• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@lagunasa pekne si to napisala :slight_smile: a mozem sa opytat, kolko ma partner rokov? lebo na tej fotke vyzera dost mlady :slight_smile:
6. srp 2012 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka :grinning:DDDD na konci augusta bude mat 32 rokov :slight_smile: . schvalne som dala taky fotku ze tam vyzera ako maly chlapec :slight_smile: ale to mi pripomina ze mu budem musiet ist kupit ten darcek co som mu slubila. dufam ze budu mat.
6. srp 2012 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa ja som sa zlakla ,ze povies 50, ale to by som ti veru neuverila :slight_smile: a aky darcek? porad co dat muzovi
6. srp 2012 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka ze 50!!! :grinning:DD ale zase mam kamosku co mala asi pred mesiacom alebo dvomi svadbu a ona ma tusim 25 a brala si naozaj 50 rocneho zubara ......
no ja mam taky darcek co jemu sadne ale malokomu inemu. to musi mat vyslovene rad. kupujem mu postavicku Kerigenovej z jednej PC hry....
6. srp 2012 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa ved v dnesnej dobe je to normalne takyto vekovy rozdiel :slight_smile: aj ja mam kolegynu co ma starsieho partnera :slight_smile: a nevie si ho vynachvalit :slight_smile: a z akej hry to je? aj moj je taky pc maniak :slight_smile:
6. srp 2012 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka no oni to maju aspon navonok take vseliake... neviem co si o nich mysliet...
ta postavicka je z Starkraft , to je online hra. od rovnakej firmy ako je World of Warcraft ( to obcas hram aj ja )
6. srp 2012 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa
@bordulka
@moni1007
Ahojte baby, ja sem pridem a potom to nestiham citat.. Nejake nove tehulky? Nezmeskala som nieco?
Ja som dnes frcala v praci ani na nete som nebola a rovno z prace sme sa sli kupat k jazeram, jaaj ako mi to dobre padlo. Viem slubovala som ze nepojdem do vody ale musela som vojst na 5min a schladit sa. Co mate vy nove?
6. srp 2012 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa moja, to hrava aj moj :grinning: ale ja som sa k tomu este nedostala, nejak tomu nechapem :slight_smile: prilis vela je tam toho :slight_smile: aspon na prvy pohlad... a tu postavicku si kde kupila?

@katka116 ahoj kati, tehulka asi ziadna nova (nepostrehla som), sa ti ani necudujem, ze si sa bola schladit... dnes bolo teplo ako v pekle... ja som sa potila u doktora, strasne daco, neznasam taketo teplo....
6. srp 2012 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
dobry vecer viete mi poradit aky by mal byt vekovy rozdiel medzi prvym a druhym dietatom?dakujem :sunglasses:
6. srp 2012 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzanka595 taky aky Vam vyhovuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2012 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzanka595 ja keby som to vrátila..tak by som brala menší...tak rok , rok a pol...a to mám dva aj 8 mesiacov....ale tak niekomu vyhovuje zase 6ročný.... :wink:
6. srp 2012 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007
@lagunasa
@bordulka dobre ranko kocky, tak ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/3d04db. No dufala som ze dnes by tam mohlo byt IP ale tak zasa nic :/ asi to nevyslo, ale podbrusko ma stale pobolieva akoby som mala mat mrchu, ale ta ma dojst az o 10 dni cca. a vy ako?
7. srp 2012 v 06:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zuzanka9999 moja, ked budes cakat ip, tak nebude... necakaj a ono pride :slight_smile: aj ked pri tehu nemusi byt IP viditelne... nestresuj a ta bolest na mrchu byva aj v tehu a ked ma prist az takto neskoro, myslim si ze uz nepride :slight_smile: drzis sa dobre :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/3899d1
7. srp 2012 v 06:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte baby, co nove? :slight_smile: ja sa idem pochvalit, pred chvilkou sa mi narodil malilinky synovcek Risko, tak som strasne stastna :slight_smile:)))
7. srp 2012 v 06:14  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@zuzanka9999 Zuzi, ved sa drzis kraaaasne hore! vyzera to super :slight_smile:
7. srp 2012 v 06:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka a aj ty, mojko, mas krasny grafik, o par dni dalsi takyto pokles a uz len cesta na Gerlach :slight_smile:
7. srp 2012 v 06:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@chmurkaxy moja, tak skoro to nebude :slight_smile: vcera som bola u dr.. dal mi vyvolavacku a ked mi zacal hovorit, na co vsetko sa teraz budem liecit, resp. ako dlho to bude trvat, tak ten Gerlach zatial vypustim :grinning:
7. srp 2012 v 06:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka to moze byt uplna blbost.. aj nam povedal doktor, ze s nasou frekvenciou keksiku, kedze manzel nema testosteron, prirodzene otehotnieme tak o 12 rokov.. a ja som este Rh negativ, mam znizenu cinnost stitky a obratenu maternicu.. a vidis, motyka vystrelila :slight_smile: ale co je inak sranda, vtedy som si pri merani myslela, ze uz ovu bola skor, tak som manzela nutila dat si tabletku. a potom som zistila, ze huuups, nejak som sa prepocitala. no a lezali sme v posteli, strasne sa mi chcelo spat, on chcel pozerat nejaky film, tak to bolo len take, ze noo, tak teda pod :D takze nehadz flintu do zita, lekari uz vela zenam povedali, ze nikdy nikdy a potom ich tie zeny velmi milo prekvapili :slight_smile:
7. srp 2012 v 06:23  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@chmurkaxy no on mi nepovedal, ze nemozem otehotniet... len moja liecba bude trvat dlhsie :slight_smile: samozrejme, ze motyka vystrelit moze :slight_smile: snad si z teba zoberie priklad :slight_smile:
7. srp 2012 v 06:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
7. srp 2012 v 06:30  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@moni1007 trolinku? moja, to je tehu vyskok :wink: juj ako sa tesim....
7. srp 2012 v 06:32  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@bordulka tfuj tfuj, kaslem a kycham okolo seba veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela bacilov! kyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyych
7. srp 2012 v 06:32  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@moni1007 Moniiii, sak to bude ukazkovy trojfazovy grafik!! :slight_smile:
7. srp 2012 v 06:33  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@chmurkaxy na zdravičko :grinning: moja, ale momentalne mam soplik, prskam aj ja a boli ma hlava... asi si na mna poslala zlych bacilov :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2012 v 06:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bordulka trolinku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pre istotu som zmerala dvakrat... inak, aj mas dobry grafik. ked nic ine aspon ustalenu teplotku :slight_smile:
7. srp 2012 v 06:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bordulka dakujem moja snad mas pravdu:/ ale u teba to vyzera velmi zaujimavo myslis ze ten pokles u teba moze byt IP?
7. srp 2012 v 06:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 inak, ak si dobre pamatam, taky velky vyskok mala aj magimary a je tehu :slight_smile:
7. srp 2012 v 06:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@chmurkaxy no moja, ak nahodou zajtra neklesnem :grinning: a inak, dufam,ze to nemohla byt ovu, lebo mm chcel sexik a som nechcela, lebo mi bolo zle :unamused: ale nebolelo ma nejak podbrusko :slight_smile:
7. srp 2012 v 06:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@moni1007 moja, ja som od tretej merala kazdu chvilu... bola tu taka fujavica, aku som este nezazila... myslela som, ze nam strechu odfukne.. a to mm spal v obyvacke, samozrejme ze nic nepostrehol a mne sa chcelo strasne cikat... tak som musela vydrzat do stvrtej a aj tak bola taka teplota ako o tretej :D a mas pravdu, som rada aj za tu ustalenu teplotu, aspon viem na 100%, ze ovu bola :slight_smile:
7. srp 2012 v 06:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@chmurkaxy ona tiez mala sexik pred ovu, ze? bodaj by soim ju nasledovala :slight_smile:
7. srp 2012 v 06:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek