• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
co je to za gel??
2. říj 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute neumis ? mas ju v jpg formatu ?? flami ejha, tak to asi zmena pocasicka sposobila nie ? zrazu sa ochladilo .
2. říj 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritko já ani nevím nerozumím tomu jsem na to tupá ..vždy mi to dělal kluk ,ale ted je u babičky...ale umím poslat na email :pensive:
2. říj 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.doozie.com/preseed-intimate-moisturizer-p-1124.html?gclid=CNzv2I3Anp0CFQESzAodbHkS2g

kuk sem salute. v podstate pomaha udrzovat spermijky v dobrom prostredi. ale ak mas vela bielkoveho hlienu, tak ti to netreba.
2. říj 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute v podstate je to podobne ako ked prikladas fotku do emailu. kliknes na prehladavat a najdes ju v pc a potom len odsuhlasis.. napis nazov albumu, komentar ku fotke a je to :wink:
2. říj 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mám to jak kdy....už to není co to bývalo :grinning: :pensive: ale je to v angličtině,?tomu nerozumím a u nás se dá koupit taky,?
2. říj 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokusím se :unamused:
2. říj 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas nie, da sa objednat len zo zahranicia cez Ebay, myslim andzi ma dodavatela, tak skus napisat jej :wink:

° je to je to zvlhcovac pre pary snaziace sa pocat
° nie je spermicidny ( cize je priaznivy voci spermijam )
° je podobny zenskemu hlienu, takze pomaha na suchost posvy a udrzuje optimalne prostredie pre spermie
° pbsahuje prirodne bioaktivny cukor ( araabinogalactan) ktory dodava antioxidanty do buniek spermii
° je vhodny miesto obycajneho lubrikantu, hlavne pre pary, ktore sa snazia o dieta.
° ma prirodzene ph, ktore je najpriaznivejsie pre spermie.
2. říj 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lauri ty si odbornik myslis ze by mohla byt ovu?rano som nasla nejak moc vela hlienu :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/29818c
2. říj 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofinka no jasne, sups na to :grinning:
2. říj 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz sme :grinning: vecer este raz este idem o 18do lekarne vyzdvihnut ovu testy tak dufam aspon nejake dve ciarky vicikam :grinning:
2. říj 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofinka ak mas dnes ovu, tak asi bude aj slabsia ako kontrolna :wink:
2. říj 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi to nejde ..neumím to ..nevadí .... :pensive:
2. říj 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute tak pockas na syna a potom ti to da :wink:
2. říj 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevadi aspon nejake dve ciarky by som mala v albume :grinning: ak hej ze by vysiel pozitivny aspon trochu tak vyskusam reakciu mm ze ako by sa tvaril keby mu ukazem tehu test s dvomi ciarkami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
syn nevím kdy k nám dorazí bydlí u babičky pacholek...byl tady včera....má tam školu...nebo bych to poslala na emailík a některá by mi to tam prosím dala??to asi ,ale nejde?? :pensive:
2. říj 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute tak mi posli, emailik mas nie ? z minula.. a potrebujem aj tvoje meno a heslo na koniku.
2. říj 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
milujem cestinu : pacholek :sweat_smile: :grinning:
2. říj 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele nějak jste se tady rozkecali, v práci jsem se nudila protože tady skoro nikdo nebyl a ted když jsem doma tak jste se rozepsali.Který doktor by mi měl zjistit, jestli nemáme nějaké protilátky s manželem.Protože on dneska volal na tu urologii a je všechno v pořádku, takže oba zdraví a nic z toho.Že bych také vyzkoušela ten anopyrín před ovu. :wink:
2. říj 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
benina to zistuju na imunologii :slight_smile: ale skus anopyrin preventivne.
2. říj 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to poslala snad dobře moc ti děkuji až přijede syn naučí mě to a ukáže ..musím si to napsat na paír abych to nezapoměla :pensive: :pensive: :pensive:
2. říj 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
benjinko zdravím tě :slight_smile:
2. říj 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to bych potřebovala asi doporučení že a to by musel jít i manžel se mnou?Protože to nevím kdy by jsme se tam oba dva dostali.No tak zkusím ten anopyrin preventivně a uvidíme, takže se máme snažit před ovulkou se nemilovat a pak v tu inkriminovanou dobu se do toho pustit.Dneska byla kamarádka v Ba na nějaký výstavě a koupila mi kamínek co mi má pomoct otěhotnět tak doufám, že zabere. :wink:
2. říj 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
benjinko kamínek???tak to musí zabrat.... :slight_smile:
2. říj 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
salutko ahojky, no tak jsem koukala na tvůj pěkný grafíček, jen tak dál.No už jsme se byli u nás ptát jak mají ty léčivé kameny tam mi doporučovala amethys s rubínem, ale ten kamínek byl naprasknutý tak jsem si ho nevzala, ale ta kamarádka se bavila s těmi lidmi v BA a ty jí doporučili úplně jiný ale nevím jak se jmenuje musím se jí pak zeptat a to se strká pod polštář a pak se to přes den nabíjí tak jsem zvědavá jestli to zabere. :wink:
2. říj 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamínky jsou dobré já mám taky kamínek od kartářky ,ale na sílu pozitivní a když si ho dám do ruky tak je za chvilku vařící jako uhlí...nevím ted taky jak se jmenuje ...no grafík je takový polomrtví....uvidíme myslím si ,že půjdu zase dolů :pensive: :pensive: :pensive:
2. říj 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem poslala nějaké fotečky lauritce tak snad to půjde ..škoda ,že některé tam nemáte svoji tvář je to lepší ...já hodně poznám z tváře je to jiné....
2. říj 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievčatá..ja som sem stihla dať ráno len graf..a takmer som nestíhala električku..ináč ďakujem za pochvalu grafu..ale pekných už bolo..a po včerajšku, keď som mala z ničoho nič zvýšenú teplotu po príchode z práce cca 4 hodky..hmm..ale dnes , keď som si ráno merala telesnú, tak bola normálna na rozdiel od BT.. :sweat_smile:
2. říj 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a co poznáš z mojí tváře, to je moje fotka asi tak rok stará. :wink:
2. říj 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, na čo je ten anopyrin? Ja som sa vrátila od dokyho, nechápem, ale povedal mi, že ovulácia už bola na 100%, lebo videl uvoľnenú tekutinu a aj mi to ukazoval na obrazovke. Pred týždňom som tam videla folikul. Tak neviem. Tá teplota a tie negatívne ovulačné testy sa mi nepáčia.
2. říj 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek