• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@piefunko ja si tiez pockam!!!!
krasnych 14DPO mas v grafe celkom neobvyklich vidim. :sunglasses:
moja situacia:
-konecne som sa naucila rozoznavat krcok, takze od vcera sa otvoril, a zajtra by mala dojst. hned som spokojnejsia, ked to viem aj bez testov. :grinning:
5. čer 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@osicka36 ok...ďakujem..uvidíme...skúsim ešte dnes testík..včera bol už slabší , tak som zvedavá na dnešný
5. čer 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. čer 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no halo halo kde to vazne ? :grinning:
5. čer 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja cakam na spravicky :slight_smile:
5. čer 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@osicka36 no uvidíme zajtra..včera bol testík už slabší....tak snáď už bola...aj keďskoro a oveľa skoro..ale čo už..
5. čer 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mozu mi toto robit????? vysledky este niesu spristupnene, mam skusit o jednej :angry: :angry: :angry:
5. čer 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko neverim!
to je chore...
akoze jedine co je tu na zdravotnictve dobre...ale itak za to platim...ze vysledky mam est ev ten den na nete... :rolling_eyes:
5. čer 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko jezis maria, tak to chcu natahovat jak kacenu, to snad neni pravda :angry:
5. čer 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12
@januliatko1985
@zucana baby prispevok vyssie, ak to je naaaaaaaaaaaaaaahodou tehu nech si ma ta mala fazula nezela :grinning: :grinning: :grinning: takto ma natahovat vrrrrrrr
5. čer 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko ja bych zavolala o 11tej :grinning:
5. čer 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zucana no oni asi ich tiez maju niekde na nete alebo co ze tam nemaju pristupy oooch toto ... este ze mame miting firemny teraz a skoncime o druhej, hadam to uz bude, cize babule potom o druhej jo? :sweat_smile:
@januliatko1985
@riana12
@elebe
5. čer 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 keby mi aspon povedali vysledok jak kacene tak by som im mozno odpustila :grinning:
5. čer 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko bohaca, to je co za system tam :astonished:
5. čer 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko tak o druhej som tu jak na koni :grinning:
5. čer 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko oki moja, tak o druhej. :wink:
5. čer 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dokelu tak o druhej :sweat_smile:
5. čer 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enah no o som sa tesila aj ja kym som ho nezacala mat hore-dole kedy sa mu zachce :grinning: :grinning:
5. čer 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enah krcok je len taky na zabavku, velmi sa podla neho neda riadit.. :unamused:
5. čer 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 akoze okolo ovu som ho mala makky ale potom kade jak
5. čer 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko to asi malo byt pre @enah ze?
5. čer 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ozaj, ty vestica a teraz mi uz vies vyvestit daco? :grinning:
5. čer 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 @zucana @januliatko1985 @enah do riti doki je tam len do jednej, este ze som sa kukla.... tak tusim pojdem na "wc" cez miting :grinning: :grinning:
5. čer 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@riana12 nenene to som tebe pisala ze ako to mam ja, a co ti vyvestim? no neviem kedze ani sebe neviem vyvesit a to sa mi sniva o bocianoch a tehutestoch ktore znamenaju tehotenstvo... len skoda ze v tych snaroch nepisu aj terminy :grinning:
no u teba to vyzera zvlastne, najskor pokles, teraz hore.... zeby ti vyvolavacka nakopla ovu? :confused:
5. čer 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko co ja viem, no hocico, co sa ti podari vyvestit :grinning:
no ja som praveze stale na vazkach, ci som tesne pred vyvolavackou nemala ovulku :confused: ta teplota 47DC je poovulacna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no moja ked to flaaaaakas eraz sa to uz nedozvieme, ale asi bola ked si stale hore.... :sweat_smile:
5. čer 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko a vies ako ma to predtym s*alo, ked stale nizke teploty? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
5. čer 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 on mi odporučil meranie takže asi dobrý ale ked na neho vytasím papier tak sa naň ani nepozrie a použije ho z opačnej strany na vytlačenie toho čo píše do karty jak naposledy :angry: tak to ani nemá zmysel. dal mi duphaston od 11-25dc ale šak mi tým stopol ovulku ale šak čooo, hlavne že bol spokojný s 28dňovým cyklom zase. on je niekedy ozaj divný.tak som si to prehodila a brala som ho až po ovulke a potom som mala síce dlhší ale ovulkový cyklus. a potom som to vysadila. všetko bolo OK a teraz zas.preto chcem skúsiť tú Macu. a pila som aj alchemilku aj gynastan mám, aj gynex som skúšala a ništ. ale asi som nedočkavá, tiež to nezaberie hned
5. čer 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@26lenka6 tak si daj Macu aj s Femi kvapkami a dlhodobo... a tie grafy potom oplieskaj dokimu ohlavu, ked je taky :confounded:
5. čer 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 viem si predstavit :zipper_mouth:
inak baby neviete o takom caji niekde som o tu na konovi citala ale uz ani sama neviem kde, e je po nom taka vacsia energia a chut na keks... asi to budem potrebovat lebo som nejaka znechutena tento mesiac :sweat_smile:
5. čer 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek