• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@iv10 Chapem, aj ja mam dieta, ale uz vacsie. ja meriam rano o 6 hodine (mam budik). Cez ytden vstavam tak do prace a cez vykend zmeriam a spim dalej
9. dub 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 krasny vylet ste si spravili :slight_smile: my sme tiez doteraz chodili na hory v kazdom rocnom bdobi a tohto roku asi nic z toho ale co uz :slight_smile:..radi takto chodite po vyletoch?
9. dub 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 pekné fotky, to ste boli v sukromnom ubytovaní, či v nejakom penzione?
9. dub 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ my ideme vzdy ked je volno a mame ako tak peniazky,velmi radi chodime,vsade mozne na tury,tatry su priste krasne a stale je co obdivovat,boli sme v zdiari,tatran.lomnici,chodievame do jasnej,lubime pozerat aj take ako cicmany,vlkolinec,krasa.najblizsie chceme kuk strbske pleso.
Pri mori sme este vlastne spolu neboli,financne to nevychadza,stale mame co robit a opravovat okolo domu
9. dub 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka je tam ubytko na foto taka hnedaa tmava chata,zdiaranka,taky penzion chutny,boli sme tam uz v tretom,teraz to mali plneee vsade,tolko ludi som tam este ani nevidela
9. dub 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 my sme boli pri mori raz, ale tiez len tak spoznavame krasy slovenska ved aj tu je co obdivovat :slight_smile:
9. dub 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ my by sme velmi radi sli k moru,ale zial,co uz,hadam raz a tento rok budem radsej s bruskom chodit po dvore ;)))
9. dub 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@bordulka @red_kika @pajiskazemlyna no ahojte. ako ste dnes na tom?vyoblievane, vysibane ?ja az moc :grinning: a dnes takto. celkom fajn, len aby nakoniec neprislo sklamanie http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02
9. dub 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@iv10 sanca je stale :wink:
9. dub 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi tazko povediat, moze to byt aj dlhsié k jé to anovulák :unamused:
9. dub 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 no mas to rozhadzané.. néviém ci bola ovu fakt :unamused:
9. dub 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka no je to stroj :grinning:
9. dub 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 uz by som na tvojom miésté zajtra téstla :grinning:
9. dub 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ahoj. zajtra sa chystam kupit testik a v stredu rano testnema,le zda sa mi skoro. dnes som len 9 DPO. a nemam nejake priznaky na tehu. boleli ma dost bradavky, ale to uz preslo a posledne 2 az 3 dni ma akosi krize pobolievaju. tak sa ja celkom obavam . a ty si ako na tom?
9. dub 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no.. alé mas zujimavy vystup :dizzy_face: ja som lén 5 dpo :sweat_smile:
9. dub 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Lauri mozem ta poprosit o radu :slight_smile: Myslis, ze tieto ovu testiky mozem brat ako pozitivne? Robila som dnes - som 20DC a takto mavam ovulku ale testiky som robila len dnes lebo sme boli s manzelikom na dovolenke a tam som nechcela nic riesit :slight_smile: Sexik bol vcera doobeda a teraz neviem ci dat aj teraz alebo bude stacit zajtra rano, pripadne vecer... Dakujem za radu :slight_smile:
9. dub 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka joj, ja by som bola taka stastna, keby mi to vyslo... tak teraz cakas ako to dopadne, co? drzim placeky
9. dub 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbora21 no su silné, ja by som snazila aj dines aj zajtra :zipper_mouth:
9. dub 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 samozrejme tiez čakam na nejaky priznak :grinning: .. čo mi niečo napovie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka tak snad sa ti coskoro nieco objavi :slight_smile:
9. dub 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka Ok, dakujem velmi pekne :slight_smile:
9. dub 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ahoj moja, tak ja som kazdemu zakazala oblievat ma :slight_smile: tak som mala taky pohodovy pondelok... a mas krasny grafik, este aj na 7dpo pokles,to by mohlo byt uhniezdenie, budem drzat palceky... mne sa uz blizi mrcha... http://www.fertilityfriend.com/home/3899d1
9. dub 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ja som tiez zakazala, ale nejak nepomohlo,kazdy si robil co chcel. :grinning: ale inak, tiez prijemny dnik... tak to mi je luto. myslis,ze uz sa to nezdvihne? :unamused:
9. dub 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no mm ma oblial, ten si to neodpustil, ale kazdemu sme povedali, ze nie sme doma :slight_smile: a myslim, ze uz nestupne... ale ideme dalej :slight_smile:
9. dub 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 ja som celkom v pohode, trochu ma obliali, ale dalo sa to prežiť :grinning: :grinning: :grinning: akurát priatel ten ma rano nacpal do studenej sprchy :grinning: :grinning: :grinning: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kikusik88 ako sa máš? Ako dietka? Cítiš už nejakú zmenu na váhe? :wink:
9. dub 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka tak ste mali veselo. aspon budes cely rok zdrava a svieza :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ako si v grafe označiť Duphaston a Clostil? Nevieš poradiť?
9. dub 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka ano. dufik ako progesteron a clostyl ako clomid :wink:
9. dub 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka aha diiiiik :dizzy_face:
9. dub 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek