• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@zucana no ja rada , ale ked mi nehodis graf, zas 2hodiny hladat co sa tu vseetko popisalo, :confounded: co som si odskocila na trhy sa mi nechce. šup šup,) uz musim do diplomky sa zahlbit.
2. čer 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostenka jasne ze ukaze, dockaj casu.) aj bez VIP mozes mat dokonaly prehlad o svojej ovu. (dokonca si aj bez VIP mozes skusat buduce teploty, a tak vyvodit nadeje, ze ci bola, alebo aspon ako by to malo vyzerat aby bola - klikaj do kalendarika buducnosti, ale pššt)
2. čer 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enah ja som myslela tie testy na strane 5447 od piefunko ;)
2. čer 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka uprimne, zda sa, ze tazko povedat, kebyze testujes mas to jasnejsie. /lebo spodny graf/
2. čer 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka :fearful: a prečo som si ja myslela, že 10ty?!?
to znam., že ešte stále môžem byť v hre?!? :fearful: :astonished: :dizzy_face:
akurát som prišla z mesta-nakúpila som si zase 10tkové Pepina, že na budúce pokusy
(inak, nám keby sa zadarilo v júni, tak by to bolo presne po 10tich rokoch od najstaršieho a dokonca by aj termín pôrodu vychádzal na najstaršieho narodeniny :dizzy_face: , len keby sa to dalo takto plánovať, že jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes:)
tak ja ešte počkám do termínu M a potom uvidíme...
ale testovať už radšej nebudem,
nech mám prekvapenie... :pensive:

ale tajne dúfam, že sa pridám k @piefunko -vi :wink: :dizzy_face: aj k @lauritka :wink:
2. čer 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enah No ved hej, len sa o babo snazime rok a pol :unamused: chcela som druhe ku koncu skoly nech mozem ist rovno na matersku a potom sup do prace.... no ale clovek zbytocne planuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hlavne maly ma uz 5 a neskutocne otravuje ze chce sestricku :sweat_smile: :sweat_smile: na ihrisku sa vzdy stara o male deticky :grinning: :grinning:
tak uvidim, na bylinkach som treti mesiac tusim a zlepsenie je badat tak dufam ze to bude v tomto trende pokracovat :wink:
2. čer 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no podla mna pred ovulkou, ja som dnes naopak stupla, ale to ešte nemôže byť ovulka, včera som mala vinko, tak asi z toho som vystupila :grinning:
2. čer 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko joj no strašné s tebou :grinning: testiky slabnu, ale mne sa zda ten dnešný už trochu silnejši ako včerajší, podla mna ti to teraz bude zase tmavnúť :wink:
2. čer 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 ja tak isot musim daco zobkat, ranajky so mmala okolo osmej a uz o pol jedenastej som si dala jaternicu, kysle uhorky, chlebik , mnaaaam, a rano som neskutocne hladny, ale zatim niesom v takom stadiu , ze jem aj v noci :grinning:
@piefunko hlad je dobry priznak, to bol moj prvy, asi tak od 7dpo :wink: a teraz ani nehovoriiiim. :sweat_smile:
2. čer 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zucana @piefunko ked osm to invertovala nebolo to viditelnejsie, ale pri zvyseni kontrastu je to vidiet, nie?.)
2. čer 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@magimary do 12 dpo je este stale nadej ;)
2. čer 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojte kočky, tak som asi posledná, čo dnes testovala, ale bohužiaľ, testík biely ako sneh a grafík takto http://www.fertilityfriend.com/home/3c67d0
2. čer 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko ahoj moja, si myslím, že dnes to maš trošku silnejšie, ako včera, zajtra bude krajšia čiarka :slight_smile: , určite, držím palce, ja nič, bielo :frowning2: a graf takto http://www.fertilityfriend.com/home/3c67d0
2. čer 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko aj ja som sa trosku pohrala s tvojimi testikmi, kuk, ale podla mna to uz neni pregynl, to je viditelne silnejsia ciarocka ako vcera bola :wink: :dizzy_face:
2. čer 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@melisaaa krásny grafík!!!
@lauritka , tak ešte počkám s nádejou :slight_smile:
@piefunko , neviem, ako fotiť s "makrom" a keď idem bližšie, tak je to rozmazané... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
2. čer 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
suhlasim, vyzera to fakt silnejsie :wink:
2. čer 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magimary dakujem moja, aj ty bielo?
2. čer 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko tak mi to este nedalo, az som nasla takeho ducha - skoda, ze prve su viac na slnku a on sa vzadu schovava, tak rpreto az taky kontrast
2. čer 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@enah to je úžasné, čo vy s tými testami viete urobiť :sweat_smile:
škoda, že mne sa tam taký nedá vydolovať...
ale ja to neviem ani poriadne odfotiť, čo už so mnou...
jedine ozaj koľajnice... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@melisaaa , veru, tiež bielo...
a ty si ktorý DPO? lebo graf je nádherný aj u teba :dizzy_face:
2. čer 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary som 11 dpo a ty grafík ako
2. čer 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa nooo, tak tiež máš ešte do 12teho dňa nádej :dizzy_face:
môj graf:
http://www.fertilityfriend.com/home/tabitamary
2. čer 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary no moja, tak asi ešte nie sme stratené :slight_smile:
2. čer 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@januliatko1985 to som jedla tak tusim 1-2 x. Lebo som bola zvyknuta jest poslednt krat okolo 6 tak som to muselavposunut ;)
2. čer 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka ukaz grafik :slight_smile:
2. čer 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko grafík super, toto bude tehu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja znova hadicujem :grinning:
2. čer 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 no hadam uz nejdes mat ovu??pekne si pockaj aspon na 12dc :wink:
2. čer 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enah @januliatko1985 teeda kocky no takto upravene to ozaj vyzera silnejsie... no tak ja ciknem aj zajtra a doplnim svoju serku :wink:
@melisaaa joooj moja a uplne? ziaden dusik? taku peknu hadicku si tahas :dizzy_face:

@magimary no das si to makro, ides uplne blizko ku grafu ale uplne uplne a potom ked zaostris (ka musim tak napoly scvaknut spust) tak mi to zaostri pekne a cvakne... :wink:
@kemonka ani mi nehovor sak som z toho jelen uz, rano mi tak strasne trebalo cikat uz od merania ale strasne sa mi nechcelo ist ze co z toho bude, skoro som sa pocikala v spanku :grinning: :grinning:
2. čer 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@januliatko1985 nejsom pazrava ani nemam chute len byvam proste pocas dna zrazu hladna :sweat_smile: ale inak niiiiiiiiiiiiiic :stuck_out_tongue_closed_eyes: preco niesu testy ktore uvedu hodnotu hcg? chcem take testy a HNED :grinning:
2. čer 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lauritka a ty kde mas ten testik? nedavala si ho sem nejak ho nikde nevidiiiim :confused: :sweat_smile:
2. čer 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko a to makro má každý foťák? :confused:
ja som to nikdy nepoužívala (ale mnohokrát by sa mi zišlo na fotenie detailíkov) a fakt netuším...
2. čer 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek