• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@lagunasa ale to môže vytekat aj tvoj hlien...
2. srp 2012 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilli251 Lilliiiii, no co? ako sa mas?
2. srp 2012 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 dobre ranko ;)
2. srp 2012 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy mojaaa kiezby si mala pravdu. Vcera ma tak bolel mocovy mechur a ma palilo pri cikani a dnes nic divne nie?
2. srp 2012 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka9999 hlavne sa setri, nech sa moze v brusku drobec spokojne zavrtat :slight_smile:
2. srp 2012 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. srp 2012 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 ooo, krasne sa drzis :slight_smile:
2. srp 2012 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy to je u mňa pokles, ten nie je nič moc, myslim, ze už som sa prehupla do tej druhej, klesajucej casti...
2. srp 2012 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ale Riri, este nie je vsetkym dnov v tomto cykle koniec.. to nie je taky radikalny pokles, ze by sme to uz mali vzdat..
2. srp 2012 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy ja už si to poznám jak staré boty :sweat_smile:
2. srp 2012 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzanka9999 tak vyzerá,že ovu bola...ideš krásne hore :slight_smile:
2. srp 2012 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no moze aj to ale aj nemusí. ale v tejto chvily je to momentálně už jedno ...
@zuzanka9999 @zelovocka @chmurkaxy
dobre ranko, baby. tak a já som hore :slight_smile: www.fertilityfriend.com/home/3cdcfc takze ovu bola vcera. tak ten ovu test z 12dc co som robila už tak dost neskoro vecer o 20hod už bol asi slabnuci a pozitivny mohol byt 12dc niekedy rano ... tak poucenie - testovat radsej už od 12dc rána a nie poobedia :slight_smile:
2. srp 2012 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@abriela v článku už není nic co by som nevedela :slight_smile:
2. srp 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa super, tak ovu už bola :slight_smile:
2. srp 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 preto som asi mala vcera už to sucho. čítala som ze při sledování hlienu ovulacia nastává prvý suchý den po hliene. a mala som to tak aj minuly cyklus len o den neskor. takze teraz už len čakať...
2. srp 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa tak to ja by som tu ovulku nemohla mat nikdy... ja mam vkuse vela hlienu, len sa meni jeho konzistencia... nezabadam do billingsa, ci ako sa to vola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy jj ved sme uzavreli s kolegom dohodu ze hodinu pojde klima a potom ju na hodinu vypne:slight_smile:))))
2. srp 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/389913 ja dnes takto :slight_smile: ako sa máte?
2. srp 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 dakujeem dufam ze to uz konecne vyslo
2. srp 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa @lauritka @lagunasa @tremonti hihihihi babule som rada ze som vas potesila takymto chutnym drobatkom :grinning: je to Tom Daley - skokan do vody za Britaniu a ma len sladkych 18 :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
2. srp 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@riana12 a co ti ja viem ci som neni pred ovu, no este nedosla, tak snad :grinning: :grinning: :grinning: a co, sak na take pekne telicko sa da pozerat :sweat_smile:
2. srp 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko tak vies, ja len ze zena pred ovu je trosku viac nazhavena ako po ovu a vsetky, co som hodnotila, tak este ovu nebola, tak si rypnem a mozem si tak potvrdit moju teoriu :grinning: :grinning: :sweat_smile:
2. srp 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 a sak jasneeeee v pohode :dizzy_face: ja len aby si si nemyslela ze tu skacem na chlapov alebo tak :sweat_smile: akoze mlady bol chutny, aj by som vedela ako mu tie mikroplavocky dat dole, ale v reali by som mu asi dala tak napapat a ulozila ho hajat cukricka melickeho :grinning: :grinning: :grinning: ale potvrdzuje sa ti teoria :wink:
2. srp 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piefunko ahoj..ako?..ja mrchujem druhý deň teraz prišla mrcha po tých tbl na 7deň..tak uvidím čo to urobí teraz z cyklom bez tbl.
2. srp 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa masss peknyyyy vyskok takze budeme spolu cakat na vysledok;)
2. srp 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ja mam akoze len 24, ale tiez sa mi zda mladunky :sweat_smile: kuknem nanho akurat tak, ako na mojho 19-rocneho braska a idem spokojne dalej :grinning: :sweat_smile:
2. srp 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 tak to já ho mám zase málo. aspon podla vonkajsich znakov. len som to tak skonstatovala ze to pisali.
@zuzanka9999 no jó, budeme čakať spolu. já ak dovtedy mrcha nepride, co dufam ze nepride, tak o tyzden v nedelu na 11dpo testnem. ale super by bol aj IP pokles.
2. srp 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 tak to já na něho ako na braska urcite nepozeram :grinning: ,
2. srp 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko @riana12 panečku baby, šúlam sa na piefunkovom výroku, že by mu dala napapať a uložilo ho hajať :grinning: :grinning: no uuurčite! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja by som mu aspoň to krásne bruško poťapkala a odfotili by sme sa spolu :dizzy_face: :grinning: ale ako našťastie mám doma niečo podobné, nie je to olympijské telo, ale pomaly sa na tom maká, ja som spokojná a nemenila by som :wink: :sunglasses:

babule, toť môj graf, 8DC: http://www.fertilityfriend.com/home/389913
mám ešte dva dni VIP, nastavila som si tam anketu, že tipovačkaaa, kedy bude ovu, tak zahlasujte, prosím :slight_smile:
@kikaneu ahoj, tuším sme dnes namerali rovnakú teplotu, hoci ty si o deň popredu :slight_smile:

@lagunasa tak super, máte to krásne poistené, teraz už len počkať, čo z toho bude :wink: zelené plusko, dúfam :slight_smile:
2. srp 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek