• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@kacena85 to mě mrzí, že máš za sebou i potrat (já teda před malým taky, zamlklé těhu). no, tak snad se dočkáme už brzy, a nebude to dlouho trvat.
18. dub 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 po pravde aj ja by som chcela byt 1dc, nechce sa mi na nu cakat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no tak o cakani na mrchu mi nemusis hovorit... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 rozkaz sefe, 10 :grinning: :grinning:
18. dub 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby inak prave som si urobila radost, kupila som si nove sako a svetrik :grinning: hned je to cakanie krajsie :dizzy_face: @elebe chcela som aj podprdu ale neostal cas :grinning:
18. dub 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piefunko noooo tak takto si aj ja luubim robit radost :grinning: :grinning:
18. dub 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucianas ahoj vitaj medzi nami dievčatami :slight_smile:
18. dub 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucianas tak to dufam, ja som bola v tom ze ok potratila som, bolo to strasne obdobie, ale ze tak po 3 mesiacoch ideme na to ale clovek mieni pan boh meni a tak som si rok len na ms pockala, tak dufam, ze uz je vsetko ok a zadariii sa
18. dub 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 no tak to vyzera zatial dobre, čiže ked vidí žlté teliesko to znamená že MS nepríde ešte? Či ako to je? A tuším aj minule ho videl, že?
18. dub 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka díky za přivítání mezi vás.

@kacena85 s tím souhlasím. člověk plánuje, ale pán bůh mění. taky jsme čekali dvě tři ms (naštěstí dorazila hned po revizi do těch šesti týdnů), a mohli jsme se snažit. ... souhlasím, hrozné období to bylo ..... ale raději teď veseleji a věřme, že bude líp a že se zadaří.
18. dub 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@januliatko1985 výsledky krvi az v stredu????????
18. dub 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 jej super foto, maš nový učes? :wink:
18. dub 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 no to som si aj ja hovorila ze ideme na to, chceli sme zacat od februara ale podarilo sa nam zacat skor a to uz som sa videla v septembri v porodnici a to budem rada ak budem do septembra tehu :grinning:
18. dub 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucianas ja som od noveho roka uplne skvelo naladena, aj ked som vtedy este ms nemala, mozno aj ta psychika urobila svoje ale som povedala dost a uz bude len dobre,bola som aj u pani bylinkarky, ktora mi tiez pomohla a verim, ze jej obklad mi aj ms privolal, za co som jej nesmierne vdacna a taaa radost ked ms dorazila juuuj a to ma utvrdilo, ze uz to bude lepsie a lepsie a HOTOVOOOOO :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko heh napodobne, ale ja som vzdy chcela chodit v lete s bruskom mne sa to taaaak paci aj ked s mini bruskom ale tak by som sa pretrrrrcala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: len no ktovie ale sak nechame to na osud
18. dub 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ja mám inak už dlllho vyhliadnuté jedny tehotenské šaty, strašne su krásne podla mna a chcem si ich už konečne kupiť :grinning: :dizzy_face: no ale tak ked ešte nebol ten správny čas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka @kacena85 no a ja jak som dopadla??? nasla som si perfis gate minule a take tesne boli a vravim si (krava sprosta) ze nekupim si ich sak v lete ich uz nezapnem :grinning: a henho folik si nepraskne, on zmizne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a uz ich nemaju... no aspon ze mam nove sako :wink:
baby v lete vytrcame brucha jedna radost! musimeeee :sunglasses:
18. dub 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko musíme, dame to :grinning:
18. dub 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. dub 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85
@kemonka ja som tuuu, len som sa vcera neukazala, nemala som pristup na ntb.
18. dub 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko
@kemonka no jasne ze pretrcame bruska jedna radost juuuuj tak sup sup pekne snazilkovat
18. dub 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ aooj a ako?uz lepsie?uz ste doma?
18. dub 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 nie som este doma, tak skoro asi ani nebudem., najskor buduci tyzden, v piatok mam este kontrolne odbery, no uvidime co bude.. ale je mi trolilinku lepsie :wink:
18. dub 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ no tak ale chvalabohu ze ti je lepsie, tak si v nemocke, dufam, ze sa tam o teba vzorne staraju...neboj bude este lepsie a o chvilu budete doma, som ti aj postu pisala ale verim, ze si nemala moc casu teraz
18. dub 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ a ty si v nemocke? Som ani nevedela, myslela som že len dochádzaš do nemocnice na infuzie :fearful:
18. dub 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 viem o ip ,mam ich viac ale odpsiem az ked budem doma v pokoji,., ano staraju sa o mna len by mohli lepsie varit :sweat_smile: ale od toho mam svokru :wink: a vam sa ako dari?
18. dub 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka ja som len chodila do nemocky na infuzky,v noci zo soboty na nedelu mibolo neskutocne slabo, nevladala som ani lezat nic, a potom som sa isla prejst na wc-ko ,viem ze som vstala z postele a potom si pametam az nemocnicu :confounded: mala som nizke hodnoty hemoglobinu, dostala som 2transfuzie, a odvtedy som na infuzkach a oddychujem.
18. dub 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ no tak to mas potom zlatuu svokru, no momentalne som pred ovu alebo prebieha :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak snazilkujeme o 106 :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janusa_ joj moja, tak máš dosť, ale ty to určite pre bábätko vydržíš a vybojuješ :wink:
18. dub 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka presne tak vydrzim, musim..
18. dub 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek