• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@kathrin17 ja ho upravujem prave v tom programe ;)
skus potom hodit.SOM ZVEDAVA :sweat_smile:
23. kvě 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka oki hodim ho sem potom teda :grinning: a necham upravu na tebe :slight_smile: ja som tiez strasne zvedava... :grinning:
23. kvě 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@osicka36 ahojkaj áno krásne vyskočila ale brucho bolí a poriadne stále chodím kukáť či náhodou sa nespustila. No mamatest nemám mám len rapidclear a ten ževraj ukáže až po týždňovom meškaní. Uvidím aká bude zajtra teplotka.
23. kvě 2012 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 presne ako vravis, ja som koli tomu ze raz chcem mat deti vysadila pred dvoma ci troma rokmi hak aby som sa dala dokopy a mala normalne cykly a teraz ked mi zacali vynechavat uz som vedela ze je zle a ze do buducna s tehu s tym bude problem tak som tiez povedla ze sa snazime a ze to nejde logicky kedze mam kazde 2 mesiace ms a neviem teda kedy mam ovu (ci mam 1 dlhy cyklus alebo 2 ale jeden vajecnik nefunguje, vtedy som sa nevyznala)
len ty pekne povedz ze sa snazite a nech ta da dokopy, kolko krat aj ten prolaktin sa zvysi a stacia lieky na mesiac dva a je opat v pohode.... a ms tym padom tiez
23. kvě 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka diky,diky musim teda cakat :slight_smile:
23. kvě 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko s prolaktinom som zatial nemala problem, vzdy bol v norme, len ta stitka trosku vystrkuje rozky...

inac babulky, papajuce lanove semiacka, nasla som daco taketo http://www.docsimon.sk/tovar/len-100-olej-virde-200ml
@lauritka
23. kvě 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ale ale... :grinning: :grinning: este pomeriam do piatku a potom koncim.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: oki ? @lauritka :grinning:
23. kvě 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@annavi a kde mas grafik?? si hore ? :slight_smile:
23. kvě 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
moja tu je grafík @lauritka http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec

hej hej som hore..
23. kvě 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sabaka moc držím palčeky a budem zvedavá ako to dopadlo :dizzy_face:...ale podľa mňa je to na veeeeeeľmi dobrej ceste :grinning:
23. kvě 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@annavi a potiahni este tyzden nech sa to poriadne zazelena :wink: :dizzy_face:
23. kvě 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 neviem ako je to so stitkou ale mozno by tiez stacilo dat nejake lieky na par mesiacov a mrknut ci sa to lepsi... mas tu vyhodu ze nestresujes a mozes sa pomalicky davat dokopy, tak to treba vyuzit :wink:
23. kvě 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi tak potom asi ovu fakt bola ;)
23. kvě 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 tak šup do lekárne a kúp mamatest :wink: ...nech máš istotu ....a zajtra čakám foto s dvomi kolajničkami a žiadnu mrchaňu :grinning:
23. kvě 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko mojaaa nieeee..ja som mala v plane pomerat len par dni pred a po ovu..a ona herečka jedna ako ma natahuje... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lauritka no asi fakt bola... :wink:
23. kvě 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@osicka36 moje u nás mamatest nemajú nikde len tie rapidclear. No to by bolo pekné keby boli dve čiaročky a mrchaňa nikde :slight_smile:
23. kvě 2012 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi jaaaaj ty chces tu zelenu ciarku cez cely graaaaf :grinning: :grinning:
23. kvě 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko su na to lieky tak ako na ine problemy... :slight_smile:
23. kvě 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 tak to urcite, ja len ze neviem ci sa totam da upravit rychlo alebo dlhodobejsie, ale urcite aj rychlejsie :wink:
23. kvě 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko tak par tyzdnov to urcite trva, nie je to zo dna na den.. nieco ako pri prolaktine
23. kvě 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 tak to u nás ho majú všade a ak nie tak ho objednajú na požiadanie :wink: ...alebo aj z netu sa dá objednať :wink: .... ale však to je jedno aký test len nech ukáže dve čiaročky :grinning:
23. kvě 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlasim 1 dc
23. kvě 2012 ve 12:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabaka ahoj ano , ja som mala ovu už na 7 DC a teraz som 16 DC.Od včera sa mi začal na ovu teste robiť duch ,na fotke som napísala že 17 DC :grinning: ale je to 16 DC som sa sekla :grinning: :grinning: Podľa mňa si tehu,by som ráno skúsila tehu test,myslím že ducha by si tam minimálne mala :wink: :slight_smile: Ja skúsim tehu až v piatok to budem 18 DC tak si myslím že ak sa nám podarilo tak už dúšik by mohol byť :slight_smile: DRŽÍM SILNO PALCE
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/mirellka/grafy?c=-8588651788854775808
teplota trošku šla zas dolu ale brala som clostil tak preto som začala s vyššími teplotami tak teraz neviem či tieto poovu teploty na tehu stačia,no čo už ako doky povedal len čakať a čakať a čakať :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@osicka36 to máš pravdu je jedno aký test len nech ukáže //. No uvidím zajtra či dojde či ako?
23. kvě 2012 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jania023 juuj..škoda :(
23. kvě 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 supéér,tak predsa si sa dočkala,blahoželám
23. kvě 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe prečítala si si ,čo som ti napísala??
a skús ten kúpeľ z časopisu mama a ja
23. kvě 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 ajhoj pozerala som tvoju stránku..a mala si tam pekné testíky...a na 7dpo ovu test pozitívny..aj presto ti mrcha prišla???nechápem..
@mirellka dakujem za odpoved :wink: jejo, tak aj tebe sa na tych ovu testoch nieco pekne crta :wink: tie moje su uplne silne, normalne som dnes rano nechapala. ok, aj ja testnem v piatok rano a dam ti vediet samozrejme. nech nam to v tom maji konecne vyjde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@sabaka som až teraz od dokyho prišla povedal že sliznica vysokánska čo je už rekord u mňa :grinning: :grinning: a teraz už len musíme čakať :slight_smile: Dnes je tá čiaročka slabšia ako včera aj teplotka trošku šla dolu no uvidíme ako to dopadne ale u teba je to podľa mňa jasné,už by maruky svrbeli netestnúť tehu :grinning: :grinning: :grinning: Držím palčeky som zvedavá :slight_smile:
23. kvě 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek