• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
:wink: @piefunko jeeej ty 3 DPO ja zdá sa ze 4 DPO... :wink: mam pocit na mrchu...taky divný... :confounded: inac ty si stimulovala clostilom a pregnylom???som zazrela v grafe...
25. kvě 2012 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@red_kika creamy je ok :wink: kedy testujes? ved uz si 10 spo mozes aj dnes, teda uz asi ranny nestihas, tak zajtra, hm? :slight_smile:
25. kvě 2012 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@annavi testovat budem asi az v pondelok, ked bude teplota stale hore
25. kvě 2012 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka ahoj lauri, chcela by som sa ta spytat ci v tomto pripade (kamoskin graf) je mozne ze ma malo progesteronu alebo co robit aby boli poovu teploty vyssie resp, s vyacsim rozdielom... alebo je to ok podla teba? dakujem :slight_smile:
25. kvě 2012 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@red_kika no vidíš....tak to je dobré znamenie....tak šup mrcha nech mešká a krásne dve // :grinning: :grinning:
@zucana ale ja ešte počkám....čo ak fakt klesnem,potom nemusím k dokimu :sweat_smile:
25. kvě 2012 v 08:51  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@annavi ano ano mala som anovulaky koli prolaktinu a min. mesiac po liekoch na prol. som mala aj folik ale prestal rast a vstrebal sa.... tak sme to poriesili takto :wink: dufam ze uuuuuuuspesne :grinning:
ake pocity na mrchu? ja mam od ovu tlak v podbrusku.... budeme spolu testovat? :grinning:
25. kvě 2012 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@red_kika dobre dobre tak v pondelok nech su tu // :dizzy_face:
25. kvě 2012 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@piefunko @elebe jaj zeny... budem na vas mysliet pri teste v pondelok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2012 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@severankaa2 hmm no tak neostava ine ako pockat na dalsie tepltoky :sweat_smile:
25. kvě 2012 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko no ja neviem ..take tlaky..hmm..mi šibe asi..ale to mam aj z tej mojej sedavej prace... :unamused: no ja neviem kedy budem testovat...pomeriam este zajtra a uz na to kaslem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2012 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@red_kika aj my na tebaaaaa drzim palceky :wink:
25. kvě 2012 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@red_kika aj my budeme myslieť na tebaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2012 v 08:55  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@annavi ale noo teraz ked mam partacku? to mi snad neurobis :grinning: aj ja mam sedavu pracu a nikdy predtym som po ovu nemala tlaky :sweat_smile:
25. kvě 2012 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko veru čakať na ďalšie teplotky alebo na mrchu.
25. kvě 2012 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko
@elebe najradsej by som aj teraz isla kupit do lekarne,ale sa bojim :frowning2:
musim pockat
25. kvě 2012 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@red_kika ja som uz mala jedneho gyn v BA, ale odisla som, lebo na to, aku starostlivost mi poskytoval (i ked nebola zla, ale za tie sumy by som ocakavala viac), tak mam teraz to iste a v podstate zadarmo, v Seredi...
ked som chcela od prveho gyn odist, nasla som si toho Taborskeho, ale ked som uvazovala, ze nebyvam v BA ani v blizkom okoli a ze ked budem tehu, na materskej a pod. je mi vyhodnejsie mat gyn co najblizsie bydlisku :slight_smile: aj pre deturence mam vyhliadnutu dokinu (ak este vydrzi dovtedy ordinovat, hadam ju stihnem, nez odide do dochodku a pod. :confused: :sweat_smile: )
25. kvě 2012 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@piefunko ahojky...ako dnes?..ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e dnes bude krásny slnečný dník
25. kvě 2012 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@severankaa2 vsetky sme vecne cakatelky, na ovu, na teploty, na mrchu ci na // :sweat_smile: raz to priiiide urcite vieeeem :wink:
25. kvě 2012 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@piefunko aj inokedy mava take nizke? kolko pred MS spini? aku ma dlhu lutealnu fazu? to sa jej este popytaj
25. kvě 2012 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko no ja som mavala..ale to bolo par dni pred mrchou...PMS... :angry:
no moja ja som sa rozhodla ze uz nebudem takto sledovat svoj cyklus..odsledujem si ovulku...a koniec...vypustam z hlavicky... :sweat_smile: takze uz pravdepodobne viem ze ovu bola ...tak este pomeriam zajtra, lebo vstavam do prace, a potom uz.ee... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ved tu más partáčky.... :wink: @red_kika napr..
25. kvě 2012 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@mattuliatko30 ahoj mojka, no pekne hore stale juj :dizzy_face: ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/piefunko
25. kvě 2012 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@red_kika ahoj..tak ako?.máš aj nejaké príznaky??..aký je hlienik? som zvedavá..ako budeš pokračovať..neskúsila si testnúť ovu test?
25. kvě 2012 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@red_kika tak choď a skús...koľko DPO si?? :slight_smile: :slight_smile:
25. kvě 2012 v 09:01  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
25. kvě 2012 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 minuly mesiac boli kusok vyssie ale taky isty hadik s malym rozdielom a v LF ziadne vykyvy a spini 1den pred mrchou, dnes zacala len to este neni zaznacene :frowning2: a LF mava cca 11dni
25. kvě 2012 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko ako si to pekne napísala hádam sa raz dočkáme
25. kvě 2012 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@red_kika skus aspon ovu test ak mas, alebo mamatest ten ukaze dusika :wink:
25. kvě 2012 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@red_kika no rozhodni sa ako chceš.....nebudem ťa prehovárať :slight_smile: :slight_smile:
25. kvě 2012 v 09:04  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 hlieny creamy, teraz v momente ma nic neboli, netlaci..ale rano ked som vstala tak lava strana/vajecnik
ono to chodi a odchadza ako chce tak neviem co s tym
25. kvě 2012 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko mamatest mam doma, ale nad ovutestom som rozmyslala... len sa fakt bojim :slight_smile:
25. kvě 2012 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek