• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@piefunko tak to este stihol dorast :slight_smile: ak si vezmes, ze folikul rastie cca 2mm za den, tak kludne tam do 27DC mohol dorast :slight_smile: a par mm drobizg ani nemusi byt vidno...
24. črc 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka musim si nebadane zobrat od manzela nejake prachy, inak ma zase bude hresit :D odkedy totiz cestujeme a nemam pracu, vsetko ide z jeho uctu, mam k nemu kreditku.. no a obcas tak dviha obocie, ked mu pride nejaka "podozriva" sms o pouziti karty :D alebo si budem kazdy den kupovat nejaky namiesto obeda :slight_smile:) uvidime, podla statistiky mi o 3 dni ma prist MS, tak ak este vtedy bude teplota hore, tak skusim :slight_smile: a co ta muzicek nahneval? len nech pekne ti nasi chlapci posluchaju :slight_smile:
24. črc 2012 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petuska86 aj ja som bez roboty uz od minuleho oktobra.. a chapem, ze je tazke najst nieco, co ta bude bavit a aj bude normalne zaplatene. mozno je cas po materskej na nejake podnikanie, hm? :slight_smile:)
24. črc 2012 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy joj, keby som to mala takto riesit ako ty /kupovat testy namiesto obeda/ to by som urcite aj schudla :slight_smile: dakujem za tip na dietu :grinning: moja, tebe sa tam asi ani neoplati najst pracu, ci? budem na teba mysliet, dufam, ze teplota ostane hore :wink:
25. črc 2012 v 05:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka manzel je tu na sluzobke, ja na turisticke viza, na ktore si nesmiem najst robotu.. ale beztak sme vzdy na jednom mieste 3 mesiace, to sa ani nestihneme zabyvat a uz ideme inde :slight_smile:) a ty dnes ako?
25. črc 2012 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chmurkaxy cavik chrumkacik....no ako dnes teplotka?
25. črc 2012 v 06:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno kočky......dnes príde červená http://www.fertilityfriend.com/home/389913 z jednej strany som rada, lebo cyklus pekný 29 dní, z druhej strany ma naštvala, lebo akurát dnes keď idem do mesta.....sviňa jedna :angry: a idem sa obliecť a utekám na gyndu, potom s kamoškou na kávu......domov by som chcela prísť okolo obeda......a ešte k tomu vonku prší......no to bude deň :unamused:
25. črc 2012 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilli251 ahoj Lilli :slight_smile: ja mam este len vecer, 21:34 :slight_smile:) akurat sme dovecerali, lebo manzel prisiel z karate (rozhodol sa, ze bude bojovnik :slight_smile:) a ty ako s teplotkou dnes?
25. črc 2012 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu tak pekny dnik, Kikus. a cyklus mas krasny, ukazkovy :slight_smile: a inak, tebe chodi mrcha hned v ten den ako klesnes? mne tak az na 2-3. den..
25. črc 2012 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kikaneu a myslíš, že hned dojde? tak aspoň nech si dá načas do večera, nech mas kľud...
25. črc 2012 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu @riana12 dobré ránko, tak ja som jasná: http://www.fertilityfriend.com/home/zelovocka
už klesám, počítam že mršina sa dostaví zajtra.
@kikaneu si o deň popredu, tuším budeme mať rovnakú dĺžku cyklu :wink: tak nech ti dôjde až večer, nech máš svätý pokoj cez deň a užiješ si kávu s kamoškou :slight_smile:
25. črc 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka ahoj, a to pritom sa včera ako pekne tváril :unamused:
25. črc 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy ja som takto http://www.fertilityfriend.com/home/3899d1 ovu zatial v nedohladne :slight_smile: inak aj ja som sa ta isla opytat, ako teplota :slight_smile: aj ti trosku zavidim, isla by som na taky "vylet" :slight_smile:
@zelovocka :( mrcha jedna... ale kym nie je, tak mozeme verit,nie? :slight_smile: niektore grafiky este na 14dpo stupnu :slight_smile:
25. črc 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no veru vsetky mali tak 8-9mm mozno aj menej, ja som ich tam videla vsetky tam boli pekne vidiet ale ziaden veliky.... mysleli sme vtedy ze praskol a ze teda prebehla ovu... lenze podla teploty neprebehla... no som to ja zahada :grinning: teraz tiez este ovu nebola a tym padom nestiham plodne dni na dovci v chorvatsku. ja len dufam ze tam nebudem mat mrchu akurat :angry:
25. črc 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drahé moje! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja zase len narýchlo :sweat_smile:
napokon som si tu predsa len utekala kúpiť do Tesca (v Rajci) testík, ale i tak som
včera som bola v "ťažkej depke", lebo som opať hlboko kleskla :frowning2: ...
opäť mi odišla všetka nádej... :pensive:
ale dnes sa to trochu "pozviechalo", tak som si povedala, že keď sme už testík boli kúpiť tak ďaleko, že ho skúsim :fearful:
a tu je výsledok aj s grafom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: (som 10DPO)
http://www.fertilityfriend.com/home/tabitamary
a na výsledok sme čakali s mojim Drahým a potom sme sa dlho objímali.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

(vlastne neviem, či to bude vidno, ale skúsim pripnúť, ale v skutočnosti je :dizzy_face: )
25. črc 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (26)
@magimary , ahoj... úžas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: držím palce.. a ten sexík bol fakt 3 dni pred ovu?
25. črc 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary mojkaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary ja to tam vidim!!!! gratulujem si tehulka. Boze baby, normalne mi vyhrkli slzicky. Zelam si, aby ste vsetky pomalicky odbudali z tejto temy a aby sme pribudli niekde inde - napr. tema LEN POKECAJME o deckach a o inom.
Velmi sa s tebou tesim.
Co to pre vas znamena, ze budete mat 3 bio deticky doma a kolko nebio ale milovanych?
25. črc 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary a nekupis si este clearblue digital? nech mame radost ked tam vyskoci plusko a dole pod pluskom 1-2, jupiiiiiii
25. črc 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no tak jeden sa z nich potom rozhodol pekne narast :slight_smile:
25. črc 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka @magimary no, asi vit. C zaberal, mala som dlhsie egg, i ked nie vzdy v super kvalite, ale stale to bol egg, mnozstvo pre mna normalne... spravim pokus, ze este pridam 600mg v dalsom cykle, ci sa jeho mnozstvo zvysi alebo ci bude mat este lepsiu kvalitu - http://www.fertilityfriend.com/home/120212
25. črc 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magimary supeeeeeeeeeeeeer :slight_smile: mne az chlpi na ruke sa postavili od stastia :slight_smile: hned mam krajsi dnik moja :slight_smile: velmi vam to prajem, je to krasne, uz nech len vsetko dobre dopadne, budem na teba mysliet :slight_smile:
25. črc 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Vás holky poradíte mi?? když se na můj graf podíváte co si o tom myslíte? :frowning2: už vážně začínám propadat panice ,že ovu nebyla! už nemám sílu bojovat :´(
25. črc 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary úúúžasnééé, strašne moc vám to prajem! :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: gratulujeeem a držte sa v zdraví :astonished:
25. črc 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 @bordulka uvidíme holky moje, zajtrajšia teplota rozhodne :pensive: ale vravím si že nevadííí, v septembri ideme s drahým na takú aktívnejšiu dovču, tak aspoň budem pokojná a bez tých ranotehotenských "potešení" typu nevoľnosti, únava a pod.
a môžeme zarábať na mimčo v nedomácom prostredí :dizzy_face: lebo mi tam asi vyjdu plodné dni :wink: :dizzy_face:
25. črc 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
25. črc 2012 v 09:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@magimary boze to je perfis.....az mi zovrelo hrdlo, ked som si precitala ze ste sa objimali..:slight_smile: gratulujem, cmuk
25. črc 2012 v 09:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviem co robim zle - ale vobec mi nejde zobrazovat graf ked ho chcem dat zdielat ...uz som preklikala asi vsetko mozne :unamused:
25. črc 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolino ahoj, no vyzerá to zatiaľ na anovulačný cyklus. máš s tým problémy, či to je výnimočne?
@kolino myslim, ze nebola, graf nevyzera ovulacne... :unamused: a cim si si zatial pocas snazenia presla? nejake vysetrenia a lieky mas za sebou alebo si zatial len zacala merat BT?
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek