• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
myslite si, ze testovat pocas dne je blbost?
22. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
lauri ja ti verim.... kedze serie uz aj mna - a to "len " pol roka za mnou :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: teraz by som potrebovala cerveneho hromziaceho smajlika :grinning:
No tak přesnější by to bylo ráno, ale pokud to tam má být tak proč ne. :wink:
no vies, uz ked si obvodny gyndos nevie dat rady, tak sup centrum a v centre skusat dokedy neotehotnies :rolling_eyes: .... to je ich metoda "odhalovania " priciny preco to nejde. bud alebo.-.--- :angry: a aj ked nieco najdu, tak vacsinou zase skoncis pri IVF-je to zacarovany kruh. vtedy uz asi pomoze len spoliehanie sa na "vyssiu moc "
22. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
sarai podla mna mozes aj cez den..len prijem tekutin by som trochu obmedzila dve hodiny pred cikanim
22. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ked ja vlastne ani neviem, kolkaty dpo som. ovulku som podla mna mala 17 dc, takze by to dnes bolo asi 13 a asi je lepsie pockat do rana. vcera som sice mala trochu krv, ale dnes nemam skoro nic. mozno take slabe spinenie - ale uplne ine, ako zvycajne. a mam taky zvlastny pocit v podbrusku, neviem ho ani popisat. vcera ma sice bolel ako pri mrche, ale dnes je to ine.
22. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
lauri a ten test na prezitie spermii neskusis este? koli tomu hlienu?
22. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
katka, test na prezitie spermii sa kde da robit?
22. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
inak toto si zacinam aj ja namyslat ze to je nas problem... ze si sama vrazdim spermose.. :sweat_smile:
lebo ja mam skoro stale kremovy vytok.. len sem tam pocitim mokrejsie ale vzdy je v tom ta primes toho tuheho kremoveho (sorry ze to tak detailne opisujem :sweat_smile: ) a proste klasicky natahovaci priezracny mam uplne minimalne tento rok raz - minuly cyklus... :sweat_smile:

to tusim len v centrach robia tento postkoitalny test ze??
22. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
nellie, ja mam presne taky isty pocit. tiez nemam moc plodneho hlienu. skoro stale len taky kremovy alebo ziadny. sem-tam sa mi stalo, ze som mala taky lepsi, ale to som mala asi len par hodin.
22. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
no lebo ine ma uz nic nenapada.. :grinning: teda okrem toho ze sa nam od aprila nepodarilo strafit do ovu... :sweat_smile:
ale jednoducho mne ten kremovy vytok pretrvava stale...a to sa teda sondujem uz dost dlho... :sweat_smile:
22. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte :wink:
Tak ja som ten egg hlien nikdy nemala :wink:
22. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
katka, nie.. rozmyslam, ze si kupim taky specialny gel, ktory napomaha spermiam prezit, minule som tu o tom pisala, kedze ja ani vela hlienu nemavam a robi neutralne prostredie.

sarai robi sa to napriklad v KE, tam kde robia imunologiu.
22. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
lauri, ako sa vola ten gel?
22. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ja som to len citala v mama a ja... ze nedostatok plodneho hlienu moze byt problem...lebo si spermijky nevedia vyckat na vajko...
22. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
bayka ani nevies ako si ma teraz ukludnila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ale fakt... to som potrebovala pocut.. teda citat... :wink: ze ide to aj bez bielkača :slight_smile:

lauri o tom gele som aj ja citala v casopise... :wink: :slight_smile: ale to uz tak davnejsie a vtedy sa mi nepodarilo este nic o nom vygoolit.. uz sa da objednat cez net???ja uz som aj jeho nazov zabudla odvtedy... :sweat_smile:
22. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
22. zář 2009 ve 14:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tu je ich oficialna stranka ale len po english. http://www.conceiveplus.com/
22. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte baby,vy ste urcite skusenejsie,my sa akurat zaciname snazit,tak by som sa chcela spytat,kde je najlepsie si merat BT a ci dostat normalne v knihkupectvach knihu Prirucka symptotermalnej metody....Dakujem za rady uz vopred.... :wink:
22. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojki, prirucku ti netreba tu mas vsetko ;) kuk : http://merenibt.xf.cz/index2.html
22. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
dorryska najlepsie studijne materialy o BT najdes na tejto stranke...
http://merenibt.xf.cz/index2.html :wink:
22. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
dorys stranka co poslali baby...a najlepsie merat v posve...
22. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
babenky dakujem,idem sa pustit do citania :wink:
22. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
No moj plodny bol taky biely, asi kremovy podla tych popisov. Proste ten bol pocas ovu a iny sa nevyskytoval :wink: a niekde som aj citala, ze hlieniky nemusia byt podla priruciek, ze kazde telo je ine :wink:
katka ale vis co ma prekvapuje, ze vela vysetreni si musi clovek vydupat sam, ich to ani nenapadne. :rolling_eyes:
naivne som si myslela, ze v centrach budu riesit taketo veci do bodky....
bay ty si nemala egg? natahovaci ???
22. zář 2009 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Baby, ja som mala pocas ovu dnu taky vlky pocit... Tusim som to niekde citala, ale neviem. Je to ok, nie? Nemam skusenosti, lebo to bola moja prva ovu... :sweat_smile:
22. zář 2009 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ano miri, to je normalne, ze si pocas ovulky vlhkejsia, teda najviac take 2-3 dni pred :wink:
22. zář 2009 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Lauri, nie. Nikdy. Ani bielkovy ani natahovaci. :sweat_smile:
22. zář 2009 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek