• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
ahojky tak ja mam nejake divne testy dnes som asi cca 11-12dpo a robila som testiky jeden je negativny a jeden z ciarockou ale myslim ze je to vyrobna chyba lebo tam naskocila hned ako ten test pretekal a je skor dosiva ako fialova,tak som z toho jelen preto som robila aj druhy a na nom ani tienik
19. kvě 2012 ve 13:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 tehu testiky ?
19. kvě 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa skúsime teda takto - v akom rozpätí mavas cykly dlhe?
ináč na graf si dala zlú linku :sweat_smile:
19. kvě 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ano moja tehu testiky,ked by som bola aj 11-12dpo tak tam by uz mala byt ciarka ako hrom nie?
19. kvě 2012 ve 13:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/3bcb6f
baby preco mi ff neoznacilo plnu cervenu ciaru,ked ma ovu potvrdenu aj testom a graf je dvojfazovy? :confused: ci preto,ze minuly mesiac vola ovu 18dc a tento 13dc? ja ovulujem stale z praveho (neviem ako je to mozne,no tam mam vzdy v case ovu bolesti ) a to je vzdy cca 17-19dc a teraz to bolo prvy krat po straaaaaasne dlhej dobe z laveho a ovu prisla skor na 13dc :sweat_smile:
19. kvě 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 tak aapon do 14 dpo nby sa malo nieco ukazat.
sice ja uz ked 12 dpo nic, tak viem ze nic :slight_smile:
19. kvě 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tak neviem ci som 11-ci 12dpo tak ci tak ms sa blyzi tak uz pockame
19. kvě 2012 ve 13:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 jj, tak skkus zasa zajtra rano ;)
19. kvě 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka vyskusam este zajtra a potom uz cakam na ms mala by prist niekedy v utorok asi aj pozdejsie lebo ovu bola dost neskoro
19. kvě 2012 ve 13:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@red_kika aha, myslela som, ze ked je aj tato tema na .cz strankach, tak ze to pojde.. totiz, mala som maximalne pozitivny test v pondelok poobede, potom este v utorok cele doobedie, no a ked uz zacal slabnut, tak ma prekvapila dalsia silna ciarka v stredu rano. ale uz nie az taka maximalne silna, ako ten pondelok. tak som taka dopletena.. na prvej foto su pooznacovane, na druhej je utorok vecer a potom streda doobeda.
19. kvě 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
19. kvě 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobocka Aj ja tuto ovulaciu asi ovulujem z laveho,ak vobec budem ovulovat,lebo citim len take slabe pichanie v podbrusku a TT stale nizka,podla mojho grafu a podla teplot este ovulka neprebehla,nechapem.Mozno tvoj graf sa este nestihol spamatat,je celkom z toho popleteny :slight_smile:
19. kvě 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
co na to poviete? http://www.fertilityfriend.com/home/2d4056 asi este nic, ze?
19. kvě 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 sorry. www.fertilityfriend.com/home/3cdcfc
no s tou dlzkou to zatial neviem presne. Doteraz som 7rokov brala hak a prvy mesiac do vysadeni som mala 27dnovy cyklus. Ovulaciu som vtedy odhadla len podla hlienu a bola v polke cyklu. Preto som teraz na vazkach. Meriam o 4:45 v ustach.
Zatial mam len dlheho hadika.
19. kvě 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy 17 a 18dc mas pozitivne.. teraz si uz nepamatam, ake dni to boli
19. kvě 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 já měla až slaboulinkou čárku na 13 DPO :wink:
19. kvě 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leeena_4 no uvidime ,eeste som aj chripajdu dostala
19. kvě 2012 ve 20:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, este stale ma pobolievaju vajecniky... uz od vcera
som 4DPO dnes... hmmm
19. kvě 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika sa tes :slight_smile: to je dobre znamenie :slight_smile: tfuj tfuj :slight_smile:
19. kvě 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 tak daj graf :slight_smile: u mna je to tento mesiac fest divne,ale neriesim.o tyzden pride mrska a po nej sa ide plodit :slight_smile: ja sa uz tak strasne tesim ako nikto.ako nas poznam ,tak budeme "spasovat" kazdy den :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bobocka Tento mesiac sa moze hanbit moj graf :grinning: este som ani ovulku nemala ;)neviem podla coho sa mam orietovat hlien mam super bolesti trochu ale teplota,no hroza,ja naozaj cakam asi na teba :slight_smile:
19. kvě 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 ako pokracujes?
19. kvě 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 ta teplota moze byt hocicim ovplyvnena.neskusala si ovu testy? ja testim jak dabel :grinning: tento cyklus som mala ovu 13dc a stihla som 25testov minut :grinning: testovala som od 7dc :grinning: ja som iny maniak :grinning: :grinning: :grinning: a ktory dc si? ja mavam vacsinou tak,ze mam hlien,bolesti a ked to vsetko odznie,tak mi teplota vybehne a test je pozitivny :grinning: teda az po fyzickych ovu znakoch
19. kvě 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika ahoj, som na tom presne ako ty, 4dpo, priserne bolesti podbruska, normalne by som aj uverila, ze sa mi ide mrcha spustit :astonished: neviem, co si mam o tom mysliet http://www.fertilityfriend.com/home/397d7e
19. kvě 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to mozne, aby bol nesulad medzi grafom a testami? mne to vychadza zatial takto(mozno preto, ze som po kyretazi a pichli mi clostilbegyt). zajtra tak ocakavam podla testov ovulku, podla grafu tak za tri, styri dni...mrknite http://www.fertilityfriend.com/home/3cbb47
19. kvě 2012 ve 22:29  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvolsiinylogin prepac, ja len nerozumiem ako sa da podla grafu ocakavat ovu za tri styri dni, podla grafu zistis kedy bola a nie kedy bude, aspon nie presne...
19. kvě 2012 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg som citala , tu niekde na MK, ze graf ukaze ovulku , ked teplota ide trikrat dole...a ja to nesplnam..
19. kvě 2012 ve 22:44  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvolsiinylogin nie to nie je tak, grafi ti vyznaci ovulku po troch zvysenych teplotach, cize ked budu tri hore o 0,2 az 0,5 oproti predhcadzajucim tak ti ju vyznaci na posledny den nizkych teplot. Ked to chces vediet dopredu, riad sa ovu testom
19. kvě 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bobocka Som len 13 DC,ale oproti minulemu cyklu som na tom biedne vtedy som vies aka bola hrda na svoju ovulaciu :slight_smile: mala som 12DC.Priznaky su,len miernejsie ako minuly mesiac a to som skusial grepovy dzus :slight_smile: No uvidime,ci ovulka vobec prebehne ;)sama som zvedava,ale snazilkujeme sa len malo,takze jun je naaaaaaaaaaas;)
19. kvě 2012 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek