• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@zelovocka
Pávě že neee .. měřím už rok, pořád na stejném místě ..
A v jiném čase měřím už 3.cyklus ... :grinning:
V mých prapodivných grafech se nevyznám ani sama ... :grinning:
uvidíme .. děkuji za názor :dizzy_face:
7. čer 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crawler nie sú dôležité samotné teploty, ale tvar krivky :wink: a tá je podľa mňa úplne OK :sunglasses:
žena, ktorá meria 4.30, nikdy nemôže mať rovnaké teploty ako tá, čo meria o deviatej napríklad. takže kliiiiid :slight_smile:
7. čer 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no kdybych měla hned po ovulce 36,6 a víc, tak mi to divný nepřijde, ale takhle to vypadá, že můj cyklus má 3 fáze - nízkých teplot, středních teplot a vysokých teplot :grinning:
7. čer 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka děkuji:grinning: :dizzy_face: ale těhotenský graf to asi není, že?
7. čer 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna ahaa... tak potom už len zostáva veriť, že každý cyklus sa aj u jednej ženy môže líšiť od toho predchádzajúceho :wink: žijeme v dosť šialenej dobe podľa mňa, toľko podnetov, stresu, chémie a žiarenia okolo, a ešte v hlave sa točia kolečká okolo oplodnenia, tehotenstva, čo ak som chorá, kedy to už bude atď... není divu :wink: toto všetko má aj vplyv na teploty. ale plne chápem, ja si tiež porovnávam vlastné grafy navzájom, že ktorý DC bola kedy aká teplota, a snažím sa nájsť pattern :grinning:
7. čer 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@crawler mohol by byť aj tehotenský :slight_smile: ovu ukážkovo na 14DC, aj ste sa vtedy posnažili, tak držím palce :wink:
niekomu teploty v LF vyskočia prudko, mne napr. stúpajú asi na trikrát, kým sú citeľne vyššie, to je úplne v norme :slight_smile:
7. čer 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka moja dakujem ti, ja uz som uplne z toho zufala... on mi tie moje "vajka" ukazoval a ani ja som tam nic nevidela, myslela som si, ze v ten den, resp. den predtym som mala ovulku, ale teplota vobec nestupa... a ten moj dr. ma 60! a veru uz premyslam, ze ho vymenim, ale este pockam co mi povie bud. mesiac na folikuli... si moja zachrana :dizzy_face:
7. čer 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka no já si myslím, že ovu byla spíš 11DC i když FF říká, že až 14 DC...no uvidíme - já právě byla zvyklá na prudký vzestup teplot...(mám naměřeno 40cyklů), ale od té doby, co se "snažíme" mám grafy nějaký jiný... :sweat_smile:
7. čer 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 Mrzi ma to, ale ak je mamatest biely tak asi naozaj nic, len neviem co je s stvojou ms :confused:
7. čer 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka no já si myslím, že ovu byla spíš 11DC i když FF říká, že až 14 DC...no uvidíme - já právě byla zvyklá na prudký vzestup teplot...(mám naměřeno 40cyklů), ale od té doby, co se "snažíme" mám grafy nějaký jiný... :sweat_smile:
7. čer 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ahoj. prepac,ze ti tu skacem,ale ak mas pocit,ze si mala ovu, tak je to mozne,aj ked ti teplota nestupla. u nas jedna kocka ma potrvdene od dr,ze ovu bola, lebo tam mala tekutinu po prasknuti a teplota jej tiez este nestupla :slight_smile: a ani pozitivny ovu test nemala :slight_smile:
7. čer 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 moni, v pohode, ja som rada, ze tu mam viac nazorov :slight_smile: aj mne sice dr tvrdil, ze uz som po ovu, ale ja som mu protirecila, lebo bt mi to neukazala :slight_smile: tak dufam, ze zajtra stupnem, lebo potom to uz fakt nechapem ... :unamused:
7. čer 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no ta kocka mala aj bolesti,tak ona si myslela, ze je po ovu, len BT a ovu testy to nepotrvdili. :unamused: tak ti drzim palce :slight_smile:
7. čer 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg ahoj, ty ako tento cyklus. Spinenie?
7. čer 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ja som mala tiez bolesti, aj hlien... a ta kočka je tehu? :wink: a dakujem, ty si uz po ovu?
7. čer 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka nie, nie je tehu. teraz je po ovu a ja tiez. len neviem ci mi ju ff dobre oznacil http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02 ja by som povedala,ze mohla byt aj 18 DC. tak neviem, hlavne ze bola :grinning:
7. čer 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 pekne stupas, ja by som tiez povedala, ze ovu bola 18dc, ved uvidis, ako pojdes dalej, ale drzim palce :slight_smile:
7. čer 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka dakujem, bodaj by to uz vyslo. aj ja ti drzim palceky :slight_smile:
7. čer 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 to ste riadne poistli - 5 noci za sebou :grinning:
7. čer 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 a kolko sa uz snazite?
7. čer 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika no tak zas ked je mm doma lôen raz za cas, tak si to vynahradime a este ked sa da spojit prijemne s uzitocnym :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a tebe sa ako dari? ako si pokrocila?
7. čer 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 no pekne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , aj ja si myslím, že ovu bola 18 dc,ale máte to peeeeeeeekne poistené :grinning: , tak nech vám to konečne výjde, držím palce, aj na nohách :grinning:
7. čer 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka od septembra,ale zda sa mi to ako vecnost. uz mi aj znizenu cinnost stitnej zlazy zistili,tak v tom bol asi problem preco sa nam nedarilo,ale uz uzivam lieky,tak snad to vyjde. a vy?
7. čer 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa dakujem. no snazili sme sa :grinning: najlepsie,ze som mm ani nutit nemusela,ale sam chodil :grinning:
7. čer 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@moni1007 som akurat tesne pred ovu, takze tiez ideme na vec... len neviem ci sa mi podari ho nahovorit na 5 vecerov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa @bordulka zajtra si upravim jednu teplotku,aby mi oznacilo ovu na 18 Dc, aby ma to neplietlo a nelakalo testovat :grinning:
7. čer 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@moni1007 :slight_smile: to ti verim... je to vecnost... mi sa snazime 5 rokov, ale od novembra min. roku si meriam bt a zistujem tolko veci, ktore mi mohli dopomoct k tomu, aby som sa dockala uz skor... ale asi to tak malo byt... :wink:
7. čer 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 asi tak to bude lepšie :slight_smile:
7. čer 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@red_kika no skus, ja som mojho teraz nemusela nutit :grinning: ale najlepsie, je ze to vyzeralo tak,ze cez ovu ani sexik nebude,lebo mm mal byt v praci aj cez vikend, cize 10 dni v kuse a nakoniec prisiel vo stvrtok a odisiel b utorok. akoby sa na nas stasticko usmialo a bolo nam konecne dopriate :grinning: uz len nech to aj uspesne skonci. tak drzim palce,aby bola ovu plodna, niekedy staci aj malo, aj jeden sexik :slight_smile:
7. čer 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka fúha, že 5 rokov, máš môj obdiv :slight_smile: , my sa snažíme 16 mesiac a už to nejako nezvládam :frowning2: ale pre mimi všetko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. čer 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek