• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@kukucg aale aj zazraky sa deju, cize pekne mysli pozitivne a zajtra cakame ducha :slight_smile:
12. dub 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukucg no tak skus teda,rano tu caakam na bobre spravy
Neboj ziadne spinenie nedojde ;) ved som povedala xi a vsetko co pre to robis tomu zabrani,vit a spol ;)
A ked bude duch pojdes k dr?ci mas dufik doma?
12. dub 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikusik88 aha tak za to,lebo ked sa robia cca od 10 dc tak v tvojom pripade mas cas ;) tak pekne snazilkujte,my bufeme od zajtra o 106 ;) min do toho 22 dc heh a zase len cakaaaat
12. dub 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg urcite zajtra ukaze, ale do 12 dpo mozed dufat :wink:
12. dub 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 No bodaj by to tak bolo :grinning: ale este nehovorim hop :grinning: ale moooooc by som to chcela :grinning:
12. dub 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 ale ano kazdy druhy ci treti dnik...a cez ovu budeme kazdy :slight_smile: mm slubil :grinning:
12. dub 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessica verim ti, kazdy z nas co tu je by to velmi chcela. tak aspon ty zachran nasu bilanciu tehu a netehu :grinning:
12. dub 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 pri takej motivacii to ani inak nejde :grinning: :grinning: :grinning: mam taku strategiu: neuspech si nepripustam a ak aj mrcha pride, nebudem smutna a nebudem sa na nu hnevat; naopak ja sa jej potesim a budem jej zaroven dohovarat nech si da na par mesiacov pohov! :grinning:
12. dub 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj, já dneska pokračuju stále stejně http://www.fertilityfriend.com/home/Evika
12. dub 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 no ved zajtra spravim tehu test tak uvidim ci aspon dusik tam bude :grinning:
12. dub 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka to s tymi depkami a vecnym premyslanim nad tym poznam velmi doverne - ako asi aj mnohe ine baby tu, tym som si ista. u mna to bolo tak, ze som trochu "skresala stres" - mala som 2 prace a este som koncila skolu popri zamestnani - a naplanovala si dovolenku. uz som nevladala dalej a kazdy mesiac dosla mrcha a hrozne ma to deprimovalo. a cuduj sa svete, prave vtedy to klaplo. myslim ze u mna to neklaplo skor preto, lebo som si sama svojim prilisnym snazenim sa stala v ceste za uspechom. viem ze sa neda na to nemysliet ale pomoze ak sa clovek odreaguje niecim inym - nove hobby, sport alebo stahovanie alebo nova praca - to vsetko moze pomoct..
12. dub 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@manamani1 ako si dopadla dnes u dr? Vysledky ok?
12. dub 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka No lebo v lete som testovala 5 dni pred ms cize asi 9dpo, a nebol tam ani tuk a 14 dpo slusna ciarka :sweat_smile: :sweat_smile: no ale uvidim este ako bude rano :dizzy_face: :dizzy_face:
inak myslis ze mykoza by mohla sposobit zmenu teploty??
12. dub 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 Nie nemam praveze mam len ten lutenyl a ten sa v tehu uz nema :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@kacena85
@kikusik88 ste inak zlate babulky ale ja som skor opatrna :sweat_smile: :sweat_smile: a ta hlupa mykoza do toho, no neviem :angry: :angry:
12. dub 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka lauri....čo myslíš, bude myslíš,že už zajtra vystúpim... http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e
teraz som si len tak merala..a mám 37.6 viem,neni ráno...ale aj tak...prečo ráno teda také nízke teplotky..keď teraz večer celkom dosť vysoké?
12. dub 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg nop ale to nedopadlo, ze ??.. ducha na 14 dpo je uz vacsinou nie velmi dobry znak, ze sa to vyvyja dobre.

mne mykoza neovplyvnila teplotu. :zipper_mouth:
12. dub 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka robila som aj testík..a čiaročka troškku silnejšia..od včerajšieho nič :slight_smile: tak neviem...aký by mal byť krčok?
12. dub 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 vecer to nema ziadnu vypovednu hodnotu, mas telesnu aktivitu, merat sa ma len rano po teleson pokoji ;)

len cakaj na pozitivny testik. :slight_smile:
12. dub 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tak snáď dovtedy neošediviem :slight_smile:
12. dub 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 krcok pred ovu sa posuva hore, tazko ho nahmatas, rozlieva sa, otvara, je taky ako keby rozmoceny, ale to musis mat v tom prax niekolko cyklov, aby si to vedela bezpecne odhadnut a aj tak to nie je 100% tny znak
12. dub 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka No ja uz som mala ciarku na ten 14 ved kukmni v albume ho mam, a bolo vsetko ok ja som mala az missed v 11tt predtym bolo aj srdiecko aj vsetko, ani ziadne krvacanie, az potom sa nieco stalo :pensive:
12. dub 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 hej hej presne podla moznosti tiez tak kazdy druhy den a ked bude okolo ovu ratam tak 14-17 dc cyklu bude maratoon :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: mojmu drahemu by nevadilo keby aj mesiac v kuse :dizzy_face: ale to zase netreba prehanat, a tiez dost zalezi ako ma sluzby lebo potom sa doma len obideme :angry:
12. dub 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg jj. no nemuselo to byt v tom, ja som tiez mala pri druhom tehu vsetko ukazkove a nakoniec missed. este aj krasne silneli testy aj hcg.. je to priroda,..
12. dub 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg aha a ked budes mat ducha tak pojdes k dr nech ti da dufik, ked to chces vedet pre istotu tak skor?
ja som dnes nabehla zase do lekarne no krasa co vam poviem, vit E sam o sebe kolko stoji 6eur a konecne som nasla aj sypanu alchemilku chcem skusit teraz tak zevraj je lepsia ako ta porcovana a zase som o par eur lahsia
12. dub 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak babule, tusim ste tu niektore spominali, ze pijete alebo mm piju vasi ten koenzim Q10+E+selen, a na telekom stranke je teraz pre lekaren Dr Max s 50% zlavou cez taky kupon ak ste zakaznik Telekomu, tak som vytlacila a pekne bude drahy pit
pije to pls niektora alebo mm?
12. dub 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 da sa kupit cisty vitamin E? lebo ja som zohnala len v kombi s magneziom..
12. dub 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka No hej, asi to malo nejaky dovod :unamused: nabuduce snad az do konca :dizzy_face:

@kacena85 No keby mam ducha alebo ciarku a zacnem spinit tak isto by som sla
Mi hovor, ja tolko pominm ze mm sa smeje ze to dieta co ani este nemame nas stoji viac ako to co mame :sweat_smile: :sweat_smile:
12. dub 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@sabaka no jo inak to ani nejde moja
teraz sa s nou lucim a dohovaram jej aby si dala pohov :grinning: :grinning: :grinning: a ide sa na snazilkovanie, dufam, ze uspesne a ked predsa dojde co uz ide sa dalej ale ja ju tak pekne prehovaram, ze inak to nejde, posluchne a HOTOVOOO :dizzy_face:
12. dub 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 mm papa E so selenom ale Q10 ee
12. dub 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabaka hej da da vypytaj si v lekarni vit E 4OOku, ona uz bude vedet, je v roznych kombinaciach ale naj je cisty vitamin
12. dub 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek