• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@riana12 ty ma zase prehováraš :grinning: :grinning: uvidím ešte si to rozmyslím...al ekeď počujem že test ta kmám už vyrážky :grinning:
16. kvě 2012 v 09:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka23 Nie je neskoro 9dpo na IP ale na IP sa mi zda ten pokles maly. Ale urcite by som testovala, ja by som veru nevydrzala :sweat_smile: :sweat_smile:
16. kvě 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasmin0001 ešte nechcem ísť...však mrcha mala príjsť včera....tak ešte počkám :frowning2:
16. kvě 2012 v 09:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 ved prave to neviem.Ano mavam dlhe najdlshi som mala 39 DC ale teraz mam take zvlastne pocity ako palenie a strasne citlive prsia a bolesit podbruska a som strasne podrazdena :frowning2: Ale asi pockam a testnem az o nejaky tyzden nie?
16. kvě 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi si zlatíčko ďakujem....no uvidím ak nepríjde mrcha tak na bud.týždeň pondelok alebo utorok :rolling_eyes:
16. kvě 2012 v 09:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka23 silno drzim palce, nech si najdes krasne //, pozeram v pase, ze si prisla o babo, o to viac ti zelam tie //...
16. kvě 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 ďakujem nápodobne :grinning:
16. kvě 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adka_pajerska aaaale kdeze, dnes si 37 DC, kludne mozes urobit test dnes, ale ten citlivejsi urob, 10-tkovy, ten ti zarucene ukaze spravny vysledok... neviem na čo čakas... :grinning: :grinning: :grinning: nie je lepsie vediet na com si, ako si takto zamestnavat mysel???
16. kvě 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 no vej jasne ze je ale aj tak sa mi to zda strasne priskoro,Ved uvidim mozno pojdem pedsa len skorej do tej roboty a testnem :slight_smile:
16. kvě 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magic08 tak potom uz pockaj tie dva tyzdne meskania MS, potom uz pojdes na istotu so srdieckom :wink:
16. kvě 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg no mna to tento mesiac nejak nelaka testovat. tie predosle som testovala ako blazon. :grinning:

@magic08 dakujem ti krasne. ano v auguste sme prisli o nasho synceka, tak dufam ze nam posle za seba dalsie babulo. :pensive: pred tym nam obe tehu vysli na prvy sup a teraz od novembra nic. :frowning2: aj ja tebe prajem aby ciarky silneli, vyzera to u teba nadejne a myslim ze potichucky mozem gratulovat :dizzy_face:
16. kvě 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka23 vypovedat zacnu, az by sa tvarili ako pozitivne pri ovulacii, ale to zvycajne zacnu byt, az to ukazuje aj tehu test :sweat_smile:
16. kvě 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no ja ti chcem len dobre :wink:
16. kvě 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 aha takze zbytocne ich minat. najlepsie bude teda pockat do toho piatku, to by uz malo byt nieco vidiet aj na tehu teste :slight_smile: dakujem za radu :wink:
16. kvě 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucka23 No ja tiez cakam, kedy ma to prestane lakat, no zatial sa nestalo :sweat_smile: :sweat_smile:
Ale tyzden necakaj, do piatku staci, budem drzat palce :wink: :wink:
16. kvě 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe moja budem ti drzat palce.... :wink: :wink:
16. kvě 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe pockaj na vikedn a urob test... vsetko nasvedcuje tomu, ze by si mohla byt tehu :slight_smile:
16. kvě 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucka23 dakujem, snad to potiahneme do konca... co sa stalo, ze v tak vysokom stadiu? s prvou dcerkou som aj ja skoncila v nemocnici v 20 tt som sa zacala otvarat, no zachranili mi ju, a potom ma zasili... no vyzera, ze aj teraz budem mat problem, lebo pri porode sa mi hrozne dotrhal krcok, tak neviem ci udrzi tehu vo vyssom stadiu... mam z toho strach
16. kvě 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adka_pajerska no ako chces, ja by som uz daaavno tstovala, nemam rada neistotu....

@riana12 ked to vydzim, cakat tolko, tak ano... len mne panbozko trpezllivosti nenadelil... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
16. kvě 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 v podstate doteraz nevieme co sa stalo. :pensive: bolo to bezproblemove tehu, malicky si krasne kopkal, srdiecko bilo ako zvon a vsetky vysledky boli v poriadku. este v 18tt som bola v poradni a nic nenasvedcovalo tomu ze sa stane nieco zle. a v 20tt som sla na velke sono s tym ze sa dozvieme pohlavie a dozvedela som sa akurat tu najhorsiu spravu v mojom zivote ze malickemu uz nebije srdiecko. :pensive: boli sme s muzom aj na genetike a hematke a vsetko je v poriadku tak fakt neviem co sa mohlo stat. a zrejme sa to uz ani nedozvieme. a ty neboj urcite to bude oki, v najhorsom pripade si polezis ale urcite to dotiahnete do uspesneho konca. :wink:
16. kvě 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 no ako chces, vsak ty si rozumies :wink:
16. kvě 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 moja kedy si robis testik??? grafik supeeer :slight_smile:
16. kvě 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia117 dakujem. este neviem, ten nedalnajsi bol negativny, tak pockam este par dni a mozno cez vikend skusim :slight_smile: a ty sa mas ako?
16. kvě 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka23 moja, strasne ma to mrzi, aj mojmu prvemu babu prestalo byt srdiecko v 13 tt, no vtedy som pohyby este necitila, a bolo to strasna rana... muselo to byt hrozne... a nezistili ani pri pitve?
16. kvě 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. kvě 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ja viem moja :frowning2: a bojím sa aj toho že to bude nejaký vážnejší problém a nie tehu :frowning2: :frowning2: a k dokimu ešte nechcem ísť,chcem počkať aspoň týždeň :rolling_eyes:
16. kvě 2012 v 09:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi ďakujem pekne...ubidím čo za čudo sa zo mňa vykluje :pensive: :pensive:
@magic08 no tak či tak ak nepríjde mrcha tak na bud.týždeň v utorok skočím k dokimu :pensive:
16. kvě 2012 v 09:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 no snazim sa mysliet uz len na pekne veci ale boli to stale. nad vodou ma drzi vidina dalsieho tehu preto som na to mozno az moc upnuta. :unamused: pitvu ani nerobili. netusim preco. myslela som ze je to samozrejmost. prisli mi len vysledky z histologie a tie akurat tak potvrdili ze som bola tehu. super nie v 20tt aky objav. :rolling_eyes: hlavne ze som musela podpisovat papiere ci chcem alebo nie pohreb maleho. ale ci chcem pitvu sa ma nik neopytal. :confounded: tak ty si si tiez prezila svoje :frowning2:
16. kvě 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka @elebe @kukucg @riana12 ahoj holky, aj ostatné skúsené meračky :wink:
meriam 8. cyklus a vyzerá to na prvý anovulák: http://www.fertilityfriend.com/home/zelovocka
hmm, čo poviete? ovu mávam 18DC, luteálku 12 až 14DPO...
myslíte, že ešte ovu nabehne?
mala som veľké stresy tento cyklus, tak sa utešujem, že z toho :sweat_smile:
snaženie nič moc, mm služobkuje, takto to u nás vyzerá :frowning2:

@magic08 tichučko gratulujem, nech to odsýpa v zdravíčku až do pôrodu :slight_smile:
16. kvě 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka dakujem pekne... podla mna mohla byt ovu niekedy medzi 19 - 21 Dc za predpokladu ze teplotky stupnu
16. kvě 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek