• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@piefunko Ale aj tak som zvedavá, čo bude z toho terajšieho cyklu :frowning2: Nejaký je krátky...a to sme si povedali, že vyskúšame šťastie :frowning2: :frowning2:
28. kvě 2012 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessica aha no ok, tak ja dufam ze mne staci dufik :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak drzim palce nech ranni bezci daleko dobehnu :wink:
28. kvě 2012 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mon777 ved uvidis, bud rada ze je kratky, aspon necakas na ovu do 30dc a mas skor moznost ist do dalsieho cyklu ak by to nahodou nevyslo... no este je skoro, uvidime co dalej teplotky, drzim silno palceky :wink:
28. kvě 2012 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko Dakujem moja :grinning: tebe to isté :heart::heart::heart:
28. kvě 2012 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@alenitka Nevyzeras zle. Ja som na tom podobne, len troska nizsie teploty (ja vsak ani vyssie nemavam) http://www.fertilityfriend.com/home/3a77b2
28. kvě 2012 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@severankaa2 už...tak to sa mi nepáči..taký krásny graf...aj máš príznaky ms?... :frowning2: dúfam,že nepríde
28. kvě 2012 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko Veď hej. Len to, že tak klesli...a dvakrát :frowning2:
28. kvě 2012 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@mattuliatko30 pobolieva ma brucho mrchovský ale to už celý týždeň ale inak nič tak som zvedavá kedy dojde ale myslím že zajtra určite keď dneska taký pokles. :frowning2:
28. kvě 2012 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@mon777 lebo médiám prvý mesiac a neodvážila som sa este merať tam dole. ale už som tu hanák sľúbila že od ďalšieho cyklu meriam v posve.
@piefunko jún, tak to teda netrpim. strašne rada by som spala dlhšie ale o 6hod mi ide vlak do práce. a mne sice zvoní budík 4:40 a vtedy odmeriam ele este sa dobrych 15 minút povalujem a budík ďalej zvoní. dokonca mám nastavene dva.
ináč baby, dnes od rána, este predtým ako ste spomínali uhniezdovanie, tak mám take divne bolenie v podbrusku. nič silného. bodaj by to zvestilo radostnu správu!!!!!
28. kvě 2012 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@mattuliatko30 pobolieva ma brucho mrchovský od a ozývajú sa aj vaječníky raz jeden raz druhý od 8.5. 2012 ale inak nič viac tak som zvedavá kedy dojde ale myslím že zajtra určite keď dneska taký pokles. :frowning2:
28. kvě 2012 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@mattuliatko30 odoslado mi dve správy tú prvú som nestíhla dopísať.
28. kvě 2012 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@enah no ja mavam stale presne 28DC a pride mrcha .. minuly mesiac bol len vynimka .... no ved uvidime .. ale dakujem za povzbudenie :slight_smile: @piefunko
28. kvě 2012 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@evakva krasny graf :slight_smile: ako dlho sa vlastne uz snazite ?
28. kvě 2012 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, prosím mrkněte se mi na můj graf: jsou to 3 měsíce kdy jsem bez HA, mezitím už jsem jednou byla u Dr., dostala jsem injekci, pak proběhla slabá MS a od té doby zase nic. Jen se chci zeptat, jak dlouho mám ještě tak vyčkat a navštívit opět Dr. a nebo radši vydržet dokud se to všechno nerozběhne samo? Předem děkuji za rady. Hanka
http://www.fertilityfriend.com/home/3c4468
28. kvě 2012 ve 13:32  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessica dakujeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face:
28. kvě 2012 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
pre pána Jána jasne, že som nemala TT 39,9, urobila som preklep, opravujem a dík

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Janacha/grafy?c=-8588647468854775808
28. kvě 2012 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanka_lt Ahoj a pred HA si mala pravidelnu menstruaciu? Ja som asi taky pripad ako ty, vysadila som v oktobri po 10 rokoch, brala som ich v dobrej viere, ze to pomaha, no a "houby" , prva ms prisla na 35 DC, potom vobec nic az po vyvolavacke v aprili, ale po nej som nabehla na prirodnu liecbu tak uvidime:slight_smile:) na tvojom mieste by som este pockala aspon 2 mesiace ale doktor ti da hormony, mne dal ale ja som ich ani nezacala uzivat ked som si precitala pribalovy letak.
28. kvě 2012 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucka2405 No před HA je to nějakých 10 let asi taky zpátky, tak si moc dobře nepamatuju jak to bylo, ale myslím že v pohodě, páč žádný doktory jsem neřešila. No do hormonů se mi nechce, to radši ještě vydržím. A o jakou přírodní léčbu jde?
28. kvě 2012 ve 13:44  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@mon777 ja mám tiež krátky cyklus, 25 , 26 dní a máme dve krásne deti. Teraz sa trošku snažíme, ale asi je problém aj v tom že mám chorú štítnu žľazu a nadváhu...
No ved uvidíme.
28. kvě 2012 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@severankaa2 veď uvidíme zajtra..aj ja mám pokles..takže uvidíme či pôjdeme v tom spolu :wink:
28. kvě 2012 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa tusim pises z mobilu jak ti to pise take smiesne slova :slight_smile: no tak bodaj by, mna tiez pobolieva podbrusko, ale uz od ovu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2012 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanka_lt bola som u bylinkarky a ta mi poradila tak uvidime, ak by si mala niekoho takeho vo svojom okoli odporucam navstivit, mne dr dal duphaston a tiez vedlajsie ucinky no hroza, ani som sa ho nechytila som sice 38 DC a menzes nikde ale vsak nevadi liecim sa zatial iba mesiac tak uvidime, a mozno ani nedojde mozno budem hned tehu:slight_smile:
28. kvě 2012 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@mon777 no tak nevesiame hlavu este tu nie je ms a keby aj, hajdeeeee do druheho snazilkovania :wink:
28. kvě 2012 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@janacha no to uz je trocha lepsie :slight_smile: tak ja by som zacala snazilkovat (nemas to tam poznacene) lebo mozno dnes bude, alebo uz bola predvcerom, uvidime ako teplotky pojdu zajtra....
28. kvě 2012 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky dievčatá....tak som bola u dokiho.....no a tehu nevidel,maternica a aj vajcovody čisté...a to krvácanie vravel že nevidí odkiaľ by mohlo byť :frowning2: :frowning2: však ja som si normálne dnes dala vložku,lebo mám také light :frowning2: :frowning2: a tá vysoká BT môže značiť že som ešte tehu a nie je to vidno,alebo nepodarené tehu a ešte ten progesteron sa potrebuje ukludniť :frowning2: :frowning2:
28. kvě 2012 ve 13:55  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@mattuliatko30 jasné aj ja som zvedavá na teba ako zajtra s teplotkami.
28. kvě 2012 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe no ahojkaj ty moja nestastnica... no tak ta teplotka je ako som vravela z odisleho tehu a ani nestihla klesnut lebo si ju podporila clostilom :unamused: :zipper_mouth: tak teraz uz to nechat tak, daj sa do kopy, a oddychuj vela a venujte sa sdrahym jeden druhemu :wink:
28. kvě 2012 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko ja len dúfam že nebudem celý cyklus krvácať kade tade :angry: :frowning2: :confounded: ale ja si myslím že to krvácanie mám z keksíkovania,lebo ma to bolelo a ráno som mala také slabočervené a teraz už normál červená,že na vložku :frowning2: :frowning2: ach jaj :frowning2: :frowning2:
28. kvě 2012 ve 14:02  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe chuda dufam,ze ti to coskoro prejde :(
28. kvě 2012 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe zlatik zlatik, nemala si to ty drazdit tym clostilom :frowning2: no nic to, musis to uz vydrzat teraz chvilku nekeksikujte ale zo tri dni a potom uvidis, a ked budete potom tak jemne :wink: drzim palce moja, dufam ze sa das cim skor do poriadku :pensive:
28. kvě 2012 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek