• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
tak potom uz fakt neviem... :sweat_smile: "vyssia moc " :wink:
22. zář 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vau Bay.. to fakt vyssia moc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ale mna to tak tesi taketo zistenie... ze to ide aj tak... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. zář 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyssia moc...

bohuzial teraz si vsade treba vysetrenia vydupavat..nie len v centrach :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:

ja viem o egg-z toaletaka,ked sa utriem- no len raz za den..niekedy dva krat..ked ho utriem-uz sa neda tak lahko spozorovat...

ja mavam pred mrchou a po nej napriklad total suche obdobia- a vtedy ma obcas aj najlahsie chyti mykoza :rolling_eyes: ..proste hocico lepsie aj mrcha nez sucho u mna :unamused:

ale aj tak...vyssia moc je vyssia moc... hlien sem hlien tam...
22. zář 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mne sa tiez nic nenatahovalo... :unamused: :grinning: Skor to bolo take vodnate a farbu si uz ani nepamatam. :sweat_smile: Musim to buduci cyklus trochu viac odsledovat.
22. zář 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka: no já ten gel mám doma a použila jsem ho jenom jednou a pak jsem se na to vyprdla, byl dost drahý a ted mi leží v lékárničce, tady na sk jsem ho ještě neviděla, ale v anglicku ho doporučovali doktoři.Já ho nepotřebuji protože mám hlenu až až, jak egg tak water.Ale prý se nedoporučují sliny a lubrikanty, ty prý zabíjejí jenom spermie a ten gel co mám má nahrazovat ten hlen.To víš musela jsem mít všechno a bylo mi to k ničemu.
22. zář 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
babky a este vas pootravujem...ja neviem,ci som fakt taka blba,ale neviem sa zahlasit na FF,vie mi niekto poradit?..a slubujem,ze uz nebudem otravovat... :wink:
22. zář 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já musím zaklepat na dřevo, že já počas plodných dní mám oba někdy mi začne egg a jindy water a mám ho většinou až tak odpoledne a když jdu na záchod tak to poznám když se podívám dolů, tak to ze mě docela dost visí jako sliz a né a né se utrhnout a když si to utřu tak je to na toaletáku a když to přidám k sobě a pak otevřu tak se to tahá jako žvýkačka.

lauritka: já mám jinou značku toho gelu jdu pohledat odkaz na něho
22. zář 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ho našla http://www.preseed.ie/ já mám tu tubu s aplikátory :grinning:
22. zář 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tenhle těhotenský test se mi líbil v anglicku nejvíc http://www.inhealth.ie/Products/Clearblue-Digital-Pregnancy-Test---1-Test__4144.aspx,když jsi byla těhotná tak to napsalo i v jakém týdnu, ale byli až neskutečně drahé. :frowning2:
22. zář 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano benji to je ten pre seed, len som na neho nenasla odkaz. :slight_smile: len taky co sa dava konom :sweat_smile:
22. zář 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. zář 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
benji to je riadne drahy test :confused:
22. zář 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka: no tak nevím jeslti si děláš srandu, ale i tento gel se dává konom, jednou jsem tu stránku otevřela a lekla jsem se, že doufám, že jsem si neobjednala pro koně.NO ten test je opravdu drahý protože je digitální a v Uk jen tak levné testy nenajdeš, většinou stojí kolem 7 liber, což si rozmyslíš testovat dřív než přijde mrcha, ale přes ebay se dali koupit levně od tamtud jsem si koupila ovu testy co mám ještě dneska. :grinning: :grinning:
22. zář 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
benjina nerobim :slight_smile: ale asi je viacej druhov.. bolo tam nieco o better breeding atd... ale necudujem sa, ved napriklad umele oplodnenia bezne robia aj zvieratam, minule som pozerala dokument o pandach. :slight_smile:
22. zář 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já když jsem četla, že lubrikant se nesmí používat tak jsem hned vyhodila ten co jsme měli doma od durexu a koupili jsme tento, ale jenom jednou jsem to vyzkoušela a pak si řekla, že pro mě je to zbytečné když mám svého hlenu dost, ale je takový příjemný a klouzavý a je opravdu dost podobný ovu hlenu.Jenom potom v kombinaci s mým hlenem a gelem se manžel klouzal jak na kluzišti. :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky poradite mi??? uz se nekdy stalo, ze je ovu na grafu a na ovu testu uplne jinde, nerozumim tomu ale merim 1.mesic
22. zář 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
benji :grinning:

inak ako si opisala egg - tak aj moj je taky ... cca dva dni...

ten test vyzera super-ale je drahyyy

inak ste si nepozerali ten test - z predchadzajucej strany ? tam su otazky a odpovede ohladom ovu a tak-a mne sa niektore odpovede nepozdavali.. :fearful:
22. zář 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suchosť pošvy sťažuje oplodnenie.Je zbytočné presné načasovanie ak pre stres,hormonálne pôsobenie, alebo iné fyziologickéa psychické danosti, sa prostredie pošvy stávaškodlivým pre spermie.Pre-seed:registered:vytvára prespermie ideálne klzképrostredie, v ktorom samôžu spermie voľne pohybovať,ich životaschopnosť zostáva ne-porušená.Hodnota ph., osmolalita a zlo-ženie iónov presne zodpovedajúoptimálnej hodnote.Klinicky bolo preukázané,že pre-seed:registered:vytvára ideálneprostredie pre spermie, v kto-rom pohlavné bunky zachovajúsvoju životaschopnosť hoci aj 48hodín a nie sú poškodené zlože-ním gélu. Jeho chemický účinokzodpovedá účinku prirodzenéhocervikálneho výlučku. Nešetrí lenpohlavné bunky, ale aj sliznicu.Nevedie k iritácii, je ideálny prisuchosti pošvy.Pre-seed:registered:obsahuje arabi-nogalaktán - polysacharid po-chádzajúci z červeného smreku,ktorý má antioxidačný účinok achráni bunky. Je to mimoriadneveľký sacharid molekulárnehorozmeru, baktérie ani huby niesú schopné ho stráviť a tak ne-prispieva k rozvoju infekcie, akonapr. glycerin. Neobsahuje farbi-vá, ani éterické látky.Pre-seed:registered: - intímny gél je ide-álnou voľbou pre každý pár tú-žiaci po dieťati, a pre tých, ktorísú odkázaní k používaniu zvlh-čovacích gélov. :wink:
22. zář 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. zář 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak pokud měříš přesně v tu stejnou hodinu, tak by se to až tak rozdílně nemělo stát, mě to vždy vychází bud ve stejný den a nebo ovu test pozitivní den předem a ovu podle teploty den po.
22. zář 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dik benjina merim presne kazdy den, ale vubec se to neshoduje jsem z toho jelen..... :sunglasses:
22. zář 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanana: a ukážeš nám i ten grafík? :wink:
22. zář 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a jeste jsem zkusila vyndat ten pozitivni ovu test a ukazalo to toto
http://www.fertilityfriend.com/home/26f483
22. zář 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdy jsi měla ten test pozitivní až včera?
22. zář 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky, mne sa paci ten gelovy hlien, lebo tiez som ho dako stratila ako sme sa zacali poctivo snazit. Da sa to dako objednat a poslat aj na slovensko?
22. zář 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ovu test bol uplne pozitivny?

mne sa to tiez v podstate zhoduje...den vopred ukaze pozitivny ovu test..prebehne ovu a dalsi den vzostupi teplota..
22. zář 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. zář 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ovu test byl pozitivni na 100 % carka byla jak vymalovana, a bolesti souhlasily, ale ta teplota ne
22. zář 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ani ta teplotka se nezvýšila po pozitivním testě a ani nemáš tak vysoké teplotky, no já bych si ani nebyla jistá tou ovulkou. :frowning2:

matusík: no nejsem si jistá jestli to posílají i na sk, já jsem ho kupovala v anglicku když jsem tam žila.
22. zář 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek