• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@moni1007 raz prsi raz sa rozjasnuje..
20. črc 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 skusim to, len ako ho presvedcit, aby ma aj pozrel...lebo on niekedy ani nepozera..hm, bolieva ma brucho po tom dufiku, to by sa dalo na to ist...tak a este spinenie, tak to hej , aj to obcas som mavala...vies, ze asi skusim? v pondelok sa objednam...dakujem :slight_smile: :slight_smile:
20. črc 2012 v 10:33  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak, male miminko :dizzy_face: ak by ste niekto chceli na adopciu :dizzy_face:
20. črc 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (17)
@zvolsiinylogin treba obcas nejaku budku vymysliet na tych nasich doktorikov :wink: a keby ta chcel odbit, tak hod naho vaznu tvar, ze to musi riesit :wink:
20. črc 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babeny zda sa ze coskoro sa k vam opat vratim ....ked neumrem od smutku
20. črc 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary jasne, nový cyklus nová šanca. a vlastně na dovolenke to ani nějaké snazenie nebolo, len uzivanie si. takze prvoaprilove dietatko mat nebudeme :grinning: ale uz sa těším na novy cyklus. zase mozek skusat ovu testy a už viem aj kedy.
20. črc 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@milagros čo sa stalo? :pensive: :confused: :frowning2:

@lagunasa pekne si to napísala :wink:
no a preto som si myslela, že to užívanie si prinesie ovocíčko...
ale asi sa ešte telo potrebuje vyčistiť...
20. črc 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka och boziiiiiiiinku ta je rozkosnaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: chuda malinke ako niekto moze vyhodit take steniatko??? :angry:
20. črc 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milagros ahoj moja preboha co sa stalo? :confused: :pensive: :pensive:
20. črc 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko neviem,nechali pri bedni,mozno cigani :unamused:
20. črc 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milagros čo sa stalo :confused:
20. črc 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, prosim Vas, ff mi vyznaci sam ovulaciu, ci musim na nieco kliknut?
20. črc 2012 ve 13:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2
@piefunko
@magimary
bola som dnes u dokiho vraj male nerastie tak ako ma tak ma poslal na lepsi utz do nemocky a tym mi dr.povedal ze velke nadeje si robit nemam ale kedze je to zelane tehu ze o tyzden na kontrolu ci narastlo ...teraz to vyzera na 6tt a to som posl.ms mala 18.5. co je 9tt este napisal nejake uteri kavita 1,5*1,1cm CRL 0,27cm akcia srdca +- takze nadej sice umiera posledna ale ta uz potom pojde so mnou
20. črc 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka tak zaregistrovala som sa na tej ceskej a idem si to trosku nastudovat
20. črc 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milagros je mi to nesmierne ľúto, ale kým bije srdiečko, tak je naozaj stále nádej... :pensive:
ak môžem, tak ti preložím ten záver:
"uteri cavita"= maternicová dutinka má 1,5 x 1,1cm
a CRL bábätka (celkový rozmer) je 0,27cm (ozaj malinké :pensive: )
ale akcia srdiečka je tam stále, aj keď len +/-

držkaj sa, MOja! myslíme tu všetky na teba, aby bolo dobre
a aby si všetko zvládla... :pensive: :pensive: :pensive:
20. črc 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilli251 vyznačí ti ff :wink: ty len meraj pekne. a zapisuj aj kvalitu hlienu.
20. črc 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milagros pokial biné srdiecko ver drobcekovi :wink: Aj u nás v skupinke je kocka ktorej od začiatku veaveli že je myšlienke malé a že to nevidia dobre a az teraz tu veľkosť dobehlo, takze musíš veriť a byt silná :dizzy_face:
20. črc 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj, to kde ste našli to šteniatko? zlaté je... hned by som ho brala (dnes sa mi snívalo so šteniatkami aj s bábätkom :confused: :grinning: )
20. črc 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarafortuna no nechces ju ?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: v krabici pri kontajneri.
20. črc 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilli251 samm povacsine .. :slight_smile:
20. črc 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milagros :fearful: :frowning2: drzim palce, nech to malinke este dobehne..
20. črc 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka , fakt? chuda malé... :pensive: :pensive: :pensive:
my ozaj nemáme kde :unamused: , stále nemáme plot okolo domu. A otec dookola tá istá pesnička - že vlčiačke by sa zišiel kamoš ale NIČ pre to nespraví. Skúsim sa opýtať, zajtra ideme k našim. Ale veľké nádeje tomu opäť nedávam.
20. črc 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka , môžem tú fotku dať na môj FB? mám tam veľa košičanov, či náhodou ...
20. črc 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sarafortuna ano daj, ma este len 5 tt, cize treba zvysenu starostlivost. ale uz ma zubky, tak moze nejake kase, alebo konzervy,
inac je cula a vrci :sweat_smile:
20. črc 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka , chúda, asi je vystrašená :unamused: :unamused: :unamused: . Už som dala na FB a aj to zdieľajú ďalej :dizzy_face: .
20. črc 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka som sa musela pousmiat nad tou vetou "je cula a vrci", hned som si predstavila taku malu gulicku, ako robi vrciacu grimasku... jeduduje sa steniatka (ale iba ozaj tie malicke) su strasne zlate, neviem preco :sweat_smile: a aj maciatka :sweat_smile:
20. črc 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarafortuna no chyba jej mama, skoro ju zobrali od nej, tak strasne niekedy knuci :unamused:
20. črc 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ano,normalne zuri a este aj stekne,to je do popuku, a l to edva stoji na tych malych nozkach, este je nemotorna :slight_smile:
20. črc 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka veru, vtedy si drobcekovia strasne zlatucki :slight_smile: vidis, aj ja ju skusim na FB uverejnit, i ked, ja moc z okolia Kosic znamych nemam, ale aspon pokus :wink:
20. črc 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
super, hlavne treba nejakeho fakt milovnika zvierat, aby zase neskoncila niekde na ulici :unamused:
20. črc 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek