• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@kacena85 nie je to až také strašné...ale nejaký ten cucláčik si dám :slight_smile: aj kríže ma bolia,čo som sa zle vyspala?? :angry: :angry:
5. kvě 2012 v 09:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Ja mam v juli :sweat_smile: :sweat_smile:

@kacena85 no davam, veru preslo, dnes uz ani naznak :confused: uvidime, ale vidim ze aj tebe obkladiky velmi pomohli tak dufam ze ta budem nasledovat :sweat_smile:
5. kvě 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuuzika no v tomto ti neviem poradit, mala by byt hore ale ziaden stres, k dr sa kedy chystas?nejake spinenie alebo hocico
5. kvě 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna no ja neviem, na čo im to je. Ale podľa usg som bola vo štvrtok 5tt+2, dnes som 5tt+4 a už som zmenila aj profil a TP mám 1.1.2013 :grinning: Moje dieťa si zo mňa robí srandu už teraz :grinning: . Predpokladám ale, že skôr december, ale no viem ja? :grinning:
Ďalšiu kontrolu mám vo štvrtok, takže už len pár dní :wink: . Dúfam, že všetko bude ok a mimčo podrastnie ako má ... :wink:
Dvojičky by to podľa hcg mohli byť, no neviem. Ak by to boli dvojky, tak podľa usg je tam len jedna bublinka, jedine že v nej sa schovávajú dvaja krpci :grinning: .
5. kvě 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe mna bolia od ovu nonstop a podbrusko tiez, ja som dnes dala aj tielko je mi lepsie ked som v teple..aj tak to pocko, sak vcera bola kosa normalne dnes slnko svieti ako u blaaaaznov
5. kvě 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg no máme čo robiť aby sme to stihli :grinning: :grinning: no vidíš,takže pani Anna nesklamala :wink: tak super :grinning:
5. kvě 2012 v 09:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukucg no ja verim odvtedy na zazraky, akoze aby mi dosla ms po rokuuuu den pred hysteroskopiu dr v nemocnici na mna kuk ci mi hrabe,,,,verim ze na tom maju zasluhu tie obklady a vsetko okolo toho, teraz verim, ze sa stane dalsi zazrak a ze ta ms nedojde :wink:
5. kvě 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 fakt?? :confused: :confused: aj mňa to bolí odvčera :confused: ale zase si namýšlam debiliny :angry: :angry:
5. kvě 2012 v 09:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko...a ja vysoke tatryyy, nizke tatryyy, kde sa ta ovu flaaak a do kelu :angry: :

http://www.fertilityfriend.com/home/3ac8b0
5. kvě 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85
@elebe
@govinda
@lauritka
@januliatko1985
no tak sa kuknite na to... ja ze dnes bude 4DPO a teplota kleslaaaaaa, takze vcerajsia intuicia ma nesklamala a ovu nebola... len dufam, ze to nebude zas anovulak :angry:
http://www.fertilityfriend.com/home/26f403
5. kvě 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkushka ut nie, vysadil mi ho vo štvrtok pri prijme do nemocnice, ale aj tak vravel, že teraz uz nema nejak extra vplyv na mimco, lebo uz je dost veľké :wink:
5. kvě 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 a čo ak to je IP? možno zajtra vystrelíš :sweat_smile: :sweat_smile: nestrácaj nádej,uvidíš zajtra :wink:
5. kvě 2012 v 09:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 alebo možno klesá práve pred ovu :wink: Keď ešte máš eggáč, tak by to mohla byť kľudne ovu ešte len :wink:
5. kvě 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 juuj, krasne ti silnie, bombaaa, setri sa teda a zacni si to uzivat tehulka :wink:
5. kvě 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe tak si nic nenamyslaj a meraj len teplotu a 10dpo sa tesiiim :zipper_mouth: :dizzy_face: :zipper_mouth: :dizzy_face:
5. kvě 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 ale nieeeeee, kde sa nam ta ovu flaka :angry:
5. kvě 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 dakujem moja ale to vcerajsie slabe hned spinenie ma vylakalo pri tom viem, ze to je v case ms v norme ale trubka stresuje, dnes som aj drahemu povedala, ze veget kaslem na upratovanie to pocka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fifitko25 fuuu moja ty si už v 12tt :astonished: :astonished: ako to letí :astonished: :astonished: no ty máš ale malého bojovníka :grinning: :grinning: maminka chorá a miminko si rastie do krásy....šikulka :grinning: :grinning:
5. kvě 2012 v 09:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 uz som si všimla testík. je naozaj silnejší :slight_smile: neviem čo sa to so mnou deje. chodím teraz pravidelne za doktorom a zápal nemám žiadny. bolí ma veľmi v strede podbruška ako keby maternica. ale to môže byť aj z cysty :angry: včera po sone mi doky začal merať tep, pýtal sa či sa mi netočí v hlave, čo mi bolo dosť čudné. potom este povedal, že pri tehu sa vedia robiť tie cysty..... o negatívnom teste som mu nepovedala, len som vravela, že si myslím, že to nevyšlo. riadne ma zato sprdol. vravel, že musím myslieť pozitívne, že všetko je o pozitívnom myslení. v pondelok mám ist opäť na kontrolu a ked mi víde negatívny test, tak už mu poviem :unamused: ale nemusel by :grinning:
5. kvě 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magic08 nooo tak ovu asi podla vsetkeho este nebola neboj priiiide istoo :dizzy_face:
5. kvě 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak ja stale nič extra :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/120212 .:stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 no ja si nechcem a dúfam že sa mi to aj podarí,nenamýšlať si :sweat_smile: :sweat_smile: ale dnes ma faaaakt bolia kríže dosť a mám taký pocit ako na mrchu :confused: :confused: :frowning2:
5. kvě 2012 v 09:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda , tak držím palce, jedno alebo dve - len nech je to OK... :wink: :wink:
5. kvě 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 no moja....mala si fakt pravdu :confounded: :confounded: dokelu :angry: :angry:
5. kvě 2012 v 09:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 tak tak, nohy hore a oddych, nech upratuje mm...aj dalsich 9 mesiacov :sweat_smile:
5. kvě 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkahh vidis vidis vsetko je to o tom pozitivnom pristupe, tak kasli na test a ver dalej, aspon v kutiku duse a nerezignuj vopred, ja som si tak vcera vravela vecer rano bude test silnejsi a spinenie prestane isto prestane az pokial som nezaspala :wink: rano testim opat tak cakam aj tvoj testik jasneeee
5. kvě 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe veru leti to dost rýchlo :sweat_smile: najviac som sa bala týchto prvých týždňov, ale je to ok, bábätko si rastie :wink: vo štvrtok malo uz 4,7 cm :grinning: a viditeľné končatiny :dizzy_face: :dizzy_face:
5. kvě 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mattuliatko30 no tazko povedat, moze uz dojst nemusi, niekedy teplkota nemusi rapidne klesnut. to je fakt individulane.
5. kvě 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 oh to fakt ? :(
5. kvě 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fifitko25 jééééj krásne....už teraz to bude v poho :wink: :wink: a čo by ste si priali?
5. kvě 2012 v 09:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek