• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@piefunko tu TESCO nemáme a v sobortu určite testovať nebudem, lebo ideme k svokrovi na víkend :grinning:
31. kvě 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko Nemame :grinning: :grinning: :grinning: a som si myslela,ze maju nejake skvele veci okolo tehulkovania a snazenia aaale nic :unamused: ale krasne veci babatkovske maju,ale nekupujem-som poverciva :slight_smile: jedna tehula si raz kupovala vitaminy tak som si kupila aj ja tie :grinning: prenatal maju vysky obsah acidum folicum.
31. kvě 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 v gelnici neni tesco? sak som tam v lete bola :grinning: :grinning: tak skus aj tu 101...
31. kvě 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko Ja som v Seredi :grinning: Okres Galanta :grinning: A tesco je až v Trnave :grinning:
31. kvě 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 pche a ze amerika :grinning: :grinning: ani ja nekupujem nic dopredu, pre istotu :pensive: ja som si tak nekupila jedny gate co sa mi strasne pacili lebo si vtavim ze su uplne obtiahnute a ze sak v lete budem tehu tak ich ani neznosim a houby houby, dosla mrcha a uz ich samoska nemali :angry: no a potom dalsia.... a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mon777 jezis sibe mi uz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prepaaaaaaaaac :grinning: v seredi som robila :slight_smile: skus v kauflande? :slight_smile:
31. kvě 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
@osicka36 Dakujem baby. Verim, ze bude vsetko OK.
31. kvě 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko Veru amerika houbis :grinning: nezvyknes si sledovat cipok?akurat som citala tu metodu,ale co ja viem .
31. kvě 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsetkym dakujem a pridavam foto testu. Stihla som aj lekarku, dostala som duphaston a v pondelok na kontrolu a od utorka PN. Verim, ze to bude vsetko dobre.
31. kvě 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
@piefunko V Keufe robím zasa ja a tam máme síce testy nejaké na pokladni, ale to sú nejaké šity asi :grinning: http://www.vlkodlak.cz/images/erotika/obrazek-test-hcg.jpg takéto. A aj to je také čudné to tam kupovať, keď mi to budú blokovať baby, s ktorými robím :grinning: :grinning:
31. kvě 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva jééééééj, gratulkáááááá :dizzy_face: Krásne čiaročky :dizzy_face: Teším sa s tebou :wink:
31. kvě 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko Ja som taka ista :slight_smile: ja som tu pribrala aj bez tehy :grinning: a ked si idem nieco kupit skoro stale sa ocitnem v sekcii maternity :grinning: :grinning: :grinning: a tak som si kupila asi dva tricka najskor som nemala ani tusaka,ze to su pre tehulky :grinning: sa mi nezdali nejak siroke jednoducho sa mi pacili :sunglasses:
31. kvě 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte, mám na vás jednu otázočku...býva ovulka aj pri bratí antikoncepcie? beriem ju na cystu na vaječníku, aby ju rozpustila....meriam aj teplotu a chcela by som počas plodných dní skúsiť vysadiť :grinning: graf takto http://www.fertilityfriend.com/home/lucinka
31. kvě 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 jasne tak potom uz neviem co tam je, jednota :D ale skus tu 101...
@elinka36 sledujem ale niekedy mam pocit ze je stale rovnaky barskedy zmakne ako keby a neviem, mo viem ze cez ovu byva taky uplne makky ze tam az spicku prsta dam a potom po ovu je jeden den uplne tvrdy a dole potom zase vyssie a ja neviem ja to len tak sem tam popri teplote a hlieniku :wink:

@evakva nadherneeeeeeeeeeeee ciarockyyyyyy, nech silneju, vela zdravicka fazulke a popluj nas tu poriadne vsetky nech si aj my najdeme take v sobotu :dizzy_face:
31. kvě 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evakva Gratulujem aj ja :wink: Drzkajte sa a vela oddychuj,ale to vies :wink: Prajem krasne tehulkovanie.
31. kvě 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucecita pocaas anikoncepcie nemas plodne dni
31. kvě 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj pre vsetky
31. kvě 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lucecita pri HAK ovu nebýva (iba vynimocne, ked sa chybne užije), v ziadnom pripade nevysadzaj, ber ju vkuse, ako máš predpísané... BT nemeraj - teplota sa vtedy tvári tehotensky
31. kvě 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko veď uvidím. Možno dojde zajtra MS a nebudem to musieť riešiť vôbec :grinning:
31. kvě 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko takže aj zbytočne meriam teplotu? a keď niektoré beby neužijú tabletku alebo zabudnú a aj tak otehotnejú?
31. kvě 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucecita No ja viem tak,ze ovulka pri antikoncepcii nebyva.Aku beries? a tiez sa neodporuca vysadit ju len tak hocikedy.Mozno sa mylim,ale ja to viem tak. :wink:
31. kvě 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lucecita presne ako hovorí @piefunko ak berieš HAk, nemáš ovu :grinning: Veď o tom tá HAk predsa je :slight_smile: To, že niektoré ženy otehu aj počas brania HAk je zázrak a pre mňa osobne dosť nevysvetliteľný :grinning:
31. kvě 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lucecita A ked vysadis zrazu a len tak pekne ta to rozhadze!!! Radsej skoc na gyndu poradit sa.
31. kvě 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucecita ak schvalne vysadis a znova o par dni nasadis, moze ti to uplne rozhodit hormóny a môžeš sa trapit i niekolko cyklov... take pokusy nerob, ten mesiac to zvladnes aj s HAK, 1 stratený mesiac je nic, ked si to tak vezmes ...
@riana12 @elinka36 @mon777 no veď aj pre a je to nevysvetliteľné a preto sa radšej pýtam :grinning: ale tak vyberiem ju celú a mám BELARU...a už ani merať nebudem teda :dizzy_face:
@lauritka nie ona došla len s 5 dňovým meškaním. Čo už ideme ďalej a ty kedy testuješ?
31. kvě 2012 v 17:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@osicka36 to by bolo krásne keby to bolo v marci. Áno to máš pravdu veď ty na narodeniny si si našla dve čiaročky.
31. kvě 2012 v 17:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahojyk.... kuk http://www.fertilityfriend.com/home/Evika jsem zvědavá dál :-P
31. kvě 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 to nieco je co ? :slight_smile:

endometrium mas dost vysoke, ale to moze byt tym dlhym cyklom.
31. kvě 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi mnooo, ak zajtra stupnes... ;)
31. kvě 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek