• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@severankaa2 krááááásny graf, silno držím palčeky, nech si tam pekne hore a dúfam, že sa ti zazelená :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. čer 2012 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa ďakujem aj ja ti držím palčeky aby sa nám to zazelenalo všetkým. :slight_smile: :slight_smile:
19. čer 2012 v 07:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky mám dotazek,myslíte,že z toho něco bude. Je to graf kamarádky. :wink:
19. čer 2012 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kykynka tak teoreticky by mohlo byť :slight_smile:)
19. čer 2012 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekné slnečné ránko.....nejaká nová tehuľka???
http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e
19. čer 2012 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
ahojky kočky....ja stále rovnako....nič moc :unamused: :unamused:
http://www.fertilityfriend.com/home/3552c8
19. čer 2012 v 07:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 Ahojkaj nejdeš skúsiť testík graf máš krásny :wink:
19. čer 2012 v 07:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe tak pekne sa ťaháš :wink: :wink: :wink:
@severankaa2 skúsila som :wink: bielo...bielo :slight_smile: tak ale vidím to na tie lieky....čo beriem..preto teraz budem možno hore...kým ich nevysadím
19. čer 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe kým nie je mrhca, nič nie je stratené, a kedy ju nečakáš
19. čer 2012 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte žienky...ako sa mavate??nejaka nova tehula??som tu dlhsie nebola..mala som dovču.... :sunglasses: ja dnes takto... http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec
@lauritka moja co myslis?ovula bude dnes?,ked predvcerom bol pozitivny ovu testik..hm???
19. čer 2012 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi ovu bude asi dnes..ak zajtra vystúpiš :wink: :wink:
19. čer 2012 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 a možno bolo bielo ak bolo skoro možno ešte z toho niečo bude :wink:
19. čer 2012 v 07:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 :wink: dakujem za odpoved... :wink: tak sa dnes veru posnazime... :sweat_smile: a ty ako moja??netestila si??
veru ako pozeram tak sa tu roztrhlo vrece s tehulkami... :dizzy_face: :dizzy_face:
19. čer 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 tak uvidím...ešte mám jeden testík...skúsim koncom týždňa..ak nič..už nič nebude, počkám kým vysadím lieky..a budem čakať na ms :slight_smile: :slight_smile: ale ty dúfam,že prídš len s // čiaročkami moja...spolieham sa na teba :wink:
19. čer 2012 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi no veru...veľa ich tu je...tento mesiac :slight_smile: hej..ja bielo :slight_smile:
19. čer 2012 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi veru dnes sa pekne posnažte :slight_smile: ako mávaš ovu?..cca?..ktorý deň...?
19. čer 2012 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 bielo?,a kolky si DPO??? no je supis ze ich tu tolko je...snad sa nieco na niektoru z nas nalepí..nejaky ten tehu vírusik by som veru brala... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. čer 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ovu mavam tak na 16 - 19DC... :wink: tak sa posnazime..vcera sme boli grogy...furt sa nieco okolo chalupy porába...tak uvidime ..hadam to staci obden...či? :fearful:
19. čer 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ďakujem mojka,ale nečakám že z toho niečo bude :unamused:
@melisaaa no mrcha má príjsť v piatok alebo v sobotu....ale ajtak z toho nič nebude :angry:
19. čer 2012 v 07:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 joj budem ti držať veľmi palčeky nech sú na testíku II čiaročky :slight_smile: . No uvidíme či sa zadarilo tento mesiac ale nieaká som vyrovnaná tak neviem. Včera večer ma bolelo brucho mrchovský a dnes tiež ale to len chvíľku a potom zasa nič.
19. čer 2012 v 07:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi jasne...dúfam,že sa trafíte do ovu :slight_smile: dnes a zajtra poistiť :wink: :wink: neviem..asi 12-13dpo, kedže ja som pozit.ovu testík mala už na 5dc :confounded: nejako strašne skoro..odvtedy už vôbec...a cykly mám asi 5mesiac tak 21-22dňové...teraz mi to vychádzalo na 20dc ms...tak mi dal od 16dňa akýsi lutenyl...10dní beriem a mala by až potom prísť ms..takže asi umelé odialenie :confounded:
19. čer 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 tak na mrchu máš ešte ďaleko..možno sa len bobák uhniezďuje...tak preto tie bolesti :wink: :wink:
19. čer 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobrý den holky poradíte???
dnes jsem si měřila BT a ukázala mi 36,8 ale to se mi zdálo hodně tak jsem to přemeřila hned znovu a byla už 36,6 tak jsem ji zaznačila i do grafu....holky ta teplota je taková kísavá u digitálního teploměřu??? a co to světle zelené políčko co se mi vyznačilo co to znamená??? děkuji!! :wink:
19. čer 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 keby to tak bolo bola by som veľmi šťastná :slight_smile:
19. čer 2012 v 07:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 tak uvidime moja...ci to vyjde tentokrat.. :sunglasses: som si vsimla ze ty mas take kratke cykly...a to preco mas tak skoro ovu??a LF by si mala mat dlhsiu nie??tak hadam ti ten lutenyl zaberie... :wink: :wink:
19. čer 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja zapadla poměrně rychle. /kyselina citronová + kortyhel/ trefila jsem ovulku /ne podle grafu/, ale podle bolesti v podbřiška, skočila jsem na to s chlapem. Po exiku jsem si tam dala vlhčený ubrousek a půl hodiny jsem ještě ležela. A vida povedlo se. A dokonce vím, i kdy jsem zapadla, jelikož to sedí. :-* proto držím všem pěstíky,aby jste brzy byly maminama.
19. čer 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@annavi no ja netuším..prečo sa mi to tak skrátilo..vždy som mala 28dňové...ovu na 14dc, aj po porodoch s ami to tak dalo a až od decembra mi to takto rapluje...a tým ,že som začala merať..som aspň vedela,že mám LF14dní...a od ovu som si vedela ms vypočítať a už ma neprekvapila tak skoro :angry: :angry: tak ale už to bolo hrozné..mala som aj vo febr. aj máji ms 2x v mesiaci...už ma to nebavilo...tak uvidím..dal mi dve balenia...a mám prísť...neviem či sa to tým upraví...pochybujem :unamused: ale tak vyskúšam...
19. čer 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 a HP ti robil vysetrenia???
19. čer 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi nie nič mi nerobil...iba sa ma pýtal, či by som chcela byť ešte tehu...a nasadil toto...lebo antiku som nechcela
19. čer 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko dievčatká :slight_smile: Poslušné hlásim, že som na tom takto :grinning: :grinning: Hádam to KONEČNE pôjde len hore http://www.fertilityfriend.com/home/318424
19. čer 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek