• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
3,30 dva kusy v krabicke.
3. kvě 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka :grinning: heh pojdem sa spytat do lekarne a to je jeden za 3 € ? nevadi ak tam cosi bude nevadi....a ci pockam...hm ved to poznas :wink:
@lauritka aha cize vda to nieje az tak moc....parada
3. kvě 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
podla mna je to dost, pytat za dva pruzky tolko.. v cesku to maju lacnejsie..
proste Slovac si moze vsetko dovolit ;)
aj drahy benzin , aj drahe testy :grinning: :sweat_smile: ..
3. kvě 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mirellka hm, no skoda ze nevies ake boli velke, lebo ak boli dostatovne velke a nepraskli, staci na to pregnyl,ale ak boli male tak neviem :confused: a neskor si uz u neho nebola? ze ci nakoniec si to nerozmysleli a nedorastli :sweat_smile:
3. kvě 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ja som kupila za 4 eura a mali len ten do prudu mocu, nemali ani pruzkove... len nechapem ze ked ich vsetky zeny zhanaju preco ich neobjednavaju? :confused:
3. kvě 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ano sefe, uz to kaslem, nenarobim s tym nic, musim tentokrat pre zmenu cakat :grinning: :grinning:
@kacena85 heh bociany... ja ich vykukavam jak diva a nikde nic, neviem kde vsetky su??? :confused: :rolling_eyes:
3. kvě 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ty sa ale aj vyznáš v tejto téme tak máš s ním čo diskutovať :grinning: :grinning:
myslela som že vie čo robí a že sa ho nemusím pýtať alebo kontrolovať ale asi bude treba :sunglasses: dakujem za info :slight_smile:
3. kvě 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no sak som ich zajednavala na maj tak hadam nas nesklamu
3. kvě 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 mne min cyklys ten od lauritky na 10 dpo nic neukazal,na druhy den som urobila mamatest a duch,ja som kupila dvojbalenie cca za 3 eura aj nieco
3. kvě 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no som zvedavá čo z teba bude,žeby kinderko?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi aj ja vezmem metlu a idem naháňať tie bociany :angry: :grinning:
@mirellka no ja som sa všetko naučila tu na koníku,baby ti poradia,pomôžu...je to skvelé :slight_smile: ale záleží aj od dokiho,ja mám skvelého,nemenila by som :sunglasses:
3. kvě 2012 v 09:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko nie nebola,asi na ten DC boli dosť veľké ale pak asi prestali rásť,myslela som že mi ich pozrie ešte o 2-3 dni ale povedal že až ďalší cyklus :confounded: no tak uvidíme ako to bude so mnou ďalej,nech mrcha čoskoro dorazí a snáď ďalší cyklus bude normálny :slight_smile: ďakujem moc za info aj @elebe
3. kvě 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a je to tam :grinning: http://www.womenzone.cz/uzivatelka/lienkapp/grafy?c=-8588675116854775808 tak sa teším. Takže clostil posunul ovu o týždeň skôr... aspoň niečo :dizzy_face: :dizzy_face:
3. kvě 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@elebe však aj ty si jedna z tích čo poradia aspoň mne, ďakujem..... :wink: :slight_smile: Pekný dníček babulky :slight_smile:
3. kvě 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirellka mojka možno ešte ovula nabehne,možno potrebujú vajíčka čas aby dozreli :wink: som rada ak som ti v niečom pomohla a poradila,viem aký to je pocit keď tápaš a niekto ti dá radu a podporu....ja to tu vždy medzi babami nájdem :slight_smile: :slight_smile:
3. kvě 2012 v 09:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka
@kacena85
@evakva a ostatne babule ... aj napriek peknemu grafu a ziadnym mrchovym priznakom hlasim mrchovske spinenie a zacinajuce bolesti ... ale nevadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning: takze @evakva ostali sme v tom spolu :rolling_eyes: ale ideme dalej za nasim snom :slight_smile: :wink: :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/3c7626/
3. kvě 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mirellka za malinko, hodis mi este grafik ak mas? a nic si z oho nerob, aj ja som mala folik pekny a nedorastol a nepraskol ale teraz to vyzera tak ze nejaky si to predsalen rozmyslel a neskor dozrel... tiez uvidim ako som dopadla, je to sranda, kazdy cyklus je iny :sweat_smile:
3. kvě 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no ved ani ja nechapem.. vsade podtrkuju len tie shitne rapidy :rolling_eyes:
3. kvě 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lienkapp to je ukazkovy vystup po ovulke ;)
3. kvě 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no neviem neviem heh, uz sa len smejem kazde rano ked si hovorim ze pockam a uvidim co zajtra a vzdy zajtra si poviem to iste :grinning:
@kacena85 zohnala si toho bociana do zahradky nakoniec?
3. kvě 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlaska z Gilmorovcov : /" mame prekrasny novy sporak, budeme varit na starom aby sa neznicil " / :grinning:
3. kvě 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@piefunko http://www.womenzone.cz/uzivatelka/mirellka/grafy?c=-8588675116854775808
je to zaujímavé sledovať a dozvedieť sa o sebe viac.My už trénujeme 11 kolo , cez dokiho som to začala riešiť od decembra a BT meriam teraz prvý krá poctivo,graf pred týmto je taký hala bala ako sa mi chcelo a bolo to nevydarené tehu,hmmm no čo už :slight_smile:
3. kvě 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Moja mama ma taketo hlasky furt...a najhorsie je, ze ich dodrzuje :slight_smile:
3. kvě 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka moja mama bola taká istá,mali sme dve kuchyne,jednu na varenie a druhú len pre návštevy nedotknutá,naleštená ty koňo to boli časy ale dnes je už úplne inááááááá,Bohu VĎAKA :grinning: :grinning:
3. kvě 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mirellka ak ti nenabehne ovulka, mohla by si vyskusat soju :slight_smile: vela babam s haprujucou ovulkou pomohla. :wink:
je to namiesto chemie- clostylu.
3. kvě 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micak preto to rada pozeram :D prave kvoli tym hlaskam...
3. kvě 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute baby...neštastná som, kuknite môj graf, niežeby stupla teplota, ale mám taku nízku ako som ešte nikdy nemala

http://www.fertilityfriend.com/home/39e472
3. kvě 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka vieš aká som rada. Skoro mi oči ráno vypadli :grinning: Teraz už "LEN" čakať, ako stále. :confounded:
3. kvě 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka čítala som o nej aj som premýšlala nad tým že ju skúsim.No uvidím ako to dopadne tento cyklus a pak sa rozhodnem,ďakujem :slight_smile:
3. kvě 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek