• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@bordulka
@moni1007 dakujem micky ved kazdopadne vam zajtra dam vediet aj ako som na tom s teplotou aj testom.
10. črc 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka no to je tiez pravda :grinning: nam sa raz stalo,ked som bola u muza, to sme este manzelia neboli... som uz bola oblecena na odchod aj budnu som uz mala,ale rozsypali sa mi peniaze, tak ich mm zbieral tak ze klacal na zemi a ja som si zo sranda nanho sadla, jemu na chrbat a v tom vosiel stanov oco, ako nas zbadal, tak hned zavrel dvere a uz ho nebolo... som sa tak hanbila.
10. črc 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzanka9999 no tak to som zvedava. dufam,ze das len dobre spravy a testik s //.. a ked nie, tak urcite nebud smutna... :slight_smile:
10. črc 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka ahoj :slight_smile: nie, nie :slight_smile: to som pridala ešte pred strihaním :slight_smile: a dopadlo skvele, ja som spokojná :slight_smile: a ďakujem
10. črc 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 smutna urcite budem ale uz som si na tie sklamania zvykla.
10. črc 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny viete mi poradit jak to funguje s tým meraním ,v živote som si nemerala BT a tento mesiac idem skusit prvy krát v živote dnes som 30DC a cca za dva dni má dorazit mrcha :angry: som po neuspešnom IVF a chcem skusit snažilkovat doma ,,,ja som to už aj študovala na nete ale som aj tak z toho jelen :grinning: dakujem
10. črc 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka9999 ale ved aj ked zajtra nic nebude, tak to este nemusi nic znamenat. smutok si nechaj az na den ked pride mrcha... :slight_smile:
10. črc 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka9999 uz sa tesim :slight_smile: budes ostrosledovana :sunglasses:
10. črc 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 taketo momentky su najzaujimavejsie :slight_smile: hlavne ked sa netykaju nas :slight_smile: moja, ja nechcem ist zajtra do roboty :frowning2: ja idem na matersku a basta!!!
10. črc 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka aj ja chcem byt na materskej :unamused: alebo by som sla do roboty... skocim za teba, chces?
10. črc 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 pod a ja si este oddychnem :slight_smile: aspon tyzden... sice som uz bola tento rok dva mesiace doma, ale vobec som si neoddychla, este by som to brala :slight_smile:
10. črc 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no ja uz som aj z toho oddychu unavena. ja som chodila sice na tu absolvenstku prax,ale uz som mesiace doma :unamused: a ty co si bola doma dva mesiace?
10. črc 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka jaj moja o to mas to tazsie ak ta to v praci az tak nebavi a je to z nudze cnost :frowning2: tak dufam, ze sa to tehulkovanie coskoro podari
10. črc 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 ako nevadi mi pracovat, ale ked si tam v kuse, za mesiac mas volno cca 3dni, tak je to o hubu... nemas cas na nic... v januari som sa s veducou dohodla, ze pojdem vyuzit DNP, lebo by mi to prepadlo a hned vo februari som bola na laparoskopii, tak sa mi pn predlzila :slight_smile:
10. črc 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 ako robota ma bavi, ale teraz je tam neuveritelny stres (od veducej), ona je dobry clovek - v sukromnych veciach, ale co sa tyka roboty... ach jaj, takze si myslim,ze mozno aj to mi neprospieva... aj kolegyna mi hovori,ze ked chcela otehu, tak odisla odtial a hned ostala tehotna :slight_smile: ale ja si nemozem vyberat,kedze je s robotou bieda
10. črc 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka jasne, ja to chapem... tak ty uz mas aj laparoskopiu za sebou?? no som zvedava ci ju aj mne bude treba :unamused:
10. črc 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 hm ked pises o tej robote, ja keby som bola nejaka sikovnica na rucne prace predavala by som na sashe. Ako ste vy na tom?
10. črc 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no ako sa to vezme... mali mi robit aj prefuk a proste vsetko, ale moj dr. mi zabudol urobit nejaky ster, tak mi iba poprepichovali male cysticky na vajecnikoch... a myslim,ze ju nebudes potrebovat :wink:
10. črc 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka hm no stres nie je dobry :frowning2: a verim ze je to tazke s novou pracou..
10. črc 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 no este som ziadne rucne prace nerobila :grinning: :grinning: a momentalne by som asi na to ani riadne nevidela, nakolko moj zrak je zastrety sedym zakalom :angry: :frowning2:
10. črc 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 moja mna bavi iba vysivat krizikom a bolo by mi to luto predat a urcite tam uz je toho vela :slight_smile: ani neviem kolko by som za to pytat mala, lebo je to sam o sebe drahy koniček
10. črc 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka jaj... tak to je skoda,ze to ten dr pozabudol,aspon by si uz mala vsetko v pohode, ci? :wink: no dufam,ze ju nebudem potrebovat. keby to vyslo aj bez toho, tak by bolo super :slight_smile:
10. črc 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 a ani neviem, ci by som sa zapracovala do novej prace... tu uz mam zabehnuty kolektiv :slight_smile:
10. črc 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka inak,ked som to videla. teda tie tvoje obrazky, tak som si povedala,ze sa ta opytam,ked budem mat mimi, ci nam nevysijes obraz rodinkovsky samozrejme za peniazky :grinning:
10. črc 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 moni, aj tak by mi to nerobili, lebo som mala prave vtedy zle vysledky... teda mala som streptokoka a stafylokoka, uzivala som aj atb, aj masticky... a ked som mala prist na kontrolu tak ma dr ani nepozrel :unamused: ale uz som rada, ze som od neho prec...
10. črc 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka aha, tak ty si mala toho dost... no snad ta ten novy dr da rychlo do pucu. ak vobec este bude treba :grinning:
10. črc 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 moja, tebe aj zadarmo :slight_smile: mam uz peknu zbierku obrazkov aj k narodeniu dietatka :slight_smile:
10. črc 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no aka si sikovna :slight_smile: ale mas len dve fotky, ci na fb mas viac?
10. črc 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka uz som nasla, krasne su :slight_smile:
10. črc 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 tu mam dve, na fb mam trosku viac, ja co som vysila som vzdy darovala :slight_smile: na nejaky ten sviatok :slight_smile:
10. črc 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek