• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
kuku, a kedy je 10. den po transferi? mam citak, ze to vyjde :wink: 2x :grinning: :grinning: :grinning:
zdravim vsetky grafomaniacky :grinning:

a chcela som reagovat: 30 (!!!) ovulacnych cyklov???????
uuuuuuuuuuuuuuu :grinning: padla mi sanka zavistou!!! viem, je to smutne, ze neuspesnych, ale ked sa upriamim len na ovulku, tak je to uzasne! (30:1 :grinning: )

lauri, toto je duhy cyklus, co nemerias, ze?
no a vidim, ze este stale analyzujes, statistikujes, chces odmerat na 10.DPO...
este stale z toho nie si vonku! najradsej by som ti zakazala tuto temu. a pod k nam niekedy poklabosit o vareni a tak... :wink:
10. říj 2009 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
lauri ano...akurat-ze potom by uz mal byt bledy uplne - nie? takmer neviditelna ciarka..teda tak som toja mala minule..definitivne po ovulke uz to temer nezachyti LH...
10. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
shaarka no ja som postihnuta :grinning: aj tak na to nedokazem nemysliet, a este som sj slapla do hovna a hned ma napadlo : tehu :stuck_out_tongue_closed_eyes: mimochodom micku este amme, nikto sa neozval na inzerat, na 7 stranok som to asi davala :pensive: moje pokusy o zblizenie tych dvoch zlyhali. kukni album lucialen.... jej zavidim. fena s mackou v pohode.
10. říj 2009 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
shaarka, no 10.den bude o tyzden v sobotu :wink:
a tebe ako sa vodi, uzivas si tu pn uz konecne, bez chorob? a mas krasnu fotecku, som vcera pozrela do albiku :dizzy_face:
10. říj 2009 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ano katka, malo by to potom slabnut. podla toho vies, ze peek uz bol, aj ked ho test nezachytil.

mam skusit korzar inzerciu ? :confused: boze, ale je taka zlata ,ze mi je luto si ju nenechat, ale neda sa . :unamused:
10. říj 2009 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
lauri, no este mi 8x napis, ze jak na to nedokazes mysliet a uverim. ale ked mi napises 3x, ze to je lepsie a ze uz nie si taka napata, tak ti uverim tiez. tak to skus, ved si uz velka :grinning:
idem kuknut album. no, asi nemas to srdce ju znova dat na ulicu, ze hadam si ju niekto vezme... ze? a tie macky SOS si este neskusala?

kuku, uz je to ok, omnoho lepsie ako pred par dnami :wink: hej, fotka je podarena, sa tam mrvil/a ako cervik. MM ju (ju!!!) odvtedy vola plavkyna :grinning:
tak sa tesime na sobotu! :wink:
10. říj 2009 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
jaaaaaaj, tak labros dobracisko, nie mrstny polovnik :grinning:
(a mne vymazali fotku, na ktorej bol MM s jellou!!!)
10. říj 2009 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, len hodim grafik a miznem ako gafor :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/2004ff
ja uz som cela divna, baby :sweat_smile:
10. říj 2009 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
shaari no ked uz nebude ina moznost skusim aj to SOS.

admini to robia namatkovo podla mna... Ale rozkosni su spolu, ze ??? :sweat_smile: Kurnik a ta moja je jak potrhla, ani pocut, ziarliva je. :unamused:
10. říj 2009 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
no, rozkosni su... ale ja macky nemusim, akekolvek rozkosne su :sweat_smile:
ktovie, mozno o dva dni uz jej nebude tak vadit :wink:

ria, a si si ista, ze to boli pozitivne testy? ja som taky pocit teda nemala... :unamused:
10. říj 2009 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
riana zajtrajsia teplota rozhodne, ci bola ovu alebo nie.
10. říj 2009 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak tady dnešní grafík ... ach jo proč to nebylo o den dřív :( Ale určitě ta ovule proběhla, brní mi pořád bradavky, sice prsa nebolí, ale když jsem v klidu tak citím bradavky jakoby páleli trochu, pořád divné bolesti v břichu a pálí mě žáha. Jen kdyby byl ještě jeden sexík blíž k ovuli, jestli teda byla v ten den přeci jen není to pevná celá čára ..
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3386701&vReferer=

a jdu dočíst trošku..
10. říj 2009 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja neviem, neverim, ze by si zvykla. ona je velmi teritorialna, ved ani navstevy knam nechodia, ona na kazdeho vybehne, kto sa priblizi do jej uzemia. :unamused:

sharri ja som tiez nemala uplne pozitivny test ( robila som si tento mesaic dva, ved na to nemyslim nie:D, ale zostali mi este zo zasielky tehu testov)... no a potom som si urobila teplotny test a bolbo to. podla mna sa nemusi ten peek vychitit, ked sa testuje napriklad poobede, mozes mat peek az vecer a ked testujes na druhy den, uz to zase slabne.
10. říj 2009 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
shaari, ja som sa bola prave pytat tu, ci by tie testy babulky ohodnotili ako pozitivne... ja som cakala iba tucne palicky obe... :sweat_smile:
pockame do zajtra, co uz :pensive:
10. říj 2009 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
lauri, to hej, nemusi sa zachytit, ale ria di robila 2 testy denne...
no ved uz je teoreticky aj tak po, takze teploty ukazu :slight_smile:
10. říj 2009 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
skusala som nanutit micku mojej mame, ved je na dochodku, aspon bude mat spolocnost, ale ona tiez macky nemusi, este ma v zivej pamati, ked som jej pred rokmi dovliekla domov malu macku a obsrala cely koberec v kuchyni, musela ho vyhodit, lebo to strasne smrdelo :sweat_smile:
darmo ju presviedcam, ze chodi na piesok, one ma radsej psov :slight_smile: potom hodim fotky poobede, neviem najst kablik of photo :rolling_eyes:

no ved ano, preto je najlepsie ovu testy kombinovat aj s teplotou.
10. říj 2009 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, ja dnes takto, ale mam pocit ze dnes alebo zajtra bude ovulka, lebo citim pravy vajecnik
http://www.fertilityfriend.com/home/1d9533
10. říj 2009 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
evit a uz idete naostro ?
10. říj 2009 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
lauri ano :dizzy_face:
10. říj 2009 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no este ma predbhens aj s druhym :slight_smile:
10. říj 2009 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
no uvidime....co ty vies, mozno budeme tehulkovat spolu :slight_smile:
10. říj 2009 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
baby a nemate tip co navarit dnes na obed? nemam inspiraciu :unamused:
10. říj 2009 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
katka ja robim kapustu, pecene masko a zemiaciky a knedlu tak bude aj na zajtra
10. říj 2009 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
baby dakujem za povzbudenie :slight_smile:
stale citim podbrusko, a hlienu mam tiez pozehnane, tak je mozne ze bude dnes, dufam ze sa to utrasie s mm....
ja citim lavy vajecnik.....

ideme k mame na obed, tak aspon nemusim dnes varit

lauri skoda ze si tak daleko my by sme si cicu zobrali, zomrela nam nasa cez leto
a nas hafan sa s nou pekne hral, ju olizal celu oslintal a ona sycala stale ale neusla od neho a drzala :grinning:
10. říj 2009 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
evitka ;) ja robim segedinsky, tiez na dva dni nech mam pokoj :grinning:
10. říj 2009 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
oh sonnic skoda, ze sa neda poslat v obalke :slight_smile: a do Kosic asi nepojdete co ?
10. říj 2009 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja davam rozmrazit masko... ale neviem co s nim..asi ho enjako ochutim a supnem do alobalu do truby...

nemame ani knedlu ,ani kapustu :slight_smile: a ani to moj manzel nema rad..on take typicke slovenske neoblubuje moc :sweat_smile: ale nieco vymyslim..mozno masko zostane na zajtra a dnes urobim len palacinky.. :slight_smile: alebo cestoviny a basta

nasa cica je dnes totalny rozmaznanec.-nechce sa zabavit sama ale stale chodi otravovat -nech sa jej venujem a hram sa - len to nic ine neurobim-kebo ked sa "hrame" tak sa hram ja - hadzem jej... bantujem pred nosom hrackou a ona sa na to diva alebo mixluje s tym... a ked ju s tym necham samu-dojde a zacne na mna mraucat-nech sa laskovo vratim k nej :grinning:
10. říj 2009 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25 ahojte baby ale pre mna je este skoro klesat nie?a myslim ze som len 10dpo a mam tahavy hlien a vidim v nom nieco tahave aj ruzove to od vcera :frowning2:
10. říj 2009 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ale zle som v noci spala moze to mat vplyv na to?co to by bola este vyssia ked som bola v noci hore?
10. říj 2009 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
katka mate micku :dizzy_face: zlate :dizzy_face:

groka aku mavas dlhu LF ?? ano, teplota by bola skor vyssia pri nespavosti:confused:
10. říj 2009 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek