• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@kikaneu
@kukucg sak pekne stupas tak ked si aj zaspala tazko povedat uvidis zajtra
@kessica no a zacina stupanie
:wink:
no konecne ste sa zobudili zenskeee jedny, ja tu od rana vyckavam :grinning: :grinning:
mam graf na predch. strane niekde :dizzy_face:
1. dub 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 No hej ale teraz by som mala klesat nie stupat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: len teraz mi pomaly zacina hlienik, krcok je este dost vysoko, no proste ovu podla mna tak za 3-4 dni najskor, no ale ako vravis tazko povedat ked som zaspala, o dve hodky neskor som merala :sweat_smile:
Ty sa pekne drzis celkom, som zvedava na teba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dub 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. dub 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe myslim, ze som mame dost podobne dni - aj s testom, ovu a keksiom :D tak dufajme,ze nam to vyjde
1. dub 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 ajajaj... myslm ze zajtra pride mrcha :( dufam ze sa este telo zodudi, ale podla teploty hm :frowning2:
1. dub 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika hm myslim ze pride dnes :cry:
1. dub 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooojky všem!!! Přeju krásného apríla :slight_smile: Já dnes takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/3b9c00
1. dub 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky, dneska přemýšlím, jestli mám dát teplotku schovat nebo ne..... měřila jsem o dvě hodiny později..... ale budu s tím počítat http://www.fertilityfriend.com/home/Evika
ale jak na to koukám, nemyslím,že by byla ovu :-/ to zas bude rozházený jako minulej měsíc
1. dub 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre predpoludnie: http://www.fertilityfriend.com/home/3ac8b0 :slight_smile:

Hlasim sa az teraz , lebo sme mali straswnu noc, maly v kuse kaslal, dusil sa, rano sme sli na pohotovost a laryngitida jak vysita, chudacik moooj, teraz spinka, tak mi ho je luto :frowning2: :frowning2:
1. dub 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
hehe dnes ste tu tusim vsetky krasne namiesto merania pospali :grinning: :grinning:
1. dub 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@januliatko1985 juuuj malinkyy tak predsa bola tazka noc ach jaj, ale graf vyzeraaaa bobreee
1. dub 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 mno jo, neděle :grinning:
1. dub 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukucg no ten dnesny pokles neriesim moj sak to neni take strasne len nech neklesnem aj zajtra, ja sedim v robote a furt nieco pcham do seba, esteze musim volat aspon vtedy nemoyem :grinning: :grinning:
1. dub 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi no a ja o 6 uz horeeee blee
1. dub 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 ahojky :slight_smile: nemam dobru spravu :unamused: som 1dc... :frowning2: tak pondelkove testovanie necham na teba a este dalsie babenky... @januliatko1985 a mozno aj @kikaneu @kikusik .. dnes mam len oci pre plac.... :cry: a zajtra opät s nadejov do dalsieho snazenia sa v novom cykle.... co ine mi aj zostava,pravda @evikmi... :wink:
1. dub 2012 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 a ty co moja???kam to klesas???to mas zakazaneeeee ziadne take zajtra prosim zvysenie jasneee
1. dub 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi nieeeeeeeeeeeee, toto je dufam 1.aprilovy zart :frowning2: :cry: :cry:
1. dub 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 já aaaaaž v sedm :grinning:
1. dub 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi sa priznam, ze ja dnes len chodim kuk ci mrcha nedosla, uplne sa na nu citim uz :unamused:
1. dub 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi heh to som uz v buse sedela a tahala do prace vrrrrrrrrrr a do 17.15 fnuk cela nedela v tahu
1. dub 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 som netestovala, lebo rano bolo s malym zle, utekali sme na pohotovost, ma laryngytidu, chudacik.teplotka ale stupla, tak testnem zajtra.grafik je vyssie.
1. dub 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 rozkaz....ale vies mavam 13 dni LF cize moc tomu neverim...ale na tvoje prikazy pocuvnem. no radsej chcem dostat kym som dnes doma ako zajtra v 2 robotach... :confounded: ale ja mrchu nechcem ja chcem dve ciarocky, boze preco ich nemozem mat??? nic ine nechceeeem :cry:
1. dub 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 já naštěstí o víkendech většinou nedělám ..... jinak přes týden vstávám v půl 5 ...... a domů přicházím kolem půl 5 :grinning: fuj
1. dub 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka no ja byvam na jaltskej, a tam fuuka jak o zivot.s malym rano na pohotvosti sme boli, laringytida :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. dub 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
KIKUSIK88- myslíš, že zatím dobrý???
http://www.fertilityfriend.com/home/3b9c00
1. dub 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 No toto co je moja :unamused: to nevyzera dobre :confused:
1. dub 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukina27 jasne mas krasne vysoke teplotky
1. dub 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 Vsak to ani nenei pokles, to je pohodka :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: a zajtra sa neopovaz klesnut, co si!!! :sweat_smile: :sweat_smile:
@kukucg :cry: ja viem zase....
@kikusik88 hlavu hore,usmev na tvari, dnes krasnu nedelu treba vyuzit, oddych, nieco mnam na obedik a rano sa uvidi...ja to uz neriesim, mna boli tak podbrusko ze chodim na wcko kazdu chvilu a sledujem ci uzz...zajtra sa uvidi a ked nie dojde mrcha a ideme dalej, nic ine nam neostava moja
1. dub 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek