• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@alenitka kolko sa vlastne hniezdi vajko? myslim tak ze kym sa zachyti, viem ze ip by mal byt den, max 2 ale potom to uz je akoze uchytene?
30. kvě 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enah fuha to ti asi neporadim :( nezazila som nic podobne ale ako vravi zelovocka, mohlo to byt aj tym palivym, ak by nieco take zjedol, alebo nieco ine co mohlo u teba dn vyvolat pocit palenia, nejedol nieco na co si ty alergicka?
30. kvě 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika no som zvedavá, čo aj tebe povie... :slight_smile: potom porovnáme
30. kvě 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa takze test pozitivny :slight_smile:
30. kvě 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@sarafortuna tak nech to vyjde a gynex si brala?
30. kvě 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ja ale az v juLi
30. kvě 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@severankaa2 určite sa čoskoro zadarí :slight_smile: ... a objednala si si len ovu testy? ja som mala aj tehu testy a boli celkom fajn (aj keď na začiatku bol lepší mama test)...ale potom som testovala s nimi :wink:
...keď ti budú chýbať ovu testy...pošlem ti tie čo mi zostali :wink:
30. kvě 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa tak to je isto IP :wink: :wink: ak máš aj špinenie...práve sa drobec zahniezďuje :slight_smile: uvidíš teplotka zajtra vyskočí...a budeš tehu :slight_smile: držím palčeky
30. kvě 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka no uvidíme..možno sa to upraví..uvidím čo povie doktor..či sa to dá nejako bez liekov....tie by som chcela ako posledné jesť
30. kvě 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no neviem....snáď dozreje :wink:
30. kvě 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko hmmm tak to by aj mna zaujimalo ... uchytenie a hniezdenie su mozno dva pojmy ... lebo v tom clanku co som citala sa pisalo o uhniezdovani .. pisalo sa tam o IP ze jeden - dva dni a dalej uhniezdovanie, ktore moze sposobovat vykyvy teplot aj do 15-20DPO ... skusim to niekde najst .. bolo to nedavno co som to citala ..
Ahoj holky mohli by jste mi poradit co ten můj graf děla????už si nevím rady měřím ve stejnou dobu nemocná taky nejsem už mě ani břicho nebolí jakoby bylo po ovu ale dle grafu né :frowning2:
http://www.fertilityfriend.com/home/379075
@lauritka no ja si aj myslim ze vtedy bola, niekedy vecer, len preco ta teplota nevybehla na ten dalsi den? keby bola ovu az 14dc to uz je neskoro od pozitivneho ovu testu, ze??
30. kvě 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg no lebo s amozno nejak oneskorila. netusim. mozno zareaguje progesteron az potom, kedze merias len rano a raz denne, mozno uz vystupila doobedu.. ale to uz nezachytis, az na dalsi den.
30. kvě 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macka23 neboj sa navaríš ho s Láskou .... , no a možno to bude práve taká pekná a dobrá choroba . :dizzy_face:
30. kvě 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 no zatial nebudeme mudrejsi, treba cakat na dalsie teploty. :unamused:
30. kvě 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka díky ale je ten graf dost divný prostě zkoušela jsme ovu testy a do 19DC negativ tak já nevím co to se mnou je moc díky
30. kvě 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka814 si tehu?...gratulka.......tak predsa....super..teším sa...
30. kvě 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 graf ti vyznaci ovu az ked si 3 dni hore cize ak zajtra stupnes, moze ti ju uz vyznacit, niekedy je taky pokles aj na 1dpo, uvidis podla dalsich teplot :wink:
30. kvě 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka No ved hlavne ze bola, teda dufam ze bola :sweat_smile: :sweat_smile:
A ty ako?? kedy testis, ci mas este cas?
30. kvě 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko nedalo mi to :sweat_smile:
a skúsila som aj graf na FF a aj ten mi vyznačil ovuláciu v ten skorší termín (ale prerušovanou čiarou-to čo znamená?) :confused:
a čo by malo byť v grafe iné, aby to ukázalo možnú ovuláciu neskôr? :confused: :sweat_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/tabitamary
30. kvě 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka814
gratulujem :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary skus zaznacit hlienik :wink:
30. kvě 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa ja uz mam cervenu, hm..
30. kvě 2012 ve 13:43  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 tak nakoniec toho spinenia nebolo vela. Len rano ked som bola v robote na wecku a od vtedy nic.
no ak by sa fakt zahniezdoval, to by bolo ale stastie kedze sme sa snazili az na druhy den po ovulke.
30. kvě 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa jasne...máš všetky príznaky.....uvidíš ako budeš ďalej z teplotkou..to špinenie dobrý znak..aj že ti teplota tak klesla..to bude tým...isto to je IP..držím moc palčeky....vyčkaj do soboty a testuj :slight_smile:
30. kvě 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@activia ha :sweat_smile:
tak to ešte musím zistiť, ako a aký :sweat_smile:
lebo dnes som si to prvýkrát v živote na FF nahadzovala a ešte to neovládam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no, skúsim sa s tým nejako "pohrať"...
30. kvě 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko díky uvidíme :wink:
30. kvě 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary ty fakt mas 12 deti?
30. kvě 2012 ve 13:47  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bambulka814 blahoželááááááááám, aj ked ste to nečakali, je to krásne a všetko určite zvládnete, tak krásne tehuľkovanie ti prajem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. kvě 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek