• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@magimary my sme chceli monikinho muza prekvapit, ja som sa iba zviezla :grinning:
10. črc 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@magimary dobre ranko aj tebe.. ale jasne, bolo este skoro...nevadi... uz len cakat ci mrcha pride alebo nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ona ma nenecha na pokoji, ako ju poznam :angry:
10. črc 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka nie nevyrabam, len mi to prislo take, ze ked Pan Boh doprial nam tak skoro, ze by som pomohla tam kde chcem pomoct.
Este je u vas sanca, ze to vyjde o 2 dni.. Ci si nemyslite?
10. črc 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007
@katka116 moni, my to mame rovnako :D mm si pozera svoj serialy, ale na pc, ja mam pusteny tv :slight_smile: hod foto, mozno tam nieco uvidim aj ja :slight_smile:
10. črc 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no moja, uz som sa zlakla,ze si chcela aj ty mojho muza prekvapit // :grinning: :grinning: :grinning: ked on chodi po robotach, tak ani neviem co vsetko stvara :grinning:
no aj ja 15steho podla ff. tak zas sme v tom spolu... cakame :slight_smile:
10. črc 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@katka116 u man je to tak 50:50, lebo som si nie ista, ci bola ovulka :unamused: lebo tie teploty si robia co chcu, tak uz len cakat, ci pride mrcha... ale buduci cyklus by som si mohla od teba tie testiky kupit, mozno fakt prinesu stastie :wink:
10. črc 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 ale moja :slight_smile: to by uz bola aka nahoda mat dieta s rovnakym chlapom a v rovnaky cas... ved to by ani splodit nestihol :slight_smile: kedy idete na tu veceru, dnes?
10. črc 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 no ja moc neverim,ze to vyslo :unamused:
@bordulka vyhodila som ho uz.. nejdem si nahovarat :pensive:
10. črc 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 keby som ti mala odfotit svoju zbierku testov (aj ked negativnych) tak by sa mi to asi ani na fotku nezmestilo :grinning:
10. črc 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ja viem, babulky, že ste ho chceli prekvapiť (teda jedna z vás chcela :sweat_smile:), len som chcela povedať, že ešte stále je šanca :slight_smile: :wink:
ja som tiež testovala na 9DPO, takže to chápem :wink: ,
len som mala potom ešte nádej až do toho cca14.DPO, kým prišla MS :slight_smile:
takže, aj vy ešte máte :wink:
10. črc 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no ale tak vidis aki su ti nasi podobni, niekedy akoby sme o tom istom chlapovi pisali :grinning: :grinning: :grinning: no veru, bola by to nahoda :grinning:
ano okolo obeda niekedy pojdeme z domu, pojdeme sa aj niekam poprechadzat, prejdeme sa po meste :slight_smile:
10. črc 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magimary nadej je vzdy... no vsak uvidime... mozno bude prekvapko :grinning:
10. črc 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@moni1007 esteze som fotku videla, inak by som ho uz podozrievala :D ja pojdem akurat tak na dvor pokosit, je tu nejako zatiahnute, mozno bude prsat, tak aby som to stihla :slight_smile: ale strasne ma boli hlava od rana :unamused: asi bude zase nieco s tlakom
10. črc 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no ved aj tu to vcera vyzeralo tak,zue bude prsat a neprsalo :slight_smile: aj mna pobolieva... :slight_smile: inak, vcera vecer aj dnes rano mi bolo tak slabo akoby od hladu. som sa normalne vecer pred spanim musela najest :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: joj,keby to tak bol priznak tehu, bolo by to super. ale urcite sa zas len moje telo so mnou zahrava :angry:
10. črc 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 do chovátska.....tak si užite narodky....a kam sa chystáte?
10. črc 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 to len do mesta nedaleko od nasej dediny... :slight_smile: dakujem :slight_smile:
10. črc 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 no ja som pozerala ze ovu to neposunulo asi max tak umeo predlzilo LF.. no sak ale uvidis, dufam ze apson ten mocak nebude zapaleny :unamused: daj vediet potom
10. črc 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa no moja zlata a my co mame dovolenku??? meram meram, pome pome meskaaas :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@moni1007 :slight_smile: to by bolo super, keby to bol tehu priznak, to by som jedla aj kazdy vecer potom :D mne sa od rana točí cely svet, bolia krize a mam taku ťažobu na žaludku, ale som hladna :unamused:
10. črc 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka a coze? este aj krize? no veru, nadej je vzdy, takze ktovie ci ta mrcha navstivi :grinning: tak sa napapaj. my sme jedli uz rano,kedze mi bolo dost zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 ale mna dost casto bolievaju krize, asi som zle spala, mm sa nejak moc na mna tlačil, ani na druhy bok som sa nemohla otočiť a to máme veľkú posteľ :slight_smile: a čo ste papali? daj tip
10. črc 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no mna tiez zvyknu bolievat od ovulky az po koniec mrchy a teraz nic :confused: :confused: chlebik a s fasirkou :slight_smile: nezlakni sa, nerobila som ich dnes rano :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 no pekne, takze budes tehu, :slight_smile: to ti hovorim narovinu :slight_smile: ja som si dala zatial muffinku, asi pojdem zobnut k tomu aj tie olivy :D inak este sa mi aj kutik urobil na papuli :(
10. črc 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no to ja som tak mala minuly mesiac 3 herpesy. a to som davno uz nemala... ale v puberte a som mala v kuse a som sa docitala,ze aj to sa moze prejavit pocas tehu... tak som mala dalsi priznak a nic z toho :grinning:
no moja, takych predpovedi tu uz bolo a tehu stale nie som :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007
@bordulka moje nebudte smutne, ja kebyze testim tiez by som bola biela, moja teplota je stale rovnaka na 36,9 uz treti den :/
10. črc 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzanka9999 ale ja ani nejak nie som smutna, uz som bola aj viac.. ja som to ocakavala :unamused: ale je to skoda... no vsak mas peknu teplotku... super :slight_smile:
10. črc 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 moja ale vies, ze nam bolo vyvestene, ze do roka tehu budeme :wink: ja herpesy nemavam, ani kutiky som nemavala a v poslednej dobe ma to dosť chytá...
@zuzanka9999 no ale mas peknu teplotu a robis si hadika, ktory byva aj v tehu grafoch :slight_smile:
10. črc 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka ja som tym od detstva dost trpela.. a potom to preslo a mala som uz nejaky ten cas pokoj.. a fakt sa mi minuly mesiac behom dvoch tyzdnov spravili :angry: ale do roka este casu dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 moja, ved uz iba pol roka :slight_smile: uz mozeme odpocitavat... inak ja uz som raz bola u vesticy, ale ta mi predpovedala, ze kratko po svadbe otehotniem.. a hold v septembri su to uz tri roky co sme svoji :slight_smile: ale toto keby vyslo, tak by to bolo super
10. črc 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka jak pol roka... vsak do roka mame otehotniet a bolo nam to povedane len teraz :grinning: no bola si u zlej vestice :grinning:
10. črc 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek