• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@emode To je v poho, ved v tomto veku maju len prve.
31. kvě 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva
Krása, krása, krása .. další budoucí maminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
poplivej nás trošku těhu bacilama, já chci takyyy :grinning:
31. kvě 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva ja som to tiez vedela!normalne som to tusila!presne ako ja! poobedny moc a silna ciarka!nech to dotiahneme do krasneho konca!
a samoska ze sobotnajsie baby takisto!

@emode ten tvoj vek je tu vek akurat pre prvorodicky v taliansku takze nemstresuj ;)
31. kvě 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@evakva fantááázia!!!
hneď som si ho mrkla aj na predošlej strane :dizzy_face:
super... a to si 12DPO? ty a fakt taká silná? super!
31. kvě 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva nadheraaa tesim sa na foto to bude urcite aj mobilom vidno :wink:
31. kvě 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko Mobilom je vidno, len je zla kvalita. nabijem fotak a dam fotku potom z neho
31. kvě 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva nevadí, kvalita nie je podstatná :sweat_smile:
dôležitejší je obsah ako forma :grinning:
31. kvě 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ved ja nic :wink: len ma to chyta, taka kriza, mm uz bude mat 41, a o sofiu sme sa snazili rok a dost poctivo :grinning: teraz to trochen flakame, lebo prestavujeme, energie nie je nazvys, ale chceme druhe a tomu samozrejme vsetko prisposobime, keby sa podarilo :grinning:

ale taaaka dobra sprava od @evakva :grinning:
31. kvě 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magimary Som 12DPO a nie su to kolajnice, zhe by oci vybyli ale ani duch, ktoreho musis hladat. regulerna druha ruzova ciarka
31. kvě 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@evakva nevadiii hod ju sem, tesime sa na nu vsetky, nam nevadi zla kvalita aide o tu druhu ciarku :slight_smile:
31. kvě 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
este taka otazocka, teraz, kym mam ms, merat nebudem, ale meriate v ustach???
31. kvě 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emode
Já měřím až po ms ..
nemělo by se měřit v jednom cyklu na dvou místech zároveň, zkresluje to ..
31. kvě 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emode mm bude mat buduci rok 40tku v pondelok ma 39 :wink:
@evakva ake bylinky si papala a aky si mala problem ak sa mozem opytat??
@lucka2405 Nemala som takmer 3 roky menzes po kyrete, ktory mi robili po porode pre zvysky. Sliznica bola stale nicka az nulova. Pijem caje. Alchemilku do ovu a po ovu caj na zlte teliesko (zmes byliniek). Inak uzivam vitaminy E, B a kyselinu listovu.
31. kvě 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Idem pre maleho do skolky, vecer hodim fotku.
31. kvě 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emode ahoj :slight_smile: ...ja len trošku povzbudivých slov :dizzy_face: .... mne bolo v marci 37 a k narodkám som si našla na teste // čiaročky :grinning: ..... myslím si že vek ani tak veľmi nevadí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..... stačí veriť, že sa podarí :dizzy_face: a asi trošku byť aj zdravotne v poriadku
@piefunko neviem nic viac.17 rocny ale ci prezil alebo nie netusim.
@evakva vdaka:slight_smile: drzim palce nech to vsetko dobre dopadne, a kedy ti prisla menstruacia potom ako si zacala s liecbou??
31. kvě 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka2405 Mne prisla az potom, co mi dali na rok vnutromaternicove teliesko. Len stale bola slaba. Liecku bylinkami som nasadila po MA ( MA bol v oktobri minuly rok) a sama gynekolozka vravela, ze to vidi velmi nadejne. Tak hadam bude vsetko tak, ako ma byt.
31. kvě 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva supeeeer gratulujem :slight_smile: .... pred tromi mesiacmi si gratulovali ty mne :wink: ....tak ani to tak dlho netrvalo a môžem ti zablahoželať ja :grinning: ..... prajem všetko dobré tebe aj malej fazuľke nech to dotiahnete do víťazného konca :slight_smile:
31. kvě 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@osicka36 sono mi moj gynekolog robieva pravidelne, povedal, ze je to ok, nevidi nic, co by nam malo branit :unamused: ale clovek nikdy nevie ... pri prvom som bola po tristvrteroku bezradna a zacala som merat, minimalne som zistila, ze mavam ovulku :slight_smile: a mavala som vtedy strasne divne cykly, aj 37 dnove a tak ... potom sa to ustalilo na tych 30 dni, po porode ako hodinky 28-29dni ...
31. kvě 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emode tak to je super :slight_smile: ...potom už len trošku posnažiť a veriť, že to príde....my sme si s drahým ani inú možnosť nepripúšťali :grinning: ....aj keď on tvrdil, že to bude na prvý šup :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a bolo asi až na tretí :dizzy_face: ...ale on pracuje v Nemecku a dva krát nebol cez ovu doma....aj preto som začala merať, aby si vedel nastaviť turnusy tak aby bol v pravý čas doma :grinning:....a on bude mať tento rok 40 :wink:
31. kvě 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva gratulkaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. kvě 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 nuž, možné je aj to, že ten výstup je to vyčerpanie.
@mattuliatko30 veď toto, že vyzerá na mrchu. Aj som mala dnes v maternici tlaky, ako pred a cez MS, tak som si dala do roboty pre istotu vložku. A keď som šla na WC, tak ma čakal len hustý žltkastý hlien. Takže som tak trochu mierne zmetená teraz :unamused: Nič ma nebolí, nepáli a nesvrbí. Hlien nesmrdí ani nič. Neivem :unamused:
@elebe jéj, aké kolajnicéééé :dizzy_face: Nechcem gratulovať, aby sa niečo nepokalalo, ale tak potichučky ťa akože objímam, hej :wink:
@evakva no tak to hej. Ale aj tak som celá teraz popletená, lebo som klesla, brucho bolí ako cez MS a ona nikdy. No neviem. Ale nebolí stále. Bolelo ráno a asi pred dvoma hodinami a vždy po nejakých 20 minútach prestalo.
31. kvě 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@osicka36 pokracujem v skakani :wink: neviem asi sa sustredim na jun ;) do tretice vsetko dobre :wink: http://www.womenzone.cz/uzivatelka/elli36/grafy?c=-8588652652854775808
31. kvě 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko teplotka dobra aj dnes len tak dalej tfuj tfuj tfuj :slight_smile: Drz sa hore a hlavne neodbocovat :wink: ja dnes takto
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/elli36/grafy?c=-8588652652854775808 idem sa sustredit na jun necitim nic ani zaludok ani nic :slight_smile: jaj iba prsia bolia,ale to zvyknu niekekdy pred mrchou.nejdem si robit plane nadeje :wink:
31. kvě 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. kvě 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alenitka Zlatinko som na Vas hrdaaaaaaaa super,vedela som to!!!! ja nic moc ale nevadi tebe prajem z celho srdiecka http://www.womenzone.cz/uzivatelka/elli36/grafy?c=-8588652652854775808 fazulke posielam pusu :wink:
31. kvě 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko Stále si na tom krásne :slight_smile: A tak ja som na tom asi takto nejako
http://www.fertilityfriend.com/home/318424
a ten NEG. test bol ešte nezaschnutý. Bežala som do roboty a nemala som čas škúliť naň, kým nezaschne. Keď som došla domov, čakalo ma na ňom toto.
ibaže mi tam akosi kvaplo viac ako 4 kvapky :sweat_smile: asi tak 6. Hádam to nevadí :grinning:
31. kvě 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek