• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
lauritka:jéé a co to je :slight_smile: ?když já tu ms zase nemám :frowning2:
29. zář 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kontryhel :grinning:
29. zář 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka:já se v tom až tak nevyznám víš :slight_smile: já zatím jen měřila bt nic víc :wink:
takže to je čaj?na co..na tu sliznici ... :wink: trošku mě s tím prosím obeznam :wink:
29. zář 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kontryhel sa odporuca vo vseobecnosti na lepsie prekrvenie sliznice, na upravu cyklu, je to tzv. zensky caj :slight_smile:
caj pre snazilky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha...takže normálně koupit v lékárně a jmenuje se to teda jen kontryhel? :slight_smile:

a tobě to pomohlo?
29. zář 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
je mozne-ze vcera som mala silnejsi ovu test ako dnes - o trosicku? ale ani vcera nebola testovacia rovnako silna ako kontrolna,ale slabsia... a ani egg nemam stale... ale dnes som trochu citila rano lavy vajecnik... :confused:
29. zář 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka podľa mňa sa ovu ešte len blíži :slight_smile:
29. zář 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kontryhel se da koupit i normálně v potravinách :wink: já ho kupuju v Jednotě :wink: a jinak je to velmi dobrý čaj i na trávení...doporučuje se na "těžký" žaludek :grinning:
29. zář 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj to mam odfotene,ale sem sa daju dat len velmi male fotky :( a neviem to zmensit,aj ked som to rozlisenie nastavila na minimum na fotaku... ja myslim tiez ze sa asi len blizi... ale neviem..tento krat neviem... :confused:
29. zář 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka a vieš si dať tie fotky do "skicára"? tam sa dajú pekne zmenšiť :slight_smile:
29. zář 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
skicara? to neviem co je? :slight_smile: musim utekat,dnes mam jogu...potom ked sa vratim to poriesim..manzel mi to zmensi a ukazem, ok?
29. zář 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.ako zaznacim do ff ze mam na ovu mikroskope paprade?
29. zář 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofinka, je to v záložke TESTS - FERNING TEST :wink: partial - čiastočný, full - úplný
29. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. zář 2009 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. zář 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko so z toho vyvalena jak puk...http://www.fertilityfriend.com/home/dzou cakala som to inym smerom :wink:
30. zář 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko..
dzou ty uz by si aj testovat mohla... :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

bonsai pekny grafik... :slight_smile:

sofinka co sa ti nezda??
30. zář 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zabudla som.. ja konecne takto.. :grinning: :grinning: :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie :sunglasses: :sunglasses:
nellie no ze ak bola nahodou ovu nemala teplota stupnut?
sofi a mavas ovu takto skoro??? mala si aj priznaky na ovu??
30. zář 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej bolel ma vajecnik aj prsia aj na mikroskope bolo papradie.zase som z toho jelen :slight_smile:
30. zář 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja teraz uzivam femi kvapky ci tie nemohli skorej privolat ovu?
30. zář 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. zář 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

tak ja dnes takto :wink: http://www.fertilityfriend.com/home/29d084

sofi, uvidíš...možno si naozaj myslí, že je skoro na ovu, ale dôležité je, že ty si vedela, že bola :wink: je to iba graf, program, nie je na to 100% spoľah :wink: a možno ju zaznačí neskôr, uvidíš :wink:

dzou, :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: držím palce, netestneš? :wink:
30. zář 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky leve ty vies povzbudit :wink: scr
30. zář 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofi - tie mikroskopy byvaju nepresne.. a spozorovala si aj vytok ovulacny???
ono teplotka ti moze vyskocit aj zajtra - ak to teda bola ovu... a ak nie tak mas pekne predovulacne teploty :wink:

andreya - to ma mrzi... :pensive: ale vies ako sa to hovori, dokial nie je mrcha je este nadej.. :wink:

leveretka - krasny grafik.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. zář 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam tebe sa zasekol teplomer? :wink:
30. zář 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
andreya- nevešaj hlavu, ono to raz príde v pravý čas. :dizzy_face:
ja dnes rovnako, očakávam http://www.fertilityfriend.com/home/28f7dc
30. zář 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofi, treba myslieť pozitívne a ako píše nellie, tak aj ten hlien skús teraz sledovať, či nemáš egg :grinning: a dôležíté je, že ty vieš, cítiš, že bola :wink: a keby prišla aj ovu podľa ff niekedy inokedy, tak sa posnažíš 2x :grinning: a tretíkrát podľa Jonáša :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: držííím palce :wink: hlavne skús teraz merať každý deň v rovnakú hodinu, aby si vedela na čom si :wink:

nellie, Ďakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. zář 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek