• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@cristi já to vím, že všichni máme stejnou šanci... ale už je mi to mooc dlouhý prostě.... vzdávám to každou chvilku :pensive: těhotní kolem mě spousta žen, jen já nic. všichni se mě ptají, kdy už i já... co ale stále odpovídat? cizím je to celkem jedno, ale manželova rodina toto téma rozebírá i při odpoledním čaji, jako kdyby se bavili o tom, co bylo včera v televizi :zipper_mouth: a to už trvá už celých deset let

moje dnešní teplota... :-/ http://www.fertilityfriend.com/home/Evika
4. dub 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu - to som nevedela :confused:
4. dub 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
4. dub 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kemonka krasny ovu testik vyzera to slubne :wink: a neskor si neskusala? drzim palce:slight_smile:
4. dub 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 kraasny grafik drzim silnucko palce aby to vyslo :wink:
4. dub 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukina27 no tak to sme tu viacere co sa nevedia dockat rana ;))) rano cakam fotooo
4. dub 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leila13 No mala by si si nieco nastudovat o merani BT lebo inak to nema zmysel :wink:
napriklad tu http://www.fertility.sk/sk_SK/plodnost-a-zdravie/symptotermalna-metoda/symptotermalna-metoda-ii--meranie-teploty.html
4. dub 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janusa_ aoooj tehulka,ty tu co provokujes xixi,mala som duchaa,rano testujem a potom az pondeloj,juj velmi tesim potichucky ;)
4. dub 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zienky, pomoc - najprv som nemohla mat ovu vobec. Tento posledny cyklus som zacala s fytosojou a je mozne, aby som mala ovu cez ms? Dnes som 3DC a tu su testy :
4. dub 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ Vaau krasny grafik, aj ja si taky prosiim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
A drzim palce samozrejme :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dub 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 Ozaj a ty este spinis ci to preslo? Papas ten dufik?
4. dub 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micak hm ten dolu vyzera pozitivny :confused: :confused: :sweat_smile:
4. dub 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micak fiha, tak asi je to možné, že budeš mať ovu skôr, možno tak na 5 DC
4. dub 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micak no fakt ten spodny vyzera pozitivny :confused: ako to vidis ty :confused: ale je mozne ze to nesposobila soja ale to ze si mala akokeby anovulak predtym a vajicko dozrelo az teraz pocas ms
4. dub 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_
@lauritka
tak som testla okolo 17.00 lebo sme utekali na nákup tak som nevedela kedy sa vrátime aj som pila medzi tým, ale už bola slabšia čiarka oproti testu z obeda, tak teraz neviem či to tak rýchlo kleslo a bude ovulka, či nebude, no uvidím zajtra a teploty v dalšie dni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. dub 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 provokujem vas s tehu grafikom aby ste popridavali aj vy take :wink: juuj drzim palce aby testik silnel veeelmi by som sa tesila s tebou drzim palce :slight_smile:
4. dub 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukucg uz uplne mini bledululiiilinko hnede ked utrem az vobec ;) davam dufik 2x denne,uvidim,mam tabletky cca do piatku a potom sa uvidi
4. dub 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leila13 skús to takto :slight_smile: a uvidíš :slight_smile:
4. dub 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka viem ze pred ovu testom sa nema pit tak mozno preto slabsia..
4. dub 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no ak ti mam pravdu povedat - ovu som pocas ms nikdy netestovala, ved na co? ale tento cyklus som testovala a tak ako vravis- nemusela to sposobit soja, ale neskore dozrenie vajicka..neviem
no a v skutocnosti vyzeraju testy lepsie, zvlast ten spodny - testovacia ciarka je sirsia ako kontrolna, ale sytost rovnaka..

@kemonka
@kukucg ak to je naozaj ovu, som stastna..len som vobec nemyslela, ze mozem mat pozitivny ovu test pocas ms..
4. dub 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg dakujeeem :slight_smile: a ja ti to len prajem aby si taky mala :wink: urcite sa coskoro dockas :slight_smile:
4. dub 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janusa_ Dakujem :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dub 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 To je dobre :wink:
4. dub 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micak No mozno si to mala vzdy tak.... ci to nie je mozne ?? :sweat_smile:
4. dub 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micak a meraš si aj BT?
4. dub 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg
@kacena85
Och baby ste ma tak navnadili, mam taku dobru naladu, ze kaslem na spinenie, proste budem tehu a hotovo!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. dub 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kukucg no neviem teda, mozne to je..ale skor si myslim ze nie, pretoze ms som sama od seba nedostala, do kedy som v juli vysadila HAK.
4. dub 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ To predtym malo byt tebe, nie mne :grinning: :grinning:
@micak Aha, to som nevedela :unamused:
@kemonka merala som cca do polky cyklu. ale potom som zabudla a potom sa mi uz nechcelo :slight_smile:
@kukucg spinenie este nic neznamena aj v tehu moze byt :wink: a pozitivne myslenie robi strasne vela :wink:
4. dub 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek