• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
25. čer 2012 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa ahoj babulka, pozeram ze zase to od ovulky mame rovnako, ja som nejaky opakovaci papagaj alebo co :grinning: :grinning: :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/piefunko
25. čer 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 a možno ani nenastúpi veď tabletky už neberieš a teplotky máš krásne :wink:
25. čer 2012 v 08:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ale ba v piatok....nič...ja som to vedela..isto to je z liekov...tak teraz uvidím kedy klesnem..posledný som dobrala v sobotu.
25. čer 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 ďakujem neviem ešte je zavčasu možno až o dva ťýždne
25. čer 2012 v 08:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ďakujem veľmi pekne
25. čer 2012 v 08:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 ale nastúpi..inak by mi test čosi ukázal..takže už asi len čakať..kým to z tela vyprchá..alebo neviem...ale isto hneď ms nepríde...dávam tomu tak dva , tri dni...uvidím podľa teploty..dúfam,že ma ms nezaskočí skôr...spolieham sa na teploty...a kým neklesnem dúfam,že nebude.
25. čer 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko tak už sa pomalyčky šplháš hore...to je dobre :wink:
25. čer 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 Aspoň na krvičku :dizzy_face: No ja by som asi hneď letela :grinning: Kurnik, tak som dúfala, že dnes vybehnem hore a ja sa držím na včerajšej teplote :frowning2:
25. čer 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@severankaa2 som zvedavá poobede na tvoj tehu testík....juj..ale som rada...že sa ti to takto podarilo :slight_smile:
25. čer 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary ahojky, joj, rýchle uzdravenie prajem :pensive: myslím že @kemonka ochorela počas LF, skús jej napísať, aký liek si ona dala, tak sa mi marí, že chytili aj s dcérkou vtedy chrípku :unamused: veľa žien na začiatku tehotenstva ochorie, čo si tu všímam, nejaká je vtedy nalomená imunita. držím palce, nech sa cítiš lepšie :wink:
25. čer 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mattuliatko30 a nejdeš ešte skúsiť jeden testík či náhodou tam niečo nebude.
25. čer 2012 v 08:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary jaj už vidím, že @piefunko ti písala to isté, akosi mám pomalý net :sweat_smile:
25. čer 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mon777 mne gynda povedala aby som prišla až keď mi bude týždeň meškať tak ešte počkám
25. čer 2012 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ďakujem ja ti držím palčeky nech sa to podarí aj tebe :wink: . Jasné keď prídem tak ho tu hned dám.
25. čer 2012 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ďakujem vám...
skúsim do seba niečo dostať na jedenia a potom si dám 1 paralen :pensive:
/inak, ja iný liek na horúčku a bolesti ani nemôžem, som na všetky ostatné alergická :confounded:/
ale nebude mi všetko jedno... :pensive:
25. čer 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 aha no lebo nemas to v grafiku zaznacene tak preto som sa pytala, no skoda :( tak uz len to odmrchovat a sup na jul :sweat_smile: :wink:
25. čer 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 ano ano pomalicky sa skrabem do nebies, dneska mam oddych ale :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magimary myslim ze mala tiez paralen...
25. čer 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@severankaa2 jáj. Tak to je potom iné. Bože, tento mesiac sa tu samé tehulky ukazujú :grinning:
25. čer 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 nebojkaj aj na ostatné príde rad budem vám držať palčeky všetkým tak ako ste držali mne :wink:
25. čer 2012 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka lauri chcela som sa ta spytat ze keby ze mam na lavom vajecniku cystu ako tvrdil doki, ze "to" nebol folik, ale cysta, co v pripade ak by som naaaahodou otehu (z praveho, tam bol folik :sweat_smile: ) ze ci ta cysta nemoze nejak vadit??? co myslis? :confused: a odmeraj si uz teplotku, meskaaaaas :grinning: :grinning:
25. čer 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magimary keby si aj niekolko ibalginov zjedla, minimalne do terminu MS je to jedno, ak by si aj tehu bola, na embryjko nemaju lieky este vplyv - to zacina, az ked sa naplno embryjko uhniezdi... a kym sa tak stane, este to aj chvilku po omeskani MS trva...
25. čer 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zvolsiinylogin dik. ok nevadi este moze byt 9DPO Neg.. Mne sa toto este nestalo, tak som chcela vediet ci moze byt takto vadny ten test a aj tak poz.. Pokracujem v testovani... :wink:
25. čer 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 No my sme tu taká pospolitosť, že si držíme palce furt :grinning: :grinning: Či? :grinning: :grinning: Ale tak dúfam, že ten tlak v podbrušku, čo ma teraz trápi nebude črevná chrípka, ale niečo iné :grinning: Včera drahému hovorím, že "MIláčik, bolí ma bruško." A on že "Tak sa choď vykakať." :grinning: A zhodou okolností mi bolo treba, tak som letela navštíviť WC. A potom sa ma drahý pýta, že "No čo? Ešte bolí?" a viete čo?? BOLELO! :grinning: :grinning: A aj teraz. A včera večer som cítila také (neviem to opísať)...no taký divný pocit, či tlak, či ako to nazvať najprv vľavo a potom tak vľavo ale už nižšie a akoby hlbšie...no neviem. Fakt to neviem opísať :grinning: A ešte aj keď sme šli včera domov z BS, tak ma strašne pás tlačil na brucho, čo ma nikdy netlačil, tak som si ho furt tak držala, aby netlačil :grinning: Ale nepomohlo to, lebo ma aj tak tak čudne pobolievalo :grinning: No neviem...uvidím, aké kurča sa mi vyliahne z toho...a či vôbec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 vďaka...
a nemôže to spôsobiť ani to, že infekcia v tele sa pričiní k "vypudeniu" nového "tvaru" v tele? :confused:
že si skrátka baktériofágy pomýlia zárodoček s baktériami?
viem, že moc kombinujem, ale zaujíma ma to... :pensive:
25. čer 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 nejdem moja..mám už len jeden..tak aj tak by to bolo zbytočné..počkám do tej stredy, štvrtka či ms príde
25. čer 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko už som si to tam dala..nevedela som ,kde sa to značí :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e takto je to aktuálne
25. čer 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary nemyslim si... myslim, ze ak raz dake biele krvinky zaznamenaju v tele urcite ochorenie a vedia proti tomu bojovat, nastavia sa iba na tieto objekty a ine uz nebudu "nahanat" a likvidovat...
to by sme sa potom nemohli liecit z chorob, ale rovno by nas to zabilo pri prvej chorobe :zipper_mouth:
25. čer 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mon777 joj keby sa to tak aj tebe podarilo taaaaaaaaaaak držím palčeky ja som mala včera bolesti v bruchu ako pred mrchou a vidíš dneska testík a tam //.
25. čer 2012 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek