• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@januliatko1985 Och my sme mavali laryngosky, ale nastastie na pohotovst sme nikdy nemuseli, mali sme doma nejaky cipok, keby sa maly dusil ale ani ten sme nepouzili :slight_smile: nastastie, v kazdom pripade je to neprijemna choroba, tak skore uzdravanie prajem :wink: :wink:
1. dub 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 Je fakt, že jsem nikdy takové teploty neměla, ale myslím, že to způsobil clostík. (ale brala jsem ho jen 2 dny, protože mi po něm bylo zle) takže jsem dohromady spolkla jen 4 prášky
1. dub 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg ja nekles (na duchu) ale co ta teplota, no to nijak neovplyvnim ci??xi bude ako bude ja sa uz nemienim stresovat, a ak dojde ms tak sa ide dalej a snazilkujeme o 106 :grinning:
1. dub 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 No ale nesmut zlatko, veru ideme dalej, neboj nic, raz to pride :wink: :wink:
1. dub 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ach jaj, hnusny biely test :frowning2: http://www.fertilityfriend.com/home/3769d6
1. dub 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 Sa ti to snazilkovanie nejak zapacilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
1. dub 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 ja viem ze mi nic ine neostava..aj ja mam take bolesti a prsia ani nehovorim..dnes budem spat a lezat a nic nerobit...
1. dub 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe jej konečne si stupla :slight_smile:
1. dub 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukina27 o nom nic neviem..nebrala som ho nikdy
1. dub 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg ale ja to raz chcem uz hned teraz ...uz ma to nebavi, nic ine dookola len cakanie na ovu, cakanie na mrchu a stale to iste..vyseriem sa na to a bude pokoj...len keby sa dalo
1. dub 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spalka neboj este kym nieje mrcha nic nieje stratene :wink:
1. dub 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kukucg sak teda, ved my sme si to posledny polrok ani poriadne neuzili co furt bolesti a to zakazane a hento a aj psychicky na to vsetko vplyva, clovek ani chut nemal, teraz je vsetko ok tak hned to ide lepsei :grinning: :grinning:
1. dub 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe to čo znamená biotehu? :frowning2:
1. dub 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 bodaj by to bol zart.. :sweat_smile: prvy april si vystrelil zo mna a nie ja s neho :pensive: to celodenne chodenie na zachod som absolvovala vcera..a vecer som zacala spinit...ale len troska,tak som to este nebrala ako mrchu...rano bola vlozka cista...,ale po rannajsej toalete som bola jasna ... :frowning2: a k tomu som musela este letiet do obchodu pre vlozky...doma len jedna...lebo som si povedala,ze ak ich nekupim prestihu ,tak mrcha nepride a budem tehu..ak ich kupim este pred mrchou tak si ju tym privolam...uz mi kvapka na karbit.. :sweat_smile:
1. dub 2012 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wolawka ahooooj, hej dala dala, no a u nás nasnežilo, tak sa možno sankovať pôjdeme :grinning:
1. dub 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikusik88 no presne len vegetit a hotovo, jaaaaaaaaaaaaaj co by so za to ja dala, jaj trubka som, toto som presne tu vcera pisala ze ked som doma neobsedim a ked som v robote mrncim co som neoddychovala, ja mam najblizsie volno az piatok a to rano cestujeme, stvrtok robim do 20 hod a este mam balit kraaasa co ti poviem jedna radost
1. dub 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 tak testni,10dpo ukáže.dostal antibiotiká?
1. dub 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 vidim vidim, ze uz si dosiahla bod nasratosti s prepacenim na cele to cakanie, ale treba sa nejak vyventilovat, mne pomaha cvicenie alebo si dobre udriet do niecoho, niekoho :grinning: :grinning:
1. dub 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi ale co si prosim ta, ja som tiez uz robila vsetko mozne, rok som mala doma vlozky a ms nikde a teraz ked opat zacala tak som prvy cyklus minula a potom som hladala po celom dome, po kabelkach lebo som si normal odvykla ich kupovat :grinning: ale tak ide sa dalej, aj ja ju uz ocakavam citim to v kostiach dnes vecer a rano ani testit nemusim :angry:
1. dub 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
babyyyyy......tak mi to vyšlo :grinning: :grinning: :grinning: najprv doletel mladý do kuchyne s krikom že sa mu naša čivina vygrcala do papúč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: potom si sadol na wc a celú riť mal od gelu na vlasy :grinning: :grinning: :grinning: a potom priateľ skočil do papúč a to už sme sa tak rehotali s mladým že sme skoro umreli......toľko radosti hneď ráno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teraz robia konšpiračné teorie....musím mať oči na stopkách :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2012 v 10:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@kacena85 cvicit nevladzem kedze ledva chodim a nie to skakat a behat...a chudak mm za nic nemnoze nemozem ho bit :grinning: ved necakam az tak dlho, v podstate od oktobra no uz ma to nasiera, poznam svoje telo, funguje dobre, ovu mam LF 13 dni vsetko v pohode tak co sa deje...aj ja aj mm mame vitaminy, pijem hnusnu alchemilku a nic nezabera...neviem uz
1. dub 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe som vedela, ze ked si zmizla, ze sa nieco zacalo diat, tak super vyslo ti to a je odplata na svete :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika no dúfajme...toľko som čakala na ovulu a poviem ti že bola dosť bolestivá :confounded: tak som zvedavá
1. dub 2012 v 10:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 inak ta alchemilka fuuuu..co myslis ako mne chuti uz rok den co den predtym teraz aspon do ovu :grinning: no myslim tak ze ked to na mna dojde tak cvicenie aj po ms alebo tak pocas cyklu, uvolnia sa hormony stastia a hned mam lepsie naladu
1. dub 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 jojo....normálne som až plakala od smiechu :grinning: :grinning: :grinning: priateľ sa najprv trošku zdúval,ale potom v poho :grinning: :grinning:
1. dub 2012 v 10:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Baby, tak po dnes som sa super vyspala v našej posteli konečne. Moj graf http://www.womenzone.cz/uzivatelka/lienkapp/grafy?c=-8588713960854775808 Keby som to aspoň vedela porovnať z iným mojim grafom, ale meriam teraz len prvý cyklus a aj to neviem aká dlhá je LF. Necháme sa prekvapiť. Vôbec sa necítim na mrchu, ani prsia ani podbruško, nič... :unamused: Dúfam, že nebudem mať aj ja prvoaprílový žart :angry:
1. dub 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka to znamená že ti vychádzajú testy,teda ja som to mala tak aj mi silneli,aj meškala mrcha a potom odrazu bolesti a došla sviňucha a poviem ti že to bolo dosť hnusné :confounded: :confounded: fuuu....strašne to bolelo a padali zo mňa hrudy krvi a potom už testy slabli a doki že biotehu....ale kyret nebol potrebný našťastie :confounded:
1. dub 2012 v 10:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 ja ju pijem len do ovu ale aj tak mi to robi 19 dni :slight_smile: ale ako mne az tak nevadi viem ze pomaha...uz som si otvorila bombonieru a seriem na vsetko...ale aspon mam utechu od zajtra drzim tu dietu tak sa mi hadam bude pekne rucicka na vahe pusuvat nadol a bude mi dodavat dobru naladicku :wink:
1. dub 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 joj tak chudačik niečo chytil asi :frowning2: aj to počasie je také zradné,
a grafik supeeeeer :dizzy_face:

@kikusik88
@cristi :frowning2: nič iné nam neostáva len si vravieť, že "nabuduce to vyjde"
1. dub 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka ja viem aspon si poplacem, ulavi sa mi a pojdeme dalej..precitam si dnes dobru knihu, pojdeme s mm a psom von na manusky kedze ide velka noc a aj tak snezi jak dive a potom si pospime :unamused:
1. dub 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek