• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@lindana Pozerala som tvoj graf a mame to dost podobne. Ja budem bud v nedelu alebo v utorok. Uvidim podla teploty.
27. dub 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 už asi neverím, a pripravujem mužíka na ďalší cyklus :slight_smile:
27. dub 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elinka36 a akyze ma to vikend caka? :grinning:
no a snazilkovat sa budeme az od juna,este tuto jednu mrchanu pockam a po nej este jednu a potom ideme na to. :wink:
a ty sa pekne drz hore :slight_smile:
27. dub 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bobocka No teply vikend,je ti sice cudne slovne spojenie do tejto debaty,ale teplyyyyyyyyyyy ze vraj :slight_smile:
27. dub 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loyanca no hej, asi :grinning: ale aj tak, ako môže doktorka vylučiť že nie z toho, ved to v letáku píšu, no zatial ho jem nasilu, chcem to potiahnuť dokonca

@lauritka beriem 2x1 neviem, určite aj tlak tomu pridáva a nahle oteplenie vonku, poobede dnes mi už hrozne bolo, to slnko mi ešte horšie robilo, som mala ísť autom preč, ale nemohla som :confounded:
27. dub 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka no moze byt, aj sa nahle oteplilo.. uvidis zajtra, ak ti bude stale tak zle, zniz len na jednu
27. dub 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loyanca a vy ako? Bola si dnes?
27. dub 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka joj dufam, že už sa to zlepší, lebo 2 dni vkuse kolotoč, ešte do nedele beriem, som zvedava aspoň či bude nejaký folik z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 jaaaj,tak si to myslela.ja ze si si ma pomylila s nejakou kockou a ze ma caka oslava alebo co :grinning: no teplo bude,ale drahy zobere drobca plavat a ja zatial gruntovat budem.to je taka nasa klasika,chlapi maju svoj vikend a ja si pustim dvd a riadim si pri tom :slight_smile: a v nedelu uz len nohy vylozim :slight_smile: esteze mam superaktivneho muzika,ktory je besny za malym a kazdu jednu sekundu z vikendu s nim chce byt :slight_smile:
no ja som velmi zvedava na tie tvoje teploty,dufam,ze sa udrzia :slight_smile:
27. dub 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka moja ja vas asi teraz v máji nechávam samé v tom, lebo mi to teraz nevyhovuje snažiť sa :unamused: :frowning2:
27. dub 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka dufajme ;) uz by mohla prist poriadna ovulka u teba ;)
27. dub 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 už nie, dnes som už musela jesť normálne :frowning2: a @kacena85 ešte dietuje? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka hej konečne prvá :grinning: :grinning: :grinning: ale teraz sa mi toho nakopilo nejako zrazu, ale už som začala užívať clostyl, keby som to skôr vedela, tak ho použijem až na další mesiac, lebo asi až v júni sa budeme najbližšie snažiť :unamused: no ale by som odpadla, keby po tolkých mesiacoch bolo viacej folikov, čo pri clostyle aj možné je, že? :grinning:
27. dub 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobocka Podobne upratujem a aj varim ja zapnem nieco slovenske na nete a makam ;)Muzika chvaaaaaaaalim,je super ked mas taku oporu doma,to mam aj ja.Tiez som zvedava,ze co to bude za srandu :slight_smile: Ja budem zvedava na Vase snazilkovanie :slight_smile:
27. dub 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva jej pozeram na grafik, tak super, že si stupla späť :slight_smile:
27. dub 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobocka A inak Teba a pomylit si ?? moju zaucatelku????Nikdy :sunglasses:
27. dub 2012 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kemonka ahoj, áno boli sme. drahý ma kontroluje, či ležím, len si sadnem a už kontrola "čo a kam" :grinning:
27. dub 2012 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elinka36 no ja mam rutinu si pustit dvd sex and the city the movie.proste co vikend,to dvd ide. to je taka moja rutina upratovacia :slight_smile:
a inak ak to pojde takto dalej,tak ty budes moje snazilkovanie sledovat uz s fazulkou v brusku :wink:
27. dub 2012 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobocka Aj ja zboznujem ten movie ;) a uvidime co to bude so mnou niekedy ma brusko pobolieva a aj krize,ale ktovie ci si to nenamyslam,uz sama neviem :wink: aj sa bojim a aj chcem a aj neviem :slight_smile: v kazdom pripade to cakanie je hrozneeeeeee :sunglasses: Co bude so mnou ked sa zacneme snazit naozaj :grinning: Ja chcem byt nad vecou az sa to vobec da :wink:
27. dub 2012 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 jednotka je skvela.dvojka je uz riadnen odpad nasilu robeny,ale jednotka je srdcovka.ja mam cely box set vsetky serie doma.ja som iny maniak :grinning: celkovo som riaden serialovy maniak.aj priatelov mam cely box set doma a momentalne na nete pozeram asi 30serialov :grinning: aj teraz mi v pozadi najnovsia grey`s anatomy bezi :grinning:
no a bolesti v krizoch a v podbrusku su dobre znamenie,aj belavy vytok je ok a najlepsie znamenie je ziadna ms :grinning: drzim palce :wink:
27. dub 2012 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ty si iny maniak veru :slight_smile:ale serialy zboznujem aj ja :slight_smile: kde ich pozeras na nete?
27. dub 2012 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 project free tv :wink: posielam ip :slight_smile:
27. dub 2012 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobocka Thank youuuuuuuuuuuuuu :slight_smile:
27. dub 2012 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kemonka moja a preco tento mesiac nesnazilkujes?
28. dub 2012 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka0611 nieeeee to je az taka hnusna ta mrcha?? :pensive: :confused: :pensive:
28. dub 2012 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásna sobota a ešte krajší nový cyklus pred nami .... predpokladaný čas do ovu 17 dní ... jupííííí (ak sa jej teda uráči) Dneska budem zlá, vrrr, ešte že mm nebude doma a ja sa vyzúrim pri vysávači. Asi sa pôjdem prejsť resp. pôjdem na lov bocianov a keď dákeho chytím uviažem ho do spálne za nohu o radiátor a basta :angry:

http://www.fertilityfriend.com/home/3c769d
28. dub 2012 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kemonka a preco si musela? ja som si dala vecer cokoladu :angry: ale aka ola dobraaaaa..zajtra vazenie, no dost som porusovala neverim ze sa vobec pohla :unamused:
28. dub 2012 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj prosim co pre mna znamena ze mam posledny den VIP??? to uz potom ma odstavi a ja nebudem mat pristup iba ak zaplatim? dik
28. dub 2012 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 ahoj tak ja idem na hor :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/3beece
a ty? bezim makat
28. dub 2012 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 okliestia si funkcie - napr farebne vyznacenie plodnych dni, pocitanie DPO a aj vyhladavanie je podla menej kriterii...ale da sa kludne vystacit aj s tym zakladnym (netreba vip podla mna)
28. dub 2012 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek