• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@osicka36 no už musím vyskúšať....už mi baby radili tú alchemilku.....skúsim ju zohnať...neviem aj v lekárni sa dá??? no vieš čo..mať mrchu pomaly 2x do mesiaca nič moc...ešte sa ani nespamätám..a zase jumám... :unamused: no teraz vychádza ovu na 8dc...tak neviem...nezaznačilo mi to....testy už nemám.... raz som ich robila..a asi som tiež začala neskoro..tak ovu mi to neukázalo :grinning: no teplotky sú pekné...ale čo z toho...vždy mám také vysoké...a potom pokles
4. kvě 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka0611 suepr si krasne dolu, este chvilku vydrz a potom juchuuuuu do vyysin :wink:
4. kvě 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajiskazemlyna áááá...to by som ani nevstala :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning: uvidím..ak namerám a nebude nizka..tak urobím ten test
4. kvě 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@severankaa2 jasne že podarí....neboj sa... :wink:
4. kvě 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@manamani1 nie mám len od lauritky...neviem čo to je za test
4. kvě 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka
Snažíme ...
ale mám docela dlouhé cykly, tak jen věčně čekám na ovu ... už to taky pár měsíců trvá, ale což ..
jednou to vyjít musí :dizzy_face:
4. kvě 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi Děkuji ti za novou informaci. Ale opravdu jsem si myslela,že by to mohlo škodit,když jsem to četla na tom příbalovém letáku. Takže jsem rádá,že jsem oněco chytřejší a tobě
@kacena85 se omlouvám,že jsem tě plašila.
4. kvě 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 určite, že podarí ...ešte tento cyklus :slight_smile: .... tak nech večer už cítiš podbruško :wink:
4. kvě 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no veruze boli hnusne teplá..som nechapala ze ako sa oteplilo a to este len april bol.. :fearful: ale tu uz burka presla...je tak fajn sviezo...aspon mi popolieva pekne záhradku a vecer nemusime.... :wink:
inak dnes je HOKEJ babule...budete fandit ??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 jasné musíme si veriť
4. kvě 2012 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my ano :wink:
4. kvě 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lienkapp Tak je vidět,že se mám co učit. Ovu testy už nedělám. Ještě minulý ciklus jsem hlídala čípek a tenhle cyklus spíš jen měřím. Ale 14DC jsem už měla čípek pořádně uzavřený a tvrdý a dole. A čípek se mdostává dolů až tak po 2dnech po ovu. Takže to nějak nechápu tuplem. Nevím jak dlouhou mám LF.
4. kvě 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 hej aj v lekárni ju kúpiš :slight_smile: ....a vždy si mala také krátke cykly :wink: ....ale skôr si myslím, že je lepšia krátka fáza do ovu...ako po nej ...tam potrebuješ aspoň 10 dní, aby sa vajko uhniezdilo a to máš viac :wink: ....ale inak ja by som som skúsila aj tehu test na tvojom mieste :dizzy_face:
4. kvě 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@osicka36 juj moja keby si tak mala pravdu a večer som cítila podbruško dva dni dozadu som mala také občasné pichnutie v ľavom vaječníku ale nepripúšťala som tomu nieakú nádej keď teplotky sú také aké sú. No uvidíme čo bude do nedeľe aj hlienik mám ťahavý len ho je málo a nie je bielkový ale zatial mliečny tak hádam sa to umúdri.
4. kvě 2012 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 no ja pomaly, neviem, stale cakam, bola som na sone v stredu, ale bolo vidiet len gestacny vacok 6mm, ale ze este nemoze potvrdit tehotnost, tak som bola dnes na krv na hcg a progesteron, vysledky az v stredu a buduci piatok zase sono. nejak mu to nevychadzalo, ze vidi iba vacok, ked som mala ms poslednu 18.3., ze podla toho som uz 6+2tt, ale zrejme som mala neskor ovu. teda dufam, ze je to tak..
a ty ako? vidim, ze zajtra sa chystas testovat, tak to drzim palceky velmi :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 jaaaj moja, je tam, ja ju vidim... :grinning: strasne silno drzim palceky... nech ciarocka silnie... tesim sa s tebou...
@piefunko
@kacena85
@januliatko1985
@lauritka
@wolawka
http://www.fertilityfriend.com/home/26f403
4. kvě 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kacena85 no vsak uvidis ,ako ti bude chuti jest ,ked pridu ranne nevolnosti... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2012 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hopisek radsej poucit ako nieco pokafrat

@cristi aaale hadam nebuduu moja
@magic08 moje ciarky si videlaaa?
4. kvě 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 nieeee, aj ty mas tehu //? kdeeeeee???? na ktorej stranke?
4. kvě 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 ano ano neviem stranu
4. kvě 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 uz som to nasla... nedala si ma cez @, tak ma neupozornilo a od ponedlka som tu malo, skoro vobec, mam choru dcerku, cez 39 teplotky, takze nestiham sem chodit....
Moja GRATULUJEEEEEEEM.... strasne silno drzim palceky, nech je vsetko v poriadku a ciarocky silneju a hlavne, nech je vsetko o.k. :grinning: strasne sa tesim
4. kvě 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@magic08 jeej tak ty si mala nakoniec ovulku? Tak to vyzera :wink: :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 dakujem moja,ale neverim este tomu,uvidime nedelu
Juj nech nech to malinkej rychlo prejdr
4. kvě 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 ked
ta picha len sem tam v brušku to ešte nevadi take mierne bolesti ale keby si mala velke bolesti to je zleee určite :unamused:
4. kvě 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasmin0001 no uvidis zajtra, ci budes hore, alebo je to len haluz.
a necitila si nic ?? ziadne bolesti ?? alebo si nepila alkohol ? :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 este stale mala teplotuje ?? a to je nejaky virus ?? je mi luto :unamused:
4. kvě 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sagitta8 neboj..bude to dobré..na začiatku je vidieť len vačok....to je dobrý znak...a malinké uvidíš neskôr..keď trošku podrastie..no skúsim testnúť...ak neklesnem.
4. kvě 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@osicka36 uvidím zajtra podľa teploty...dám vedieť..isto hodím graf....nemávala som krátke..vždy som mávala ms 28dc pravidelne....neviem čím sa mi to pokazilo...asi min.rok v lete...držala som akúsi diétu...ms mi prišla dneď za dva týždne....a odvtedy to rapluje.....ale chodilo to skôr 26dc....pred 2 mesiacmi prišla načas...a teraz takto...ako som začala merať...hmm
4. kvě 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka drzim palce, aby sa stal zazrak.. :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 12:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikusik88
@kacena85 baby srdecne Vam gratulujem a tesim sa s Vami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nech Vam len palicka silnie a babatko rastie a uzivajte si tehulkovanie :dizzy_face: :dizzy_face:
4. kvě 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek