• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@juranka si si ista ze si si napisala dobre mail? skus na neaky iny poslat... kolegyna sa registrovala vcera a heslo jej doslo hned v tom okamziku
27. dub 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henrietad to je napinak, grafik pekny! cakam na testik. my ideme s mm prvy cyklus naostro, som prave 20 dc a tie uvahy "co ak" ma moria uz takych 5 dni, no katastrofa co ti budem. uz aby bolo aspon 28diciiiii tot moj graf http://www.womenzone.cz/uzivatelka/sabaka/grafy?c=-8588677708854775808
27. dub 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka no asi hej :slight_smile: akurat ovu test nebol pozitivny ani jeden :slight_smile: a na zaciatku tie teploty skakali jak sialene :slight_smile: juuu sa tesim
27. dub 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amexa :sweat_smile: fasa, a ani silnejsi si nemala ?? :wink:
27. dub 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka praveze stale ta ista intenzita.. :slight_smile: ale je pravda ze som si ich nerobila uuuplne poctivo ( co sa tyka pitneho rezimu :slight_smile: )
27. dub 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabaka však si každý deň prerátavam aj 5krát (v práci na stole kalendár tak to bije do očí) že kolký dpo som ako keby sa to za hodinu mohlo zmenit :D ...tvoj nech neskúsi klesnúť jasne...ideme spolu...
27. dub 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amexa :wink: no co uz, hlavne, ze ste sa trafili presne, :sweat_smile:
27. dub 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henrietad si ma ukludnila, ze nie som sama taka nehorazne nedockava :slight_smile: ja by som sa mile rada pridala k tehulkam. predvcerom som citala v inej teme, ze 1 kocke akurat vysiel termin 1.1.2013 :slight_smile: tak to uz hej!
27. dub 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, mrknite mi na toto, zdá sa vám, že by z toho niečo mohlo byť? viem, že si sledujem teplotu prvý mesiac, ale.... http://www.fertilityfriend.com/home/3c9855
27. dub 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mucha11 kedze merias prvy mesiac, netusim, ci su u teba toto poovulacne alebo predovulacne teploty..
ale ja by som asi testla tehu test na skusku :wink:
27. dub 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda gratulujeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: joj dnes je tak krásny deň :wink: samé dobré správy :slight_smile:
27. dub 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. dub 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka caveeees, akoooo? este mrskujes?
27. dub 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 ahoj tehulka, no kolko babatiek mas v brusku pochval sa nam :dizzy_face:
27. dub 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no dr videl jedno :dizzy_face: ale ze ved kludne sa moze aj druhe objavit, ale myslim ze zostaneme pri jednom
no a najlepsie je ze podla oplodnenia som 6+0 a podla sona 7+6 ze sme riadne popredu ani dr nechapal ze ako je to mozne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
27. dub 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko
@bordulka
@kacena85
@kikusik88
@januliatko1985
@lauritka
@kemonka
@st2
ahojte kocky, tak ako dnes testiky?
ja len meriam tento cyklus, takze nejdem sa strestovat testovanim, len dufam, ze ovu konecne bude... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zatial tie teploty u mna cudne, lebo som ich zvykla mat o nieco nizsie tak hadam ta soja zabrala a nieco sa zacne konecne diat...
http://www.fertilityfriend.com/home/26f403
27. dub 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko už niee :slight_smile:
27. dub 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 ajoj no ako? Aj v Trebišove teplo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
Inak tie baby na tom fore písali, že im soja zabrala na 3 cyklus, čo aj je celkom možné, ak má niekto problémy, že sa to potrebuje trochu rozhýbať
27. dub 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabaka hore hore jupiii
27. dub 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 ahoj :slight_smile: u mna negativ dnes. tak uvidime zajtra :wink:
27. dub 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes ovu test...a ty
@lauritka ako test)? dnes mas zacat :grinning: :grinning:
27. dub 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@manamani1 mam asi taky ako ty ;) takze zajtra uz by mohol byt pozitivny.. aj u teba :wink:
27. dub 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kemonka ahoj, no u nas super teplucko, sa tesim, ako pojdem s malou po praci, ked ju z jasli vyzdvihnem, skocime na zmrzlinku, pojdeme k babke na zahradu...
no aj by mi vyhovovalo otehu o 3 - 4 mesiace, manzelik bude mat v auguste narodky, tak by som mala pekny darcek v podobe // :slight_smile:
27. dub 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka juuuj, budeme obe tehuľky :wink:
27. dub 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe ajoj, nie ty si nahodou spomínala, že ti bolo zle s clostylu?
27. dub 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 ahojky, ja tehu negativ a ovu v nedohladneeeeee :grinning:
27. dub 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/3c7626/ taaaak my dnes takto ... celkom sa mi to paci a ja uz fakt neviem ci si namyslam, ale zacinam pocitovat takke iste tupe bolesti v podbrusku ako pri prvom tehu. neviem ci by to mohlo tak skoro kedze som 9 DPO, ale nadej mat mozem (ked sme uz aj tych dvoch bocianov stretli):stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz som tolkokrat bola sklamana ze som voci tomu imunejsia.. dnes ideme na vychod k nasim az do utorka tak si davam pauzu od merania a konika a necham to na osud :slight_smile: v utotok ked ma mrcha nepredbehne tak testnem :slight_smile: ale joooj bude mi to tu chybat ... pre istotu si zbalim aj teplomer, lebo ako sa poznam rano ma bude za nim ruka svrbiet :grinning: :grinning: :grinning: tak pekny vikend Vam babulky a dufam, ze ked sa tu objavim budu nove tehulky :slight_smile:
27. dub 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zdravim dámy :slight_smile: můžete se mi mrknout na ovu test? Měřím první cyklus a nevím, zda to brát jako pozitivní..
Přidám i graf, teplota je zatím dole...
27. dub 2012 ve 12:11  •  čeká miminko, termín má v lednu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka ahoooj, no co mas dobru naladicku? ja celkom ano, ms uz skoncilaaaaaaa, dnes sup na muzicka,a este vonku je taaak krasne :sunglasses:
27. dub 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek