• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@lauritka a ako muzik znasa tu e-cigaretu? co na nu vravi? "chuti" mu? ja by som bola rada, keby priatel prestal... nastastie nie je nejaky tuhy fajciar (vyfajci krabicku tak za 2-3 dni, podla jeho denneho rezimu, poctu hodin nudy a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:), ale kludnejsia by som bola, keby nefajcil vobec... akoze zvykla som si an tu "aromu" cigarety, ale tak isto by sme sa bez toho obaja obisli a este by boli aj peniaze do sporkasky :grinning:
13. čer 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,já trčím tam co včera :-/ http://www.fertilityfriend.com/home/Evika
13. čer 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa no tak on je zdravý až až :grinning: Keby mohol, tak by oplodnil ak kvety u nás na poličke :grinning: Len musíme stihnúť správny čas :grinning:
13. čer 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 zatial je spokojny, normalnu cigu uz ani nevie vyfajcit, skusil po dvoch dnoch fajcenia e-cigy a vobec mu nechutila-

ale tak kupili sme kvalitnejsiu e-cigu s dobrou dymivostou EGO c.

predtym sme kupili taku , ktora vyzerala ako normalna ciga a to mu teda nestacilo.

cize velmi zalezi akou zacne. :wink:

pokial nie je tuhy fajciar, tak by si na to lahko mal zvyknut, potom moze znizovat nikotin az na nulku. :slight_smile:

vyfukuje len paru, je to hned prec, cize ani okoliu to nevadi. ja necitim vobec nic.

moj fajcil dost , okolo 30, cig denne. :unamused:
13. čer 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi sakra. a nahodou si tehu testik neskusila ? :wink:
13. čer 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka v sobotu a negativní
13. čer 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi no ale dnes je streda :grinning:
13. čer 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka hm, tak tvoj je ako priatelova mama, ta tiez tak zhruba v takomto mnozstve :unamused: ona inak sama si uz povedala, ze chcela elektronicku, minimalne kvoli usetreniu penazi a ze mozno by sa aj dako odnaucila... jej to vadi, ale nevie prestat...
13. čer 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no nevím :grinning: ted by to stejně bylo k ničemu, spíš až ráno..možná
13. čer 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 to ste uz boli aj na spermiograme? ja s nim by som chcela ist na spermiogram az po dlhsej dobe nedarenia sa.
13. čer 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 tak moja mamka tiez. zatial som jej dala tu prvu, co sme mali.. ale tiez jej velmi nestaci, takze sa chysta si kupit lepsiu :slight_smile:
ale je spokojna. :wink: este to sice kombinuje aj s normalnymi cigami, ale to preto, ze to je slabsia.
ked si kupi lepsiu, prestane urcite uplne.

ved mm prestal zo dna na den, som nechapala.. :P :wink:
13. čer 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa Nie, neboli, ale viem niečo, čo mi to utvrdilo, no na net sa to veľmi nehodí a sľúbila som mu, že o tom nikomu nepoviem. Každopádne som si istá tým, čo som povedala :grinning:
13. čer 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ano aj peniaze urcite usetris, ja som pocitala ze cca o 60% menej nakladov ako pri cigach.. mozno aj viac.. zalezi od fajciara.-
ale tak uvidime po mesiaci, kolko liquidu / tekutiny/ spotrebuje.. :wink: :wink: :wink:
13. čer 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. čer 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka našeptavačka Lauritka :grinning:
13. čer 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka prosím Tě, kolikáty DPO bývají pozitivní testy? je možné, že až např. v den vynechání ms? často tu čtu o duchu v 10dpo apod., tak by mě zajímalo, jaký je tvůj názor :wink: díky
13. čer 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crawler no do 12 dpo by uz malo nieco vybehnut ;)

ale vacsine uz dusik vyjde 10 dpo-
13. čer 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka potom sa popytam teda o par tyzdnov, ako to s cigaretou vyzera :dizzy_face:
13. čer 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 no myslim, ze uz by sa k normalnym nemal vratit, lebo mu to uz nechuuti.
uz chce len znizovat obsah nikotinu. :wink:
13. čer 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zvolsiinylogin ...Dakujem...:slight_smile:
13. čer 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojt e... mam problem... mam tlaky v podbrusku, sem tam ako na mrchu prsia bolia, test negativny... som asi 9DPO ... pri malom som mala pozitivny uz 6DPO tak zato mi to je teraz divne...nemate s tym skusenosti?
13. čer 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 dakujem za radu, ja si tiež značím BT, ale do trošku iného grafu a za tie OVu testy by som si nebola istá. Uz druhý mesiac mi bluhy ukazuje. Minulý mesiac mi ukazal OVU test pozitívny az po ovulke a tento mesiac jeden den pozitívny, na druhý den negatívny a potom opat pozitívny. Ja už celému nechapem. Pýtala som sa aj na stránke kde predávaju OVu testy, ako to bolo možné.
13. čer 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. čer 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@cukruska1920 6 dpo je fakt vynimka.. vydrz este zo dva dni.
nie kazdemu tak skoro ukaze. idete na druhe ,???,, :wink:
13. čer 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no...druhe sme este neplanovali ani neplanujeme ale tento mesiac sme mali sexualne harasenie tak uvidime co z toho bude.... ale asi nic... robila som teraz treti den po sebe a stale biely test...to by uz nieco asi bolo vidno....
13. čer 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cukruska1920 ale nie, este nemusi ukazat 12 dpo este moze vyskocit-
13. čer 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no tak som zvedava.... a co ty??? ako to vyzera??
13. čer 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cukruska1920 no este som pred ovu.. tak vies. my uz len na zazrak cakame.. :wink:
13. čer 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj baby,... ja mam tak XXXX matku ze az... mi dnes napisala, ze mi praje aby som nemala deti! akoze chapete?
13. čer 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek