakt jeden z priznakov ako to tu tak citam uz rok :wink:
20. bře 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaruska118 inak mamatest som u nas v nitre nasla asi v 10 tej lekarni a prave v takej cosom najmenej cakala, este mam jeden doma tak duuuufam, ze bude vitaznyy tento cyklus
20. bře 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cristi ďakujem :wink: a to žlté teliesko vlastne čo je? Čo to značí? Že ešte je možnosť že si v tomto cykle tehu, či príde mrcha, či ako to je? :zipper_mouth: ja som taká hlupa ešte v niektorých veciach, až teraz som sa začala zaujímať o gynekologiu :grinning: :grinning: :grinning: zatial ovladam len gastroenterologiu :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaruska118 podla mna sa potichucky tes :wink: gratulka :wink: ...ink tento rapidclear nieje az taky citlivy, kebyze testujes s mamatestom tak mas silnejsiu palicku...
20. bře 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 zaujímavé rady, aby som sa donutila jesť olivy? :grinning: Mne strašne nechutia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 ale len potichucky...aby som to nezakríkla :wink:
20. bře 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 no ak ma zrak neklame, tak ja ho vidim ako pozitívny :dizzy_face:
20. bře 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaruska118 radšej sa vyhni ATB, skus niečo prírodne :wink: a držím palce, nech v piatok zosilnie
20. bře 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka moja dnes som opat citala u mojho dr. v cakarni v casopise ,,tehotenstvi tyden po tydnu,, a tam je pisane, ze embrio zacne vysielat HCG do krvi az 14 dni po oplodneni , malokedy skor... ze 10 dni putuje do maternice... pozri tento link to je ten casopis http://www.mojerodinaaja.cz/index.php?option=com_content&view=category&id=50&layout=blog&Itemid=19&layout=default

a tuto je to pisane http://www.mojerodinaaja.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=75:4-tyden-thotenstvi&catid=50&Itemid=19
20. bře 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kemonka urcite nebudem brat, dam si dnes len cmulaci cukrik a caj a inak nic, teploty nemam cize ani paralen neberiem...
20. bře 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 jeej mame foto :wink: super
20. bře 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85
@jaruska118
a paralen sa môže? Mne sa zda že tam uvadzaju v letačiku, že len prípadne ak urči lekár pre tehotné, či?
20. bře 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka ja ich ani citit nemozem a min mesiac som ich jedla u znamych na jednohubkach a potom som si musela nakupit normal v obchode, som nechapala, a este mam dva baliky v chladnicke tak zatial tam cakaju
mna dnes tak hlava usi bolia asi som chytila prievam v robote no ale strasne netusim co na to mam dat :cry:
20. bře 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 jej ahoj, ako sa citiš? Dnes som na teba myslela, kupila som si v lekárni Chlorelu, poradila mi magistra Chlorelu japan, zobrala som na vyskušanie to menšie balenie 250 tb. :slight_smile:
20. bře 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka no konecne som sa odhodlala hehe sak sa mi to aj lepsie bude citat cez mobil lebo potom uvidim moju foto a viem odkial asi co bolo :grinning:
20. bře 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaruska118 hej hej a ak tak hrdlo len kloktaj napr. šalviou, ešte tea tree oil je dobry, par kvapiek do vody a inhalovať, kloktať, atd....na všetko :wink:
20. bře 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka mne dnes lekarka povedala ze pri teplote paralen ano :slight_smile: ale ked sa ta nadcha do piatka nezlepsi mam jej volat aj s vysledkom testu... :slight_smile:
20. bře 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka paralen mozes daj si ho vecer pred spanim sa dobre vypotis, neboj ten neuskodi sa mi zda ze dva za den su ok
20. bře 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 a to vaš havinko? Také zlatučkého mate doma? Zlaty je... :sweat_smile:
20. bře 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka no je to taky plysak krpaty, ale uz je starsi ako na tej foto ale mrnavy je stale, este mame velkeho cierneho vonku, ovciacka zlota jedna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek