• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@riana12 pekne? :slight_smile: ved klesam... a ak zajtra klesnem, zase mi to zrusi ovu :slight_smile:
4. črc 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka vydrz este, stale je dnesok, plakat mozme zajtra rano, ked to este klesne :wink:
4. črc 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky mám dotaz
tady je můj graf:
http://www.fertilityfriend.com/home/379075
a můj dotaz dle mého ovu nebyla a čistě ze zvědavosti jsme testla tt a je tam dušík ale slabý mám to časko pomalu každý měsíc je možný že mám nějak rozhozenou hladinu hormonů???
a další dotaz vidíte toho dušíka nebo jsem cvok :frowning2:
4. črc 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak ty fotky těhu testů upravujete prosím???
4. črc 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 dakujem, tiez ma to prekvapuje a tesim sa z toho, liecba asi naozaj zabrala, tak v nej uspesne pokracujem dalej prestat mam az ked bude tehu test pozitivny, alebo ak pride mrcha tak mam dat pauzu.
4. črc 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antana123 to bude len zvyrazneny testovaci kanalik, ktory taky ostane po nasiaknuti tekutinou-mocom...
4. črc 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 aha to tak dělá normálně????já se divím protože mi to dřív nedělalo ani před malým jsme se nadělala milion testů a nic a ted co se pokoušíme o druhé tak to mám každý měsíc
a tohle je suchý test né namočeny
díky za odpověd
4. črc 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 to nevadi, ze je suchy - ten kanalik sa zvyraznil este pri vzlynani pruzku... to tak moze ostat... nemozes porovnavat predosle testy, pretoze kazda znacka testov je inak vyrobena a moze sa stat, ze aj kus od kusu rovnakej znacky sa moze niecim lisit, moze byt niecim vadny...
4. črc 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 suhlasim s @riana12 - ja som si robila test tak, ze mam malu misticku kde test namocim len par milimetrov a necham test oprety o stenu. Tym padom ak ti vyjde ciarka, vyjde kusok od tej prvej
4. črc 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 aha tak děkuju :wink: mě jen zaraží že tohle mám prakticky každý měsíc a vyzkoušela jsme snad 10 značek a dělá mi to každá tak si myslím že to není testem ale mnou že je něco v nepořádku
4. črc 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babulky dnes prvy krat v zivote mi vysiel test Clearblue digital - vyskocilo tam najprv plusko a potom 1-2, cize mi to presne vychadza. Uz nech je vsetko v poriadku, kto si prejde potratom sa velmi boji ci bude vsetko v poriadku. Keby som mala mm gynekologa s ambulanciou doma, vkuse by som bola na ultrazvuku a vytesovala sa resp. sa kontrolovala...

Babulky budem vas dalej sledovat a vsetkym vytuzene babatko priat
4. črc 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@katka116
@riana12
když teda říkáte že je to normální tak asi jo
já namočím do mističky a nechám na tom obalu a pak se jdu podívat na výsledek
upřímně bych byla radši kdyby byl bílí jak pořád nacházet tohle :frowning2:
4. črc 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 moze to byt aj velmi koncentrovanym mocom, ze to proste ostane take zvyraznene...
4. črc 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 alebo tolko nestuduj tie testiky :wink:
4. črc 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucka2405 pekne tahas hadika :slight_smile: a aku si mala liecbu?
4. črc 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. črc 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 mě už i párkrát sílili já se těšili a pak nic no asi mi z toho hrabe jak říkám radši bych byla aby byl bílí ale díky za info :wink:
přestávám po 1,5roce věřit že se nám to někdy povede ......
4. črc 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 mozno sa podari prave vtedy, ked sa na to vykasles :sweat_smile:
4. črc 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/3d9123
Dobre ranko baby...tak toto je moj graf...ako to vidite...?...Myslite ze ovulka bude v piatok?...:slight_smile:
4. črc 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 hele my už i měli pár měsíců pauzu nic jsem neměřila nesledovala a stejně nic řekla bych že je to takový marný boj ale díky
4. črc 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka graf ani my nevieme predpovedat ovu... skusaj ovu testy, tie su na to urcene :wink:
4. črc 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 já si u malýho říkala jak je to strašný 6 měsíců snažení že umřu ale to vážně nic nebylo zato ted to máme i s úrokama :frowning2: :frowning2: :frowning2:
@riana12 @elebe @januliatko1985 @manamani1 @magimary @annavi a vsetky ostatne kocky, pekne konecne chladnejsie rano zelam, aj ked to moje take pekne zase nebolo :pensive: dufam ze vy ste na tom lepsie :wink:
http://www.fertilityfriend.com/home/piefunko
@antana123 a nekojis este? kedy si prestala? mozno su este trochu hormony rozhodene a preto sa nedari... nebola si na dakej prehliadke u gyn? mozno by stalo za to, ist aspon na hormonalny profil - 2 odbery krvi v jeden cyklus...
4. črc 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko uz si bola na krvicke? :frowning2:
4. črc 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 kojit sem přestala v jeho 5měsících na gyndě jsme byli já funguju normálně(teda fungovala jsme když jsme byla na clostilu ted jsme bez něj tak podle toho ten graf vypadá) i muž má spermio ok vlastně neví proč to nejde a nechápou to 2x jsem přirozeně otěhotněla a ted prostě nic
4. črc 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ahoj moja. tak mne uz to tiez graf potvrdil http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02 sme spolu na cakacke a este som si vsimla, ze ovu teplotu a aj dve teploty po ovulke mame rovnake :grinning: :grinning: sranda, nie?
4. črc 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 no monentalne nemas ovu, treba poriesit tento fakt... ak si pamatas davkovanie clostilu, zbehni do tejto temy http://www.modrykonik.sk/forum/tema/sojove-isoflanovoidy-ako-nahrada-clostilbegytu-2/ tam by ti mohli poradit
4. črc 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 pamatuju děkuju :wink:
4. črc 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 ahoj, no pozeram a krasa, este aby sme aj rovnako pozitivne skoncili :wink: je to super, ked to mas s kym zdielat... myslim rovnaky den dpo :D
4. črc 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek