• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@kukucg a teraz stále krvácaš?
1. kvě 2012 v 08:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna tak vidis. ;) sarapis je fajn. neboj pecen zvlada. :grinning:
1. kvě 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg no ja by som tiez zajtra skocila k dr. nech ti hlavne kukne aj ten krcok a ako vo vnutri vyzera, ci si pred ovu alebo co. :slight_smile:
1. kvě 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka, jasné, veď hádam v tých vitamínoch nie je veľa chééémie...
pred chvíľou som prehltla 4 kusy - femibion, magne B6, selen+zinok, Befoli - sa prebéééčkujem :grinning:
1. kvě 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka lauri a keď si dám zajtra ráno utroš,tak musím ostať ležať? a môžem si ho dať aj potom ako zoberiem drahého do roboty? alebo teplomer a potom utroš :confused: :confused:
1. kvě 2012 v 08:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Ok tak asi skocim, dufam ze to stihnem :wink:
1. kvě 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukucg no som zvedavá čo ti povie :sweat_smile:
1. kvě 2012 v 08:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Torchu hej este :unamused:
1. kvě 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe NO to aj ja :sweat_smile:
1. kvě 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe daj az potom, lebo sa skoro zacne rozpustat :slight_smile: hlavne treba nosti intimku. :wink:
1. kvě 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg a je to krv alebo len špinenie :confused: :confused: určite k nej zbehni.....lebo ak by to bola len nejaká ranka,tak by asi nekrvácala tak dlho :confounded: ja už som ranku tiež mala a krvácala som len po keksíku a potom už nič a mala som aj ovulačné špinenie,ale to bolo len hnedé hlienovité a len počas sexu
1. kvě 2012 v 08:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aha,takže ho hodím do roboty a potom v klude,ďakujem....no mám doma,ale ešte teda musím dokúpiť :slight_smile:
1. kvě 2012 v 08:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evakva skoda,ze je biely ;((( vidis to je to testovanie pred ms
1. kvě 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka heh ja vieeem ;) ip byva ktory den cca?
1. kvě 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka0611 ja som tak mala min cyklus duchov a na 34 dc ms dorazila co ti poviem

@elebe krasne stupas sup na chlapa ;)

@kukucg ja mam trocha ine obklady ale isto tie neublizia,ja som mala pocas ovu ruzovo hnede spinenie,ten obklad mozno precistuje ale ak je to ozaj krvacanie riadne tak chod k dr
1. kvě 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe No neni to hnede ako spinenie, normalne krv, taka cervena :unamused: ranku som mala ja ja kedysi, ale nekrvacala som vobec, tak neviem ci sa mohlo pri kyrete stat nieco mojmu krcku :confused:
1. kvě 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 No ved uvidim, ked to neustane do zajtra tak pojdem :wink:
1. kvě 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 7-10 dpo-- ale nie kezdy pokles musi znamenat IP ;) v strede LF mas aj zvysenu hladinu estrogenu. ta niekedy moze sposobit mierny pokles teploty.
1. kvě 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. kvě 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ok ;) ja len pre info,lebo kazdy inak povie,ale tak moze byt tehu a nemusi byt IP ;)
1. kvě 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Pekne ranko :grinning: slniecko nam opat svieti :sunglasses:
http://www.fertilityfriend.com/home/3b1b5e/
1. kvě 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kukucg chod s tým ku gyn... ja som mala už 2x kratke cykly 15-dňový a 13-dňový (medzitým jeden normálny cyklus), po 15-dnovom ma gyn vidieť nechcel, že to len ovulacne krvácanie, no ked sa to stalo o cca mesiac zas, tak som tam naklusala (inak BT ukazala, že to ovu prvý raz nebola), našiel cystu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. kvě 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 a kde si mala cystu??? :confused:
1. kvě 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg pardon :sweat_smile: na vajecniku - hormonálne aktívna podľa všetkého, iny problem tam vtedy nebol, takže mohla za to len tá cysta...
1. kvě 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 nic rovnych 6 kil doluuuu za mesiac
1. kvě 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 v pohode :sweat_smile: no minuly cyklus som chodila na HP, bola som trikrat a vsetko bolo dobre co sa tyka hormonov tak jedine ze by sa teraz nieco vyvrbilo :confused:
a co s nou potom???
1. kvě 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 moze byt a nemusi. ale vacsinou IP poklesy byvaju vacsie, jednodnove.
1. kvě 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nie test som uz neskusala, chcela som dnes rano - ale nejak som bola cikat o polnoci potom okolo tretej a potom hned o siestej rano :grinning: a uz som ho radsej nerobila. tak ja zasa pockam do zajtra - co mi ine ostava http://www.fertilityfriend.com/home/ejvn
1. kvě 2012 v 09:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 no akurát vstal a že jemu sa teraz nechce :angry: :angry: že až večer :angry: :frowning2: ale tak čo už,bude večer :sweat_smile:
1. kvě 2012 v 09:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek