• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
http://www.fertilityfriend.com/home/3d04db toto je graf @zuzanka9999 moja, inak aj ja som skusala upravit tu fotku,ale nic vyraznejsie ako je tu som nevytvorila
11. črc 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. črc 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
11. črc 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka9999 jasneak nie teraz tak nabuduce, ale mozno to vyslo uz teraz :wink:
11. črc 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojki
@bordulka no riadne si vyskocila. nechaj to zatial tak , uvidime dalsie teploty :wink:
@riana12 tak ty si sikovna. no ale ked spocitam vsetko dokopy , vyjde to mozno rovnako?. :confused: nasla som ten CM aj u jedneho anglickeho predajcu. vyjde to aj s postovnym na 28 libier-
11. črc 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30
@zelovocka
@moni1007
@piefunko no kocky uvidime o dva dni ak nevyjde nevadi vyjde inokedy;)Kazdopadne vam dam vediet
11. črc 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka no podla mna je vyhodnejsie kupit vsetko zvlast... investicne ti to vyjde na dlhsi cas ako kupit iba ten 1 komplexny vyrobok...
11. črc 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka9999 držíme palce! :slight_smile:
11. črc 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no ale zase jesom chcela na skusku, ci to fakt nieco so mnou urobi :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda, ci bude hlien, kedze som aj grepy skusala , aj kvapky, lanove semicaky, pupalkovy olej... niz nezaberalo.
nejak mi je pohodlnejsie lignut len jednu tabletku trikrat denne :grinning:
11. črc 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka héééj, síce som ostrihaná len deň, ale vlasy mi vypadávajú menej :slight_smile: foto neskôr, len teraz som prišla z mesta, nestíham nič :wink:
11. črc 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka

moj nazor
- mesiac je na skusku malo, aspon dva, aby si mohla zhodnotit, ci to funguje
- za tu cenu su tam davky male
- acetylcystein a vit. C je podla mna po ovu zbytocny, vtedy predsa skor chceme pekny husty hlien a zase ked to nebudes po ovu uzivat, nedostanes do seba arginin, hroznovy extrakt, vapnik a dalsie, ktore zase potrebuju byt dodavane do tela dlhsiu dobu
takze za mna, na mesiac minut v prepocte 35€ a prihliadajuc na to, co si o tom myslim, by som sa do toho jedneho pripravku nepustala, radsej by som tu sumu investovala do kupy vsetkych pripravkov zvlast a vydrzia ti 2-3 mesiace a mas zaruku, ze to otestujes dokladne

tak nejak tak :sweat_smile:
11. črc 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 no a ty to skusis ? ja by som skusila asi na dalsi mesiac ten pripravok a uvidime. :slight_smile:
ci ty mavas hlien ???
11. črc 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ja hlien mavam, len som chcela skusit samotny vitamin C, ci sa hlien zvysi alebo este skvalitni... ako u mna vidno, co je kremovy a egg, ale obcas je ten egg zakaleny, a preto som chcela skusit C, ci sa "odkali" :sweat_smile:
11. črc 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 a vitam C je aky dobry ?? ten ACC long ? cie nieco ine ??
11. črc 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute kočky :slight_smile: dnes vás zanedbávam....bola som na preventívku u praktickej doktorky.....zas mi brali krvičku :angry: joj, obidve ruky mám ako narkoman......a dnešný graf: http://www.fertilityfriend.com/home/389913 žeby sa už ovu chcela dostaviť? vy sa dnes máte ako?
11. črc 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu ahoj.. ja sa ma dnes fajn. robim si doma poriadky.. spokojna s ostrihanim? :slight_smile: moj grafik dnes http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02 :slight_smile:
11. črc 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 ja som myslela, že upečiem muffiny, ale nejak sa mi nechce, asi si to nechám na zajtra :slight_smile: spokojná som...aj foto bude, len neskôr, ešte obedujem :slight_smile: aj mne treba robiť poriadky, hlavne v skrini, lebo teta robí zbierku na charitu, tak nech niečo odovzdám :slight_smile: a pekný grafík :wink:
11. črc 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu dakujem, aj mne by sa patrilo nieco upiect. uz som dlho nepiekla, ale asi to necham az na vikend.. no tak to som zvedava na fotecku.. budem cakat :slight_smile: no u nas su tiez tie kontajnery na oblecko, tiez by sa mi patrilo potriedit veci :slight_smile:
dakujem
11. črc 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka podla mna znacka je jedno, ale aspon 1000mg denne a ACC je zase ina vec, je to acetylcystein, co sa aj v tom pripravku pise, ze je jednou z aktivnych zloziek...
11. črc 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dakujem krasne.testujem o zivot :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: inak mohla by si mi testy pozriet? podla mna som mala ovu najsilnejsiu 17dc poobede o druhej.ale i 16dc je pomerne silny a aj 18dc,aj ked tam je uz vidno ustup.18dc som mala take silne bolesti napravo,ze az.pri kazdom pohybe som ochkala.a kedy, v ktory dpo vie aj ovu test tehu ukazat?(vies ako to myslim :wink: ) dakujem
11. črc 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka sekla som sa ,nie 18dc ale 17dc som mala tie bolesti
11. črc 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobocka no 17 dc to vyzera na pozitivny ;) a 18 dc si stupla ?

tak ovu mozes skusit okolo 11-12 dpo, ci bude silny ;)
11. črc 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. črc 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/3d04db som sa rozhodla ze na svoje narodky (23.7. ) budem testit. teda pokial nepride mrcha skor. ak nie tak si spravim vtedy testik a ked vyjde pozitivny tak to bude aky darcek!!!!!!!!!!!!! :sunglasses:
11. črc 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lagunasa ak nepride MS, vydrzis tak dlho? :sweat_smile:
11. črc 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby moje "GRAFICKY" co hovorite ....este sa asi neda povedat co z toho bude ze ? http://www.fertilityfriend.com/home/3c2ad8
11. črc 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lagunasa ale to si nedala svoj graf nie?
11. črc 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ja som uz meranie vzdala kedze meriam v ustach a to je jedna hroza.to sa neda s neranim tam dole ani porovnat.ked som merala dole,tak som mala krasne dvojfazove grafy,po ovu vystup(ovu som predtym tiez vzdy testom potvrdila) a teraz je to cele zle.stale som bola dole,ale ze na urovni mraziaka :grinning: a jeden den mi stupla teplota o 4stupne a dalsi o 4 klesla,potom zas o 3 hore o 3 dole...no cele zle. a kedze dole uz merat nechcem ,nechcem si tam nejaku infekciu zaniest,tak som s meranim holt skoncila a len testujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piiiipiii pekne, pekne, ale ešte je strááášne skoro robiť závery :wink: :slight_smile:
11. črc 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobocka aha, jasne. oki , ved stacia aj testiky ;)
11. črc 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek