• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@magic08 kukni vyššie mám graf....a test? včera bola na ňom len taká prťavá palička :frowning2: :frowning2:
16. kvě 2012 v 07:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ahoj , tak ty už stúpaš, ja zatiaľ klesám http://www.fertilityfriend.com/home/3c67d0
16. kvě 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa no ale taká nijaká :frowning2: :frowning2: mrchaňa mala dojsť včera :confounded:
16. kvě 2012 v 07:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejula hej urobim v piatok alebo v sobotu
16. kvě 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe takže mešká, to je super, siiiiiiiiiiilno držím palčeky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: už som si to pozrela, ale je ju krásne vidno, tak nesmúť, ale ver :slight_smile:
16. kvě 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magic08 Neboj sa je to ok podla mna, kukni do mojho albumu, mam tam dva testy, jeden som robila cez den a druhy potom rano a tiez tam ziadny rozdiel nebol, no napriek tomu bolo vsetko ok :slight_smile: Ked urobis v piatok, sobotu, uvidis rozdiel :wink:
16. kvě 2012 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe a nemohla byt ovu neskor, aj ked graf na to velmi nevyzera... inak je prekrasny... no ale fakt nechapem tie testy... ake mas? mamatest? este pockaj a urob so mnou v piatok alebo sobotu...
16. kvě 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa ty si srdénko :sweat_smile: :sweat_smile: mne príjde strašne slabulinká :frowning2: vôbec neviem čo si mám myslieť :frowning2:
16. kvě 2012 v 07:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg dakujem, vydrzim do vikendu a urobim potom, snad sa to udrzi a bude to v pohode...
16. kvě 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 neverím že bola neskôr,všetko nasvedčovalo tomu že bola 16DC....tak uvidím :frowning2: no plánujem urobiť ešte v piatok a ak nič a ani mrcha nič tak v pondelok skočím k dokimu :frowning2: :frowning2: ale čítala som veľa o tom že babám vyšiel pozitívny test aj týždeň od meškania,aj mojej sestre tak vyšiel :confounded:
16. kvě 2012 v 07:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 Nevymyslaj, preco by sa nemalo, ze si nemala kolajnice ako svet?? Ved si tak malo dpo ze mam uplne krasne ciarky, tie moje boli po meskani a neboli bohvieako silne. Neboj sa vsetko bude v poriadku :slight_smile:
16. kvě 2012 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe tak to potom mate v rodine, ze vam testy vychadzaju az ked mrcha meska... takze nestracaj nadej... uz som sa stretla aj s tym, ze testy negativne a baba bola tehu... takze hlavu hore, nieco tam urcite je, kezde teplotky stale hore a to veeeelmi dobre znamenie... inak ziadne priznaky? sucho v ustach, cudna chut v puse, tazko na zaludku, unava.... nic?

@kukucg dakuejm, vlastne aj pri dcerke som mala na 10 DPO ovela slabsiu ciarku ako mam teraz... no je to uz na drobcovi... bude ako ma byt... ja mu verim... :wink:
16. kvě 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magic08 ale včera som bola taká unavená že som padala na hubu a bohužiaľ som si nemohla ľahnúť,no ale tak strašne som bola unavená,úplná mátoha....a vidíš sucho v puse mávam :confused: :confused: a včera som si musela kúpiť tresku,lebo som mala strašnú chuť na kyslé a drahý sa len usmieval keď som ju jedla jak pitbul :sweat_smile: ale neviem,nie sú to plané nádeje?? :pensive: :pensive:
16. kvě 2012 v 08:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ber to tak, že bublinka je ešte hamblivá a nechce sa zatiaľ ukazovať, ale uvidíš, že sa neskôr ukáže v plnej kráse :grinning: :slight_smile: :grinning: :slight_smile: :grinning:
16. kvě 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elebe jeeej mojaaa...ty si tehu...budem drzkat palceky..a co testiky??,testila si dnes???urcite je to tehu ved teplotka pekne hore.... :wink: ja takto...zda sa ze uz po ovu.. http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec
16. kvě 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa no len ma to dosť stresuje,keďže neviem čo sa deje :pensive: :pensive: a priateľ mi stále hudie do hlavy že určite som tehotná....aj bývam doooosť nervná a za všetko vrieskam jak šibnutá :rolling_eyes: :rolling_eyes:
16. kvě 2012 v 08:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe sucho v puse mam aj ja... a dost a dnes rano som si skoro kupila kysle rybicky na ranajky... no capla som si po ruke a prekonala sa... bolo by mi zle na lacno toto zjest... :grinning:
16. kvě 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi netestila,nemám test....ale už mám kolapsové stavy pred testovaním,stále tam nič nie je :frowning2: :frowning2: som z toho na nervy :angry: :frowning2: no tak teraz už budeš len pekne stúpať a zelenať sa :slight_smile: :wink:
16. kvě 2012 v 08:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magic08 to fakt? a prečo by ti bolo zle :confused: :confused: ja som včera poobede zbaštila tresku,na to dva perníky,na to čipsy a liter multi džusu :grinning: :grinning:
16. kvě 2012 v 08:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa ahoj..takže ty ovu ešte len očakávaš.....ja som možno už mala včera..neviem...bolel ma ľavý vaječník...dosť..tak uvidím či to potvrdí zajtra teplota
16. kvě 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe mne je akosi tazko na zaludku... chut mi chyba... za to vididm, ze ty jes aj za mna... .-D dobre si toho zbastila... nebolo ti zle?
16. kvě 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no zlatik moj...tak ja ta obdivujem..a co si nesla do lekarne kupit este zo dva tri testíky???mna by piclo... :sweat_smile: tak šup šup...aspon budes vediet na com si...hm???
no ja neviem uvidime ci u nas bude tentokrat zelenat :grinning: :grinning: :grinning: akle berieme to športovo.. :wink:
16. kvě 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 mne už tiež bolo ťažko pár krát,ale to len doobeda,potom dobre :confused: no ja neviem,ale to všetko môže byť PMS :pensive:
16. kvě 2012 v 08:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Tak sa mi uz vcera rozbehla poriadna ms, ale teda dost poriadna, riadne kusy lezu zo mna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 nie :grinning: :grinning: potom som zaspala jak bábo na hoďku :grinning: :grinning:
@annavi no ale ak tam včera bol prťavý dušík tak dnes bude tiež prd :frowning2: :frowning2: ja neviem čo si mám o tom myslieť :frowning2:
16. kvě 2012 v 08:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 a ešte drahý na mňa kukal že koľko žerem a hovorí že nežer toľko zachvílu budeš jak buchta a to tehotným neprospieva,skoro mi zabehlo....som na neho kukala a hovorím že odkiaľ to má že som tehu a on že ja to viem :confused: :confused:
16. kvě 2012 v 08:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg moja ta mrcha ma mrzi... :pensive:

@elebe hmm..tak ja neviem..ja by som uz bola asi zatvorena na psychiatrii.. :grinning: tak zajtra podla teplotky uvidis..a ak bude hore co bude, tak testni.. :wink:
16. kvě 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe co si ja pamatam pri mojich tehotenstvach mi od 6 tt bolo zle 24 hod. vkuse... ráno som vstavala s tym, ze mi je zle a vecer som lihala s tym, ze mi je este stale zle... v noci som caasto vstavala cikat a este aj vtedy mi bolo zle... a toto trvalo do 14 tt. Snad to teraz bude ine... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak obdivujem tvoj apetit, mne chuti akurat cista voda
16. kvě 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 no podľa mňa si už po ovu veď si už 24DC :wink: ....a cyklus asi mávaš okolo 30dní.... podľa mňa už pôjdeš len pekne hore :grinning: .... a bolesti a hlienik sú fajn aspoň vieš, že sa niečo deje :grinning:
..... tak som zvedavá ako to pôjde ďalej....silno držím palčeky :grinning: ..... ale podľa mňa je to tam :dizzy_face:
16. kvě 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no musis verit svojmu drahemu... je to urcite tak... :grinning:
16. kvě 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek