• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@kacena85 juj teraz ma tak picha na lavo ze ani dychat nemozem och joooj :unamused: idem si posadit cherry paradajky aspon trosku vypnem. pekne si dam do kvetinaca na balkonik, papriku uz nemali skoda, zajtra zbehnem :slight_smile: aj ja sa tesim rano odmeriam hodim do grafu a tu a idem pracovat a tak...
30. dub 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 xi ja si tak kvetinky sadim drahy uz vrci ked kupujem mam ich milioon a my tirz posadime do zahradky ale az cez volno budem mat tyzden od 12.5 tak sa tesim este keby pocko vyslo krasa a tehu test xixi nooo dovi
30. dub 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 juj keby mne v piatok vysiel test v sobotu by som urobila druhy a povedala nasim aj mm rodicom na chate na oslave ty by sa opiliiiiiii ale aj uz teda nie :grinning: aj ja mam muskytiky no z minuleho roka este tak hadam z nich aj daco bude...a tuto zeleninku mam rada a mam zaskleny balkon tak je to ako sklenik :grinning:
30. dub 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka aha ;) no uvidis zajtra :slight_smile:
30. dub 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 no ja verim, ze ty a @kikusik88 si tie // najdete a samozrejme vsetky z klubu májoviek :slight_smile: asi treba fakt len veriť a ono to pride.. ved aj to slniecko vyvolava tu spravnu energiu :slight_smile:
30. dub 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 tak to hej ked to mas zasklemene,no ja by som bola ticho min dokial to dr potvrdi a aj to nablizsim ostatok po 3 mesiaci,najblizsi tod moji rodicia a segri,oni budu aj tak vediet kedze chcem ist hned na pnku.pre istotu budeme min do toho prveho trimestra tisko
30. dub 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka jaaj kaslem na grafy xi vegetim na terase a pijem kavicku
30. dub 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
30. dub 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 uvidim mozno nakoniec nepoviem ak by bol test velmi slabucky...ale mojej mymine urcite poviem to by som nevydrzalaaaa a aj sestre ktora caka ako mi tento cyklus dopadne tu neoklamem :grinning:
30. dub 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kikusik88 no ved jasnee tym hej to oni tiez tak nenapadne?ze no akooo ms mas?ja ze nie a len uskrny,ale tak neverim skoro ze to tam je pokial test neuvidim,juj pol 7 a akee teplo je,zajtra doma jupii nahodim plavky juuj
30. dub 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 ale jasne svokrovcom asi radsej az po navsteve doktora :wink: veru pojdeme s krpcom..a zajtra dakde vybehneme a aspon nohy opalime :slight_smile:
30. dub 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 no my mame heh paradny program- zarovnavanie zahrady,co ti poviem,byvame tu treti rok a zahrada ns zaplakanie,lebo ti predtym ju uplne zanedbali,tak odkedy sme tu na jesen rozorat,na jar zaorat a my tento rok ideme pekne rucne vyrovnavat,takze plavky hrable do ruky a ideees ;)
Ale uzje to predsa vidno troska,ze sa o to starame,zahrada velikaaa ale snazime sa,na polke bude zahradka kde budeme sadit a na druhej polke pekne travicka tam chceme spravit take prirodne sedenie a pahrebu uplne jednoduche pniky kamene stromy juj no som zvedava ale to asi az na rok najprv musime burinu vyhubit hnusnuu
30. dub 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85
@lauritka
@amexa
@kikusik88 Ja som rano nestihla graf pridat, teplotka troska nizsie, ale nic strasne, len to spinenie..sice len malo, obcas nejaky fliacik na intimke ale predsa :angry:
http://www.fertilityfriend.com/home/lindana
Cez obed som sla kupit mamatest a nevydrzala som jeden neocikat, vysledok v albume. No co na to povedat, ked clovek chce, ducha aj na mamateste najde :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kacena85 no tak to mate teda co robit :slight_smile: len sa nezabudni ponatierat nieze ta spali a budes sa natierat kyslou smotanou vecer :grinning: treba byt opatrny..neboj ked sa do toho pustite pekne to pojde a coskoro budete opekat :slight_smile:
30. dub 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lindana veru ked colvek chce daco najde...ja ho tiez kazdy mesiac carujem a hypnotyzujem testiky...ale nic doteraz...
30. dub 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana kuk to cez fon a cosiii tam vidim a kedy ms necakas?ja som pri prvom tehu spinila ked mala ms dojst aj prvy aj druhy mesiac tak zase ostava len to oblubene cakanie
30. dub 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 heh zatial nam musi postacit zahradny gril xi jasne opalovaci nachystany,uz som draheho vcera kremovala chrbat ma uz cierny tak nebudem hadam ja biela ako stena
30. dub 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 veru aj zavidim ze sa mas kde opalit, no robotu moc nie :grinning: my bytovkari mame obmedzene moznosti ale hodim suknu a aspon nohy opecie :grinning:
30. dub 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 no jo mam a ked chceme mat vsetko peknee hold smola a treba makat heh cez leto vytiahnem neterkam ten mini bazen a aspon nohy namocim ;)
30. dub 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 veru do lavooora :grinning:
30. dub 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikusik88 nooo idem ja este troska vykotit kosti von a carte dor mnaam som kupila ze banan coko svetovaa
30. dub 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 zajtra alebo v stredu, ale podla spinenia skor zajtra, nezvyknem spinit dlhsie ako 2 dni, potom sa to vacsinou do rana rozbehne
@kikusik88 aspon ze vyrobcovia testov z nas maju radost. Len aby sme nezostali skulave, kolko na tie testy cumime :grinning:
30. dub 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 no bez a neprovokuj ja este dietujem :slight_smile:
30. dub 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana ved to ale darmo, najlepsie je testovat ked dajaky ten den meskaju, no ale kto by to vydrzal? :grinning:
30. dub 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 vdaka :slight_smile: tak skusim merat, ale stale dufame, ze tento cyklus skonci konecne uspesne :slight_smile:
30. dub 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana joooj tak dufam,ze nepride ziadna ms
30. dub 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 heh oxaj a co vaha v nedelu??
30. dub 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute žienky, Mamatest na zajtra ráno nachystaný, tak som zvedavá či sa niečo ukáže. Teplotka sa zatiaľ drží hore :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/3c769d Len dúfam že sa tejto noci lepšie vybuvám lebo tato noc bola príšerná - také hlúposti sa mi už dávno nesnívali :angry:
30. dub 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@lucka0611 nooo grafik pekny,tesim na ranko,urcite tam budu //,verim tomu ;) a nrpapaj vela pred spanim s nebudu sa ti snivat hluposti...:wink:
30. dub 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko och neskoro s tým papaním, večer sme grilovali a nažochala som sa zas ako také prasiatko :grinning: no čo už keď mi chutí. Inak čo nové, nestihla som ešte prečítať do zadu
30. dub 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek