• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@piefunko určite sa potom budem tešiť z toho, to len teraz taký šok a hneď v jeden deň sme sa to dozvedeli.
25. dub 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 no dnes som si na obed dala kuracie prsia v parnom hrnci a ku tomu cottage a večer asi nízkotučný jogurt. Môžem aj mlieko piť? Či ako tie pudingy variť. Máme doma mlieko s 1,5% tuku.
25. dub 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniska2 ten biely hlien mali niektoré baby v tehu. Možno si testovala skoro, skús ešte testnúť neskôr.
25. dub 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 ja mávam ovu 18DC a luteálku zvyčajne 12 dní, takže dokopy 30-dňový cyklus. ale naposledy sa mi LF predĺžila na 14 dní, neviem prečo. pijem už pol roka alchemilku, tak mám troška podozrenie že mám "vylepšenú" výstelku maternice a dlhšie drží :wink: ale to sú len také dohady. môžu to byť hormóny, stres, všetličo... ty máš v poriadku cyklus, či niečo užívaš?
25. dub 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka ja som mala raz 28 DC raz 29DC a teraz naposledy 31 DC ale to preto lebo ovu som mala na 17DC a LF mám 14 dňovú. Nie ja len od začiatku roka užívam kyslelinu listovú a teraz som začala piť alchemilkový čaj.
25. dub 2012 v 16:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 tak to máš celkom v pohode. počula som, že čaj Gynastan je ešte lepší ako samotná alchemilka, ale ešte som ho nemala.
25. dub 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka ani ja som ho nemala ale tento mesiac skúsim alchemilku a ak nič tak na budúci esiac skúdim ten. Ozaj a ty už máš nieaké detičky?
25. dub 2012 v 16:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 nemáme zatiaľ deti, ale dúfam že sa tento stav zmení :slight_smile: bola by som šťastná, keby som otehu tento rok. teraz to je také lážo-plážo, čaká ma zubársky zákrok aj so šitím, tak mám strach, radšej by som otehu až potom :sweat_smile: vy sa snažíte o prvé? prepáč, ale nemám až taký prehľad :wink: inak pekný nick, ty si zo severu naozaj? :slight_smile:
25. dub 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka Joj moja tak to ti nezávidím zubársky zákrok čo ti to idú robiť? Nie ja už jedno mám mám 7 ročného syna a teraz by sme chceli druhé ale akosy to nejde. Som z Oravy a ty si od kiaľ?
25. dub 2012 v 16:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby dnes ma par krat pichlo na lavej strane, nemali ste to aj vy? Moj dnesny stav http://www.fertilityfriend.com/home/3a77b2
25. dub 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lienkapp mlieko niz.podla mna hej,ja som si varila vanil.a coko ale len s umelym sladidlom
25. dub 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 jej tak máte prváčika? :slight_smile: neboj, aj druhé bude, len to chce vytrvať :wink: ja som z Bratislavy. idú mi vybrať osmičku, ale je tak hlúpo zasadená v ďasne, že budú musieť rezať... a šiť :confounded: na to sa neteším :unamused: ale tak musí to byť. držím palce, nech sa darí s druhým bábätkom :slight_smile:
25. dub 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka
@severankaa2 prepacte xe sa vam do toho miesam ale mozte pit aj gynastan aj alchemilku,dokonca mi ho bylinkarka odporucila a je fakt super,aj chutny aj pred ms menej bolesti aj pocas super zahreje
25. dub 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lienkapp to poznam, ja ked som sa o jednych znamich dozvedela co velice "neplanovali" tak som sa rozplakala a plakala som asi 2 dni, strasne sa ma to dotklo, ine nie, len toto jedno.. a o tyzden na to druhe :pensive: ale to bude apson moje krstniatko tomu sa uz tesim :dizzy_face:
to prejde, jasne ze teraz nebudeme nenavidiet vsetky okolo, ale je ine ked otehotnie kamoska a "kamoska" :zipper_mouth:
25. dub 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva mojaaaa ale sup sup hore
25. dub 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva mna dnes picha tiez a nafucana som jak baloooon, aj gate ma tlacia :grinning: ako si pekne hore, len tam ostan pekne :wink:
25. dub 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85
@piefunko Ja chcem hore, ale co uz. Ja nie som ani nafucana, ani nic podobne. Normalne z nicoho nic ma pichlo a potom znovu. Tak neviem, co to je. Snad zajtra stupnem, alebo aspon budem na tejto teplote
25. dub 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
boze chceli sme is na ovulku niekam na wellnes a vsetky zlavydna a ine su uz full :angry:
25. dub 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 no to naozaj netusim. najlepsie je sa opytat lekara, ja tiez nemavam silnu MS, mne moj doki tvrdil, ze pokial je to aj so spinenim aspon 4 dni, tak je to ok, ja krvacam dva dni normal, potom uz skoro nic, len spienenie
25. dub 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva zeby drobec hniezdil? :dizzy_face: zajtra sup fo vysin!
25. dub 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka no ja uz mam dnes dva mig400 v sebe, ale uz to ustupuje, jak vykuklo slniecko :slight_smile:
takze to moze byt aj od pocasia, ja som doslova uz vstala s bolestami :unamused:
25. dub 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko Dufam, uvidim, ako bude zajta.
25. dub 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva no ja som dnes nahodila do prace leginy a asi ich budem nosit pravidelne,konecne ma nic netlaci jupiii atiez som ako baloon fuuuj
25. dub 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 Ja som mala dnes tiez leginy a pletene saty, takze teiz nic netlacilo. Uvidim, co bude dalej. Hlava sa mi toci riadne, ale to bude pocasim
25. dub 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva jaaa rifle tak nelubim,aj cez zimu radsej teple leginy a cez leto tiez ale uplne skveleee
25. dub 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no to máš pravdu, len tieto sú obidve moje dobré kamošky, ale zase teším sa s nimi, to je jasné. Len mi prišlo ľúto, že im sa tak rýchlo zadarilo a ja robím všetko možné a nič. Ale hlavu hore a ide sa ďalej. Vlastne maj je nááááááááááš. Ja už mám u kacenky prihlášku :grinning: :grinning:
25. dub 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, MS nikde :slight_smile: , teplota sa drží :slight_smile: žeby konečne???

http://www.fertilityfriend.com/home/3c769d
25. dub 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka0611 este je skoro na mrchu,nie,kedze na 20DC bola ovulka!
25. dub 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby chcem sa vas opytat dnes uz ocakavam mrchu a teplotu mam 36.7 rano myslite ze este moze dorazit? :unamused:
25. dub 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute holky,
ja 7DPO a pokles :angry: http://www.fertilityfriend.com/home/lindana Aj spodok ma uz boli ako keby som mala dostat, dnes cely den, akoze nechapem, nahnevana som. Nielenze neviem naisto, ci ta ovu bola, este aj kramy dostanem skoro :rolling_eyes: Inac creamy mam uz druhy den taky, ze som musela dat intimku :confounded: Fakt neviem, co sa to deje a to som sa tesila, ze cez vikend budem testovat :sweat_smile:
25. dub 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek