• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@zuzanka9999 no tak aj to je dobre znamenie.. to ja uz si mrchu uz naplno uzivam,ale bez nej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 xixi to ti nezavidim:slight_smile: ale sranda ze aj tebe aj mne to vyskocilo ty si tiez 12 dpo ze? Keby nam prisla na rovnako by bola sranda a ak by sme narovnako otehotneli tiez
13. črc 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka9999 no veru tiez som 12 DPO... no ja by som bola najradsej keby nam uz neprisla... :slight_smile: idem nieco navarit... rozmyslam nad kuskusom. robila si ho niekedy? :slight_smile:
13. črc 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky :slight_smile: dostala som VIP, aha: http://www.fertilityfriend.com/home/389913 som zvedavá, že kedy bude ovu.....ale už by mohla byť dnes-zajtra, nech viem, že mám cyklus ako predtým :wink: vy sa ako máte?
13. črc 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahojte dievčatá,
tak sa oficiálne pridávam k vám - snažilkám :dizzy_face: Aj keď to bude aktuálne až od septembra-októbra :sweat_smile: tak sa z toho tak teším, že mi to už aj v pase svieti :grinning:
13. črc 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@sonicata z ranneho mocu sa nema robit. najskor od tej 10-11 hod. doobedu.
moze to byt zavadzajuce.
13. črc 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piacere cize uz ste sa obidvaja dohodli ? :wink:
13. črc 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka :dizzy_face: áno... aj sa výhliadky na budúcnosť (financie, bývanie) idú tak rýchlo k lepšiemu a lepšiemu, že sme sa rozhodli, že za dva-tri mesiace (vtedy by sme už teoreticky mohli riešiť kúpu vlastného príbytku) pôjdeme do toho :dizzy_face: Už dva dni chodím vysmiata ako lečo, dnes večer sa mi dokonca snívalo, že som mala // :sweat_smile: šibe mi.
13. črc 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kikaneu ahoj :slight_smile: jéééj, aj ja chcem VIP :grinning: no, si dole, takže ovu bude možno dnes/zajtra. bolesti nemáš?
ja od včera dosť, až do krížov a stehna mi to vystreľuje :sweat_smile:
dnes mi však FF vyznačil ovulku, síce prerušovanou čiarou, ale mne sa to nezdá: http://www.fertilityfriend.com/home/zelovocka
ovu bolesť mi začala predvčerom jemnučko, včera bola dosť silná aj s egg hlienom - tým pádom som myslela, že ovu bola možno včera, alebo ešte len bude dnes. a zrazu že 3DPO?
a to ovu bežne mávam 18 - 21DC. tak počkám, že mi ju preznačí.
13. črc 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. črc 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piacere tak super. som rada, ze sa dari. a sa ma maly veduci ?? este je stale "divoky" ? :sweat_smile: :wink:
13. črc 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka no, nič, ani bolesť ani egg hlien.....ale nejak sa nepozorujem, tak možno aj niečo bolelo, len som si to neuvedomila :grinning: hm, to nevyzerá ako 3DPO, tiež si myslím, že ti to ešte preznačí....no veď uvidíme podľa teplôt :slight_smile: ja som zvykla mávať ovu 17-18DC takže by som bola veľmi rada, keby to tak bolo aj teraz :wink:
13. črc 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka príšerne :sweat_smile: Ale tak čo s ním? Verím, že do maturity ho obdobie vzdoru prejde :grinning:
13. črc 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piacere :grinning: no len aby nebil surodenca. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vy ste pili vela kavy, ked ste plodili ? :grinning:
tolko energie.... :dizzy_face:
13. črc 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka :grinning: :grinning: neviem jak sa to stalo, že je taký duracelko :grinning: :grinning:
:confused: myslíš, že aj druhé by bolo takéto? :grinning:
13. črc 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu u teba to vyzerá nádejne, ak budeš stúpať, tak ovu je dnes :slight_smile: nad testíkmi neuvažuješ? mňa svrbí peňaženka, čo by som si ich chcela kúpiť cez obed a prvý raz testnúť, taká som zvedavá :grinning:
13. črc 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piacere v jednom z tých tvojich posledných článkov to vyzeralo tak beznádejne :sweat_smile: :grinning:
ale vedela som, že to je len "ticho pred búrkou" :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
13. črc 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piacere nepite vela kavy, snad nebude... :grinning:
13. črc 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka viem, viem, no zajtra budem musieť nastaviť budík, aby som to nemala s časovým odstupom od bežného merania dokelu :angry: .....ale prežijem to :slight_smile: nie, nie, už žiadne testovanie....aj teplotu budem merať len kým sa nezačneme snažiť, potom schovám teplomer niekam, nech ma nepokúša :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka :grinning: :grinning:

@magimary článok bol písaný tesne po pôrode, už som sa z toho vyspala :sweat_smile: :grinning: :sunglasses:
13. črc 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu na koľkú mávaš budík? ja na 7.00, ale takmer vždy sa zobudím o kúsok skôr... teraz v lete, keď je svetlo. nuž nasledujúce merania máš "dôležité", tak musíš priniesť víkendovú obetu :grinning:
13. črc 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 nie nerobila som nikdy:slight_smile: ja nas idem pobalit a vyrazame domov. Dneska sa mo v novi snivalo ze mam// :slight_smile:))))
13. črc 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu
@lauritka
@magimary
@moni1007
@zelovocka
@tynamartina
@melissa
tak já dnes zase stupam www.fertilityfriend.com/home/3cdcfc a dnes ma strasne bolka klby na pravím boku, asi bederny klb.
13. črc 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
13. črc 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piacere skvelý článok o tvojom pôrode, ty si veľmi vtipná osoba :grinning: neživíš sa písaním? :wink:
@magimary ďakujem za tip na čítanie ku káve :slight_smile:
13. črc 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka ja tak ako manžel vstáva do práce, okolo piatej, on má budík na 4:50 no ja sa zvyknem zobudiť, až keď sa na mňa nalepí okolo 5:10 :slight_smile: takže si ho tak nastavím aj na víkend :slight_smile: čo už, no :grinning:
13. črc 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa pekne stúpaš, pekne :wink:
13. črc 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa tak ešte 10 dní vydržať a budú // :dizzy_face:
@zuzanka9999 vcera sme sa tu akurat o tom rozpravali @bordulka sa tiez snivalo a ze vzdy to niekomu povedala,tak sa jej to nesplnilo... a teraz tiez ze mala nejaky sen ale uz nechce povedat ze aky, ze povie az ked sa splni :slight_smile:
@moni1007 ja dokonca ani s tym, lebo povie ze to hrozne prezivam... :(
13. črc 2012 v 10:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek