• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@elebe tak take nieco som chcela pocut :wink: ale nie, ved kym nedorazi mrcha , tak stale je nadej
@barbora21 gratulujem potichucky, je to tam :slight_smile:
20. dub 2012 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@evakva super este kusok hore a si tam :wink:
20. dub 2012 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@sagitta8 ved to nie je velky pokles, a moze byt aj implantacny, uvidis zajtra :wink:
20. dub 2012 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko keby to nahodou bolo implatnacne, tak zajtra vystupi zas teplota, ze? dalsi pokles by uz asi nebol dobry...
20. dub 2012 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@kemonka @kikusik88 @kacena85 caute zienky moje, zabudla som vas dat do spravy tak pisem este raz :grinning: tak ja som si dnes v kalendari nasla poznamku ze testik (mojich fiktivnych 10dpo :grinning: ) tak som neodolala a jeden som obetovala... ale ani na aljaska asi neni tak bielo jak na tom teste no nic, ide sa dalej http://www.fertilityfriend.com/home/piefunko
20. dub 2012 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@piefunko myslim, ze si len 3 dpo :slight_smile: ovulka bola na 22 DC
@piefunko
jej no ako si vystupila pekne, čoto čoto? :slight_smile: Inak aj ja mám chuť testovať, aj ked viem, že tam nič nie je, ale to už sa ruka trasie za testovaním :grinning: :grinning:
@piefunko no vieš aké podkožáky mám....au....ale kašlem na to,však mám makeup ne :grinning: :grinning: no ja si myslím že mám niečo aj z panvou,lebo niekedy keď chodím tak mi tak puká a jedna babena to tiež mala a mala posunutú panvu o pár milimetrov a nevedela otehu 4roky a tento doki jej to napravil a do troch mesiacov bola tehu.....tak si to dám kuknúť aj ja.....no a chrbticu to už ani nehovorím,to mám všetko zle :frowning2: :frowning2: a nejdem na folíky....však ja viem ako vyzerá ovulka a kúpim aj testy,to mi stačí....a okrem toho spoločník je strašne chorý,tak je všetko na mne,tak lietam jak fredka :angry: :angry:
20. dub 2012 v 08:31  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
baby o chvilu tu mame 5000 strán :grinning:
20. dub 2012 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@piefunko Dik, dufam ze pojdem hore. A tvoj graf tiez nie je zly, myslim, ze si mala neskor ovu
20. dub 2012 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@elebe To si pekne povedala :slight_smile: v pondelok skusim testik urobit znovu a uvidime, co tam bude :slight_smile:
20. dub 2012 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@sagitta8 jasné že hej....a u teba to vyzerá veľmi dobre....takže veget :sunglasses: :sunglasses:
@barbora21 určite už budú kráááásne //.....takže teraz ti meška mrcha 1deň?
20. dub 2012 v 08:35  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe Ano 1 den :slight_smile: test som sni nechcela robit, ale druhy den som bola hrozne uvaneva, z prace som prisla s spala som 2-3 hodiny, najedla sa a znovu prespala celu noc a prsia ma tiez druhym dnom neuveritelne bolia na dotyk a do toho ma zacalo boliet hrdlo... test som rano robila s tym, ze urcite bude negativny, ale ze pre istotu ho urobim. Lebo tieto priznaky som nikdy nemala :slight_smile:
20. dub 2012 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbora21 no vidíš,to sú tehu príznaky a ak ich máš,tak je všetko na dobrej ceste :grinning: :grinning: to znamená že miminko sa ukladá a robí neplechu :grinning: :grinning:
20. dub 2012 v 08:41  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lauritka aj to je mozne, ale podla uzv som na 16dc nemala ziaden dominantny folik, ten uz akoze praskol, tak to nejak neriesim uz :wink: nemoze byt ta teplota hore z dufiku? aj minuly cyklus mi tak stupla...
20. dub 2012 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@kemonka ja rano kukam na ten kalendar ze cooo? uuuz? :slight_smile:))) a tak si vravim nic tam nebude, budes len revat nerob to, ale spravila som :grinning: ale neplakala som, tesim sa na clostil
a najlepsi bol mm ze: naco testujes ved len vcera sme sexovali :grinning:
20. dub 2012 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@piefunko ja si tiež myslím že to máš z dufíku ten výskok.....ale už ho dopapaj a šup na clostil :grinning: :grinning: a budeme spolu kočíkať :sunglasses: :sunglasses:
20. dub 2012 v 08:48  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@kemonka schudla som za 7 mesiacov a jedla som 5x denne a zdravo. mala som rozpis od on-line trenera a aj som cvicila na orbitreku :wink:
20. dub 2012 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@evakva uvidime o dalsich 10"dpo" :grinning:
@elebe no tak to si chod dat pekne pozriet, taki ludia vedia celkom dobre pomoct :wink: podkozaky zatial chvalabohu nemam, len take male hajzliky, taka krupica :stuck_out_tongue_closed_eyes: a niektore aj biele tak vytlacam o 106 :sweat_smile:
20. dub 2012 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe no bodaj by, chcela som len 7 dni ho brat ale baby ze 10, tak poslucham :wink:
som zvedava inak na ten clostil, jedna baba z neho mala az 6 folikov :fearful:
20. dub 2012 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@mattuliatko30 jedla som 5x denne a zdravo a trosku som cvicila na orbitreku ked mala spala.
20. dub 2012 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@mattuliatko30 no to ze graf som si tento mesiac neviedla , ja si myslim ze to bude tym posunom casu - mozno sa posunula ovulka :slight_smile:
20. dub 2012 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sagitta8 niektorym to klesa aj viacej, ale myslim ze ty pojdes pekne hore, hlavne nestresovat :wink: drzim palceky
20. dub 2012 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko som zvedavá čo mi povie :slight_smile: no však počkaj aké budeš mať z clostilu :grinning: :grinning: ale nie,nestraším ťa.....ty možno nebudeš mať žiadne....ja keď som ho brala prvý krát,tak som mala vyhádzaný celý chrbát...fuuuu...dosť to hnusne vyzeralo.....ale teraz mám len dva bruťasy na krku a dva na brade :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2012 v 08:53  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Baby Ahojte...počujte,čoje to anoovulačný :grinning: graf-čicyklus... :grinning: ? Nemááám čo to znamená :sweat_smile:
20. dub 2012 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe ziadne????? tak aspon jeden snad nie?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2012 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko mne stačí jeden a nech sa aj oplodní :grinning: :grinning: :grinning: veru ber ho tak ako aj predtým....tri dni hore dole....to už vydržíš :grinning: :grinning:
20. dub 2012 v 08:54  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@irsina83 a čo si večeriavala?....resp.raňajkovala?.
20. dub 2012 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko hmm. no neviem, lebo mne dufik takto teploty nikdy nezvysoval... uvidis ako dalej.. ale na testik mas podla mna este cas ;)
@miminka327 ahoj, anovulacny je cyklus - bez ovulacie, a graf potom nie je dvojfazovy a nie su jasne pred a poovulacne teplotky, napr. ako mam ja za minuly mesiac :stuck_out_tongue_closed_eyes: http://www.fertilityfriend.com/home/piefunko
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek