• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@kikusik88 ja som vedela myslim ze o dva dni.
8. kvě 2012 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@januliatko1985 aha len ked pojdem v piatok bude to tak v stredu :slight_smile:
8. kvě 2012 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@kikusik88 nevadiiii, tolko uz vydrziis, hlavne, ze je to tam.a uz si to oznamila rodinke?
8. kvě 2012 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@kikusik88 ja som bola vcera na tu krv a vysledok zajtra, zalezi od dr ake maju moznosti ale chod a este aj testik budes robit a bude isto krasny
8. kvě 2012 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka ahoj moja, ako skreslenú? keď nie si chorá? ja som dnes vybehla na svoju historicky najvyššiu bt, na teste sa mi niečo zdalo v limite, akotak viditeľné to je tiež až po zaschnutí, tiež rozmýšľam nad mamatestom :wink:
8. kvě 2012 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@loyanca a ktory dpo si ??

no skreslena je tym ze mam telesnu okolo 37. to ovplyvni aj bazalku vies.
8. kvě 2012 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko dievčence....tak ja dnes takto :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/3552c8
8. kvě 2012 v 08:42  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@lauritka si mala ducha?? noooo....žeby si už konečne :sweat_smile: :sweat_smile: veľmi držím palček :sunglasses:
8. kvě 2012 v 08:43  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacena85 kači a čo ti povedal doki?? okrem toho že ti zobral krv?
8. kvě 2012 v 08:43  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
8. kvě 2012 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@mia117 mojka aj ja tam vidím slabučkú čiarku....ty kokso máj je vážne zázračný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. kvě 2012 v 08:44  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe no ale az po vyschnuti je to ako tak viditelne :slight_smile: takze to moze byt len haluz. :slight_smile:
8. kvě 2012 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 a nemôže to byť ovu :confused: :confused: :sweat_smile:
8. kvě 2012 v 08:45  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 no nevime nevim, mozno zajtra budes mat uz pozitivny testik ? ;)
8. kvě 2012 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka no a čo keď po zaschnutí....však by tam nemalo byť nič nie?? lauriiiiiii nestrácaj nádej :grinning: :grinning: už si takéto mala? a to že si chorá môže značiť tehu :wink: :wink:
8. kvě 2012 v 08:46  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
hej mala som.. :slight_smile:
a chora nie som, len mam zvysenu telesnu teplotu rano. :sweat_smile:
8. kvě 2012 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka no a čo...veď je zázračný máj lásky,tak to už musí výjsť :grinning: :grinning: :grinning: a moja sestra pri prvom tehu mala tiež zvýšenú teplotu a nebola chorá a nechápala že prečo a potom zistila že je tehu :sunglasses: :sunglasses:
8. kvě 2012 v 08:49  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@januliatko1985 nie este to nik okrem mm a nasich svedkov zo svadby nevie. poviem az po navsteve dr a preto ma to tam tam taha skor :slight_smile: ale asi mamine prezradim vo stvrtok ked urobim dalsi testik :wink:

@kacena85 no urobim, dufam ze uz bude silnejsi a zacnem sa naplno tesit :slight_smile:
8. kvě 2012 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahojte... tak ja si robim hadika... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.fertilityfriend.com/home/26f403
8. kvě 2012 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka zeby si sa k nam zajtra pridala :slight_smile: ten mamatest je neozaj na nezaplatenie
8. kvě 2012 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@magic08 myslíš že už bola ovu?? prečo si mala tie tri teploty zvýšené :confused: :confused: nebola si chorá alebo niečo?? :confused: :confused:
8. kvě 2012 v 08:52  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe no ze mam doma lenosit, dal ma na pn od stvrtka lebo zajtra musim do prace, mam papat ascorutin a na kontrolu 21.5, vysledok hcg zajtra, ze ked spinim v case ms nevadi, a ze vela zien spini aj cely prvy trimester
8. kvě 2012 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarafortuna nemala som Sarapis, ale niečo velmi podobne, s identickym zlozenim, ale v jednej tabletke bolo toho viac... len ako sa tým budem tlačiť, ked neviem, kedy ma to chyti s anivulakom zase? úplne vkuse celý rok sa to neda a uz ma ani dakedy nebaví zobat vitamíny... :unamused:
8. kvě 2012 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacena85 a robil ti aj UTZ? takže aj on si myslí že si tehu?? je všetko v poriadku teda :grinning: :grinning:
8. kvě 2012 v 08:53  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@mia117 ahoj mojka, tak je to tam, dušík v plnej kráse, budem sa modlit s tebou, aby ti zosilnel, ráno to tak bude :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. kvě 2012 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka 10dpo, ale aj včera som si robila, tiež som mala pocit, že sa v limite ružoveje, no dnes to isté a po zaschnutí to vyzerá na fajn dúšika a šla som na 36,9, ...tak neviem, či dnes vôbec zaspím, koľko bude zajtra :wink: a ty si si merala aj v priebehu dňa teplotu? myslím telesnú...ak je žena tehu a dostane sa do tej "tretej"fázy, nemôže mať aj telesnú potom zvýšenú? toto neovládam :unamused: :wink:
8. kvě 2012 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lauritka
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jde dušík vyfotit ???????
Držím palce, ať je z něj za pár dní regulérní čárka !!!!!!!! :dizzy_face:
8. kvě 2012 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe podla mna bola ovu v sobotu, mala som bolesti aj hlienik bol... tie tri zvysene neviem... merane boli po 1,5 hod. spanku, mala mala horucky, takze som k nej v noci musela vstavat, davali sme zabali, pravidelne o 3.tej jej horucka vybehla... tak asi preto, idem skusit tie teploty odznacit, co to urobi
8. kvě 2012 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
krásne ránko všetkým, tak ja ho mám dnes červené, 1 DC :frowning2:
8. kvě 2012 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe
@lauritka na to sú tie ovu testy príliš slabé... oni sú v skutočnosti ešte slabšie, ale aby to bolo zretelnejsie, tak som fotku malinko upravila...
8. kvě 2012 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek