• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@pajiskazemlyna uvidíš teda zajtrajšiu teplotu,tá je rozhodujúca? držím veľmi palčeky :slight_smile: :slight_smile:
@hopisek preto nechcem testovať,lebo furt sa teším že už to bude a testujem a furt prd makový :angry: :angry: :angry: tak teraz si počkám na termín mrchy,to je zajtra a potom sa uvidí :sweat_smile:
14. kvě 2012 v 07:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe juj, neviem, nemám skúsenosti s utrošom, ale myslíš, že ti ovplyvnil teplotku
14. kvě 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe To by bylo pěkné :grinning: . Dostala jsem včera vitamínky. Sice nejsou na podporu otěhotnění(protože jsem jí to neřekla,že se snažíme),ale nic by ztoho tam nemělo vadit.Tak jsem se podělila s přítelem a zobeme spolu :grinning: .
14. kvě 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg
Ahoj, zatím nevypadá ani tvůj grafík k zahození, pošli foto dušíííka, prosímmm :dizzy_face:
držím palce, aby mrška nepřišla !
14. kvě 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe Jojo.Přesně ták.Ale mít tak rásnou teplotku,tak bych testovala o 106 :slight_smile:
14. kvě 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. kvě 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna Moja bol taky isty ako vcera ani chlp silnejsi uz ma to nehnevalo tak som ich vsetky supla do kosa :angry: :angry: Tychto ducharin mam uz dost, ved som 12dpo to uz by bola ciarka keby nieco, radsej nech dojde mrcha cim skor :frowning2: aj aj teplota klesla trochu :unamused:
14. kvě 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa no utroš ovplivňuje teplotu,tak ako aj dufík....ale už ho neberiem tretí deň a ja neviem kedy po dobratí mám čakať mrchaňu :confused: :confused:
@hopisek no vidíš zlatý :slight_smile: ešte aj na vitamíny sa dal....tak ver že to už výjde :grinning: a prečo si jej nepovedala že sa snažíte a potom prečo ideš na krv?? :confused: :confused:
14. kvě 2012 v 07:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna Drzim tebe palceky nech neklesne teplotka zajtra, urcite by z toho mohlo nieco byt :dizzy_face: :dizzy_face:
14. kvě 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe vcera som sa citila samo tehotne, mam velke bricho, pripada mi ze mam cuch jako pes, ale testy su negativne.......takze asi z toho nic nebude :confounded:
14. kvě 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. kvě 2012 v 07:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kukucg
Nedivím se, že jsi je vyhodila, taky toho mám už plné zuby ....
Nejradši bych něco rozbila :grinning:
Taky budu radši, kdyby nic, aby přišla co nejdřív ms ..... :frowning2: :frowning2:
14. kvě 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hopisek no ja saom už mávala takéto krásne teploty a testovala som o sto šesť,že určite budem tehu a prd :angry: :frowning2: tak teraz netestujem,len čakám :rolling_eyes: :sweat_smile:
14. kvě 2012 v 07:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ahoj, tak stúpaš, ja zatiaľ stojim na mieste http://www.fertilityfriend.com/home/3c67d0
14. kvě 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe obdivujem ťa za tu trpezlivosť, ja by som už ocikala toľko testov, že dovi, dopo :grinning:
14. kvě 2012 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule34 a kedy ba si mala mať mrchu :confused: :confused: to že máš negatívny test ešte nemusí nič znamenať :wink: len teplota by mohla stúpnuť :angry: :sweat_smile:
14. kvě 2012 v 07:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa no ja som to tiež tak robievala,že furt som testovala a potom som len nervačila že nič tam....teraz kašlem na to a počkám či klesnem alebo čo :sweat_smile:
14. kvě 2012 v 07:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa no dúfam,že ešte zajtra klesnem...ešte nemám príznaky ovu..tak uvidíme...podľa teplôt
14. kvě 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe jaj, verím, že to bude tehu, držííííííííííííííííííííím palčeky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. kvě 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 ty si robíš schody do neba?? :grinning: :grinning:
14. kvě 2012 v 07:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. kvě 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna No ved prave bud ciarka ale radsej nic, takto je to len na nervy :angry: A nech pride mrcha cim skor, lebo vo stvrtok by som mala ist na sono po ms ale pochybujem ze mi dovted skonci ked ani nezacala poriadne :angry:
Ty to este nevzdavaj :wink:
14. kvě 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe Mamině jsem nepovedala,že se snažíme.Ty vitamínky mám od mamči. řítel pije zas i bylinky.A to je nesnáší.K vůli miminku podstupuje zatím dost.Ale spíš asi proto,neboť se bojí,aby jsme nemuseli na to nějaké umělé oplození.
ha,tak to se nedivím,že nechceš být ještě víc vystresovaná. Tak čekej.Stejně to víjde :wink:
14. kvě 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 a aj testíkuješ ovu
14. kvě 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa kujéééém....bola by som veeeelmi šťastná,asi ako každá kočka tu :sweat_smile: :sweat_smile: od včera mám stráááášne veľa výtoku,ale bojím sa že to predmrchovský výtok :angry: :frowning2:
14. kvě 2012 v 07:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe alebo, žeby tehu výtok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , myslí pozitívne, viem, že je to niekedy veľmi ťažké, ale bude ako má byť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. kvě 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hopisek zlatý :grinning: :grinning: aj ten môj sa toho bojí,dokonca aj spermiogramu :grinning: :grinning: som mu povedala nech sa snaží,lebo ak do konca roka nič ideme do CAR....tak ma poslúcha na slovo :grinning: :grinning:
14. kvě 2012 v 07:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe veď to asi sú to schody do neba len či z toho niečo bude lebo včera ma strašne bolelo podbuško ako keby krámy mali prísť au au.
14. kvě 2012 v 07:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa no niekedy si myslím že bez pochyby som tehu a potom zase že znova čakám na ďalšiu mrchu :frowning2: :frowning2: nejaké príznaky aj sú,len si ich nechcem pripúšťať a stále si hovorím že to je PMS :frowning2:
14. kvě 2012 v 08:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 no vidíš,ešte ani nevieš o tvojom miminku a už robí neplechu :grinning: :grinning: ja mávam bolesti od 3 DPO pravidelne každý deň,niekedy len slabé pichanie a niekedy že uuuplne na mrchu a dnes ráno ma táááák strašne pichala pravá strana,že som myslela že odpadnem,ale po takej pol hodke to prešlo :sweat_smile:
14. kvě 2012 v 08:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek